Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej shes shtepi në gjithë Shqipërinë - shtepi te lira ne shitje

Tiranë , 6612
Durrës , 2872
Vlorë , 1320
Elbasan , 970
Fier , 883
Shkodër , 787
Korçë , 765
Berat , 466
Pogradec , 425
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim të një shtepi te lira ne shitje për veten tuaj ose për investim në Shqipëria? MerrJep ofron një zgjedhje të gjerë të shtepi ne shitje në disa nga qytetet më të popullarizuara të Shqipërisë si Durrësi, Vlora, Korça, Pogradeci etj.


Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për shiten shtepi në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Filloni kërkimin tuaj tani dhe gjeni shtëpinë e ëndrrave.

Dje 12:23
Linku:
Shtëpi , Durrës

Qera, Shtepi Private, 4+1, L.14, Durrës

400 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 12:54
Linku:
Shtëpi , Tiranë

OKAZION CMIMI TOKA AUTOSTRADA DR/TR , 17M*200M

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
26 Sht 10:54
Linku:
Shtëpi , Durrës

Durres, Super prone!!

100 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
25 Sht 15:08
Linku:
Shtëpi , Shkodër

Shiroke

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5

Sot 12:24 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE DURRESIT !

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:24 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE LAGJEN NR. 17 !

270 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 12:23 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE DURRESIT !

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:21 Shtëpi , Tiranë

Apartament per shitje. Pll me Shigjeta,110.000euro

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:20 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 +GARDEROBE TEK SHKEMBI I KAVAJES!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 12:18 Shtëpi , Tiranë

shitet shtepi private 2 kateshe ne laprake

563 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:18 Shtëpi , Tiranë

shitet shtepi private 2 kateshe ne kamez

205 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 12:18 Shtëpi , Tiranë

shitet shtepi private tek rruga jordan misja

199 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 12:16 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE DURRESIT!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 12:13 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE DURRESIT !

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 12:10 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepi private

57 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 12:06 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi 1 kateshe në Paskuqan,kamez

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 12:01 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 2-kateshe

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:46 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 1-kateshe

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:40 Shtëpi , Elbasan

SHTEPI+TOKE 2600 M2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 11:37 Shtëpi , Durrës

OKAZION. SHESIM TRUALL+ NDERTESE!

56 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sot 11:37 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 1-kateshe

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:33 Shtëpi , Fier

Shitet Super Apartamenent ne Qender te Fierit

154 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:30 Shtëpi , Tiranë

Vore shitet shtepi private 2 kate dhe toke

230 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 11:12 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi me truall tek Treshi - Ura e Kamzes.

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
Sot 11:11 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 Tek Univers City

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:11 Shtëpi , Tiranë

SHITET VILE TEKE NE KOMPLEKSIN OLIVE PARK RESIDENCE

597 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:11 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 ne Shkoze

105 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 11:07 Shtëpi , Tiranë

Shitet Shtëpi Private në Shkozë, Tiranë .

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:04 Shtëpi , Durrës

shitet shtepi okazion ne lagja nr1 vollga pamje nga deti

295 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sot 10:57 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE DY KATESHE + LOKAL NE ISH KENETE DURRE

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 10:53 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private ,Koxhasë , Durrës.

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 10:51 Shtëpi , Durrës

Shitet,Shtepi Private 2-Kateshe+Garazh, ne Shkozet, Durres.

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:50 Shtëpi , Tiranë

SHITET SHTEPI PRIZATE NE SHKOZE PER 120000 EURO

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:50 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE SHKOZET, DURRES !!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:50 Shtëpi , Durrës

ISH KENETA , SHITET SHTEPI PRIVATE

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 10:50 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE DURRESIT !

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:45 Shtëpi , Tiranë

SHITET GODINA 4KATESHE(2KATE BANIM+2KATE BIZNES) 925000 EURO

925 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 10:36 Shtëpi , Tiranë

SHES SHTEPI PRIVATE NE AFERSI TE XHAMLLIKUT

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 10:32 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi Private 1 Katshe ��Lagja 7,Ish repart ushtarak

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:22 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QERA DYQAN BUZE RRUGES KRYESORE "ALEKSANDER GOGA"!

170 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 10:17 Shtëpi , Durrës

SHESIM VILE DY KATESHE NE PORTO ROMANO

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:16 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE SHKOLLES DEMOKRACIA

99 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 10:11 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI 2 KATESHE NE PLAZH

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:09 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

OKAZION SHITET SHTEPI PRIVATE NE ZONEN E KAVAJES

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Online
Në faqen tonë, mund të shikoni për shtepi ne shitje ne vlore njoftimet e fundit, si dhe të gjeni okazionet dhe mundësitë për shtepia ne shitje urgjente në të gjithë Shqipërinë. Përveç kësaj, mund të gjeni shtepi me oborr ne shitje, shtëpi private, dhe shtëpi në komplekse rezidenciale si Santorini Residence Dhermi .

Në MerrJep, mund të blesh ose të shesësh shtëpinë tënde me lehtësi, duke gjetur ofertat më të mira nga agjentët e pronave dhe pronarët individualë. Kështu, mund të gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga zonat më të bukura të Shqipërisë, duke i shfrytëzuar mundësitë që MerrJep ofron për shitje blerje shtepish në të gjithë vendin.

Gjeni shtëpi pushimi në shitje në MerrJep.al


Dëshironi të blini një shtëpi për të kaluar pushimet tuaja? Në MerrJep.al do të gjeni njoftime për shtepi ne shitje ne durres vollga. Durrësi është një qytet shumë i bukur bregdetar shumë afër kryeqytetit. Në këtë qytet ju do të hasni shumë shitje shtepi ne durres, gjë që do ta bëjë dhe më të lehtë kërkimin tuaj për shpija ne shitje durres.

Gjeni shtepi ne shitje vlore 2022 në MerrJep.al dhe gjeni rezultatet më të reja. Gjithashtu do të gjeni opsione për shitet shtepi ne vlore apo dhe në rrethinat për rreth si shtepi ne shitje dhermi apo edhe shitet shtepi ne sarande. Filloni të bëni një kërkim për shtepi ne shitje vlore okazion dhe gjeni shtëpinë idealë me çmimin më të mirë.

Opsione të tjera ku ju mund te investoni për pushimet tuaja janë dhe qytetet si Shëngjini ku do të çmime shumë të mira të banesa ne shitje ne shengjin apo për ju që shijoni turizmin malor ju këshillojmë të kërkoni për shtepi ne shitje korce, shtepi ne shitje pogradec, gjirokaster, shkoder etj.

Ne MerrJep, mund te gjeni shtepi me kushte te shkelqyera, shtepi ne shitje te lira, shtepi me pamje nga deti, shtepi private ne shitje vlore, dhe shume te tjera. Vizitoni MerrJep tani per te gjetur shtepine tuaj te endrrave.

Postoni njoftimin tuaj për shes shtepi në MerrJep.al


Nuk ka rëndësi nëse jeni person privat apo agjensi, nëse ju doni të shes shtepi golem fafa ju mund ta reklamoni atë për shitje në MerrJep.al. Vendosni një përshkrim të saktë të pronës, sipërfaqen, numrin e dhomave.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione