Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi në shitje - Gjeni Pronën Tuaj të Ëndrrave

Tiranë , 6541
Durrës , 2894
Vlorë , 1324
Elbasan , 968
Fier , 885
Shkodër , 788
Korçë , 764
Berat , 468
Pogradec , 423
Shfaqni të gjitha

Dëshironi të blini shtëpinë e ëndrrave tuaja? Shfletoni oferta të pasura të shtëpive në shitje, përfshirë shtepi private ne shitje, shtepi druri ne shitje, dhe shumë më tepër. Zgjidhni nga shumë mundësi të mira për shtepi ne shitje okazion, përfshirë shtepi ne shitje okazion 1+1 tirane. Shtëpi në shitje zona të tjera të bukura bregdetare si Durrës, Sarande dhe Vlorë. Këtu është vendi i duhur për të filluar kërkimin tuaj për shtëpinë e ëndrrave.

Dje 13:04
Linku:
Shtëpi , Tiranë

OKAZION CMIMI TOKA AUTOSTRADA DR/TR , 17M*200M

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 12:34
Linku:
Shtëpi , Durrës

Qera, Shtepi Private, 4+1, L.14, Durrës

400 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 15:25
Linku:
Shtëpi , Shkodër

Shiroke

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
02 Tet 17:17
Linku:
Shtëpi , Tiranë

Shitje ambient banimi e pershtateshme dhe per bisnes

Numri i dhomave: 3

Sot 19:50 Shtëpi , Elbasan

Shitet okazion

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Sot 19:50 Shtëpi , Elbasan

Shitet mundesi investimi

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Sot 19:50 Shtëpi , Elbasan

Shitet

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Sot 19:45 Shtëpi , Pogradec

**OKASION* * NDERROET 85-m2

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 19:41 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi me një katë nënë tokë

270 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 140
Sot 19:30 Shtëpi , Tiranë

Shitet Shtëpi Private në Shkozë, Tiranë .ALF34112

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:22 Shtëpi , Tiranë

OKAZION,SHITET APARTAMENT 2+1 ,AKSES TIRANA

103 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:09 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne Plazh/Durres

142 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:08 Shtëpi , Vlorë

Shitet Ndertese +Truall, 560m2 Cmim 75000

75 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Sot 19:08 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE NE ZONEN E FRESKUT

95 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:07 Shtëpi , Elbasan

Shtepi dhe toke 330 m2 ne qender Elbasan

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 19:07 Shtëpi , Durrës

Appartament ne Shitje

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 19:06 Shtëpi , Durrës

Shtepija + toka rreth shtepis

Numri i dhomave: 6
Sot 18:55 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartamenti 2+1+2, Unaza e Re, Tiranë.

175 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 18:48 Shtëpi , Elbasan

��SHITET��OKAZION��

Numri i dhomave: 5
Sot 18:24 Shtëpi , Tiranë

Shitet Prone Truall+Ndertim Total 2.000m2 Pamje Panoramike

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:08 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Pamje Deti Ne Koder Currila, Durres

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 18:05 Shtëpi , Durrës

Shitet,Shtepi Private 2-Kateshe+Garazh, Ne Shkozet, Durres.

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 18:02 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Prane Shkolles "Hajdar Dushi", Durre

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 18:00 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtëpi Dykatëshe Private, Shijak Durres

110 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 17:59 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Prane shkolles "Hajdar Dushi", Durre

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 17:57 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Rrashbull Durres

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:56 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private 2-Kateshe, Ne Shkozet, Durres

155 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 17:55 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI 2-KATESHE TEK SPITALI, DURRES!

350 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 17:55 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Te Lagja E Re, Durres

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:53 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE DURRESIT !

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:49 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Ne Spitalle, Durres

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:38 Shtëpi , Tiranë

SHITET SHTEPI + TRUALL NE VORE !

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:38 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI TEK MALI I ROBIT !!!!

200 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:20 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, 2+1,Kenet, Durres

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 17:20 Shtëpi , Tiranë

Apartament 1+1

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:20 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Shkozet, Durres

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:19 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private 1-Kateshe, Spitalle, Durres

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:18 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Pamje Deti ne Koder Currila, Durres

180 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:18 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, ne Spitalle, Durres

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:17 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI TEK MALI I ROBIT !!!!

200 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:16 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Arapaj, Durres

300 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:15 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE DURRESIT !

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:09 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi Private 1 Katshe ��Lagja 7,Ish repart ushtarak

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:56 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE SHKOLLES DEMOKRACIA

99 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 16:54 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vile 2 Kateshe, Drejtoria e Policise, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 16:53 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE NE SUKTH!

190 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 16:47 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI ME 2 HYRJE ME OBORRE NE HAMALLAJ!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:41 Shtëpi , Korçë

Super Hyrje Me Qera Ne Qender te Korces Qera Ditore

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:33 Shtëpi , Durrës

Shitet, Apartament 1+1, Gjiri I Lalezit

65 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 16:29 Shtëpi , Tiranë

shitet shtepi private 2 kateshe ne kamez

205 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 16:14 Shtëpi , Durrës

SHES SHTEPI PRIVATE KARABINA ME HIPOTEKE NE DURRES

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 16:05 Shtëpi , Gjirokastër

Okazion vila 3 kate (Biznes)

148 000 EUR

Numri i dhomave: 3

Shtëpi në shitje Tiranë - Zgjedhjet e juaja të mundshme


Nëse dëshironi një shtëpi të re për ju dhe familjen tuaj, shfletoni njoftimet për shtepi ne shitje tirane, Ju do të gjeni një gamë të gjerë shtëpish, përfshirë shtëpi të vogla, apartamente moderne, dhe shtepi private ne shitje me stilin e tyre të veçantë.
Do të gjeni shtepi private ne shitje ne tirane me lehtësi në faqen tonë, mund të listoni dhe njoftime për shitje shtepish, duke përfshirë shtëpi të ndryshme nga apartamente të vogla deri te shtëpitë private më të mëdha. Kërkoni shtepi ne shitje tirane 2023 dhe gjeni shtëpinë tuaj të preferuar me çmime të volitshme.
Për ata që janë në kërkim të një shtëpie të veçantë në MerrJep ka njoftime për shtepi private ne shitje në Tiranë dhe zonat përreth Kërkoni shtepi ne shitje me çmime të ulëta dhe shtepi ne shitje okazion ekskluzive në vitin e ardhshëm.
Ne kemi një gamë të gjërë shtepi druri ne shitje për të përshtatur të gjitha dëshirat dhe preferencat tuaja. Qoftë që kërkoni një shtepi druri moderne ose një shtëpi me karakter të vjetër do të gjeni në MerrJep. Për të gjetur shtepi druri ne shitje shfletoni listën tonë të pasur të shtëpive druri në shitje.


Gjej shtëpin e duhur në vende bregdetare


A jeni në kërkim të një shtëpie për blerje në një destinacion bregdetar në Shqipëri? Ne kemi njoftime për shtepi ne shitje durres, shtepi ne shitje vlore,shtepi ne shitje sarande dhe zonat e tjera bregdetare. Këto zona janë të njohura për bukurinë e tyre natyrore dhe plazhet e mrekullueshme.
Përdorni këtë platformë për të kërkuar dhe gjetur shtëpinë tuaj të ëndrrave në këto zona të bukura bregdetare të Shqipërisë.
Gjej shtëpinë tënde në shitje në Durrës, Sarandë dhe Vlorë sot dhe filloni një aventurë të re të jetojnë në bregdetin shqiptar.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione