Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej shes shtepi në gjithë Shqipërinë - shtepi te lira ne shitje

Tiranë , 6603
Durrës , 2873
Vlorë , 1330
Elbasan , 969
Fier , 883
Shkodër , 783
Korçë , 766
Berat , 467
Pogradec , 425
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim të një shtepi te lira ne shitje për veten tuaj ose për investim në Shqipëria? MerrJep ofron një zgjedhje të gjerë të shtepi ne shitje në disa nga qytetet më të popullarizuara të Shqipërisë si Durrësi, Vlora, Korça, Pogradeci etj.


Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për shiten shtepi në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Filloni kërkimin tuaj tani dhe gjeni shtëpinë e ëndrrave.

14 Sht 12:22
Linku:
Shtëpi , Tiranë

2+1 Fresku Në Shitje (By Agency)

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
13 Sht 12:09
Linku:
Shtëpi , Tiranë

Shitje ambient banimi e pershtateshme dhe per bisnes

10 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sot 10:56
Linku:
Shtëpi , Durrës

Durres, Super prone!!

100 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Online
21 Sht 03:39
Linku:
Shtëpi , Tiranë

Mundesi me keste 1+1 tek kompleksi AURA

81 000 EUR

Numri i dhomave: 2

Sot 15:36 Shtëpi , Tiranë

Shitet Prone Truall+Ndertim Total 2.000m2 Pamje Panoramike

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:32 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi 2 kateshe ne Arapaj

127 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 15:26 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Prane shkolles "Hajdar Dushi", Durre

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 15:25 Shtëpi , Tiranë

Shitet Ish Tregu Elektrik (Rruga Todi Shkurti)

152 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:23 Shtëpi , Tiranë

Shtepi 3 kate tirane perball komisarjatit 4

310 000 EUR

Numri i dhomave: 9
Sot 15:07 Shtëpi , Durrës

shitet Shtepi private, garazh + dyqan Durres

87 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 15:01 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI 2-KATESHE TEK SPITALI, DURRES!

350 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 14:40 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2-KATESHE NE SUKTH!

190 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Sot 14:39 Shtëpi , Durrës

SHITET VILE 2- KATESHE NE SPITALLE , DURRES !

180 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 14:37 Shtëpi , Durrës

SHITET VILE 3- KATESHE NE SHEN VLASH DURRES !

280 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 14:35 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 +GARDEROBE TEK SHKEMBI I KAVAJES!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 14:32 Shtëpi , Fier

Shitet shtepi ne fshatin Marinez Fier

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 14:25 Shtëpi , Tiranë

shitet shtepi private 2 kateshe ne laprake

563 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 14:25 Shtëpi , Tiranë

shitet shtepi private 2 kateshe ne kamez

205 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Online
Sot 14:25 Shtëpi , Tiranë

shitet shtepi private tek rruga jordan misja

199 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 14:13 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE + TRUALL!

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 14:03 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE DURRESIT !

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 14:00 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE DURRESIT !

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 13:58 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE LAGJEN NR. 17 !

270 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 13:38 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2,Misto Mame, Tiranë.

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:38 Shtëpi , Tiranë

SHES SHTEPI PRIVATE NE AFERSI TE XHAMLLIKUT

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:35 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE 2 KATESHE NE KOXHAS SHIJAK

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 13:26 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Unaza e Re, Tiranë

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 13:26 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Vasil Shanto, Tiranë.

141 550 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 13:25 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Myslym Shyri, Tiranë.

128 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 13:19 Shtëpi , Durrës

shitet shtepi okazion ne lagja nr1 vollga pamje nga deti

295 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sot 13:07 Shtëpi , Durrës

SHESIM VILE DY KATESHE NE PORTO ROMANO

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:39 Shtëpi , Tiranë

SHITET OSE NDROHET ME HYRJE NE PALLAT

Numri i dhomave: > 10
Sot 12:32 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi Private 1 Katshe ��Lagja 7,Ish repart ushtarak

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:22 Shtëpi , Durrës

Shitet,Shtepi Private +Garazh, ne Shkozet, Durres.

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:54 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1+70 M2 VERANDE TEK ISH URT!

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 11:44 Shtëpi , Durrës

SHITET VILE NJE KATESHE NE SHKOZET TEK GJYKATA E APELIT !!!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:44 Shtëpi , Durrës

Shitet vile me pishine ne Golem!

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:44 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE SPITALLE !

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:39 Shtëpi , Tiranë

Shitet

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 11:39 Shtëpi , Tiranë

SHITET

278 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 11:31 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE SHKOZET, DURRES !!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:31 Shtëpi , Durrës

ISH KENETA , SHITET SHTEPI PRIVATE

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 11:31 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE DURRESIT !

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 11:31 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE DY KATESHE + LOKAL NE ISH KENETE DURRE

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 11:28 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, te Lagja e Re, Durres

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Në faqen tonë, mund të shikoni për shtepi ne shitje ne vlore njoftimet e fundit, si dhe të gjeni okazionet dhe mundësitë për shtepia ne shitje urgjente në të gjithë Shqipërinë. Përveç kësaj, mund të gjeni shtepi me oborr ne shitje, shtëpi private, dhe shtëpi në komplekse rezidenciale si Santorini Residence Dhermi .

Në MerrJep, mund të blesh ose të shesësh shtëpinë tënde me lehtësi, duke gjetur ofertat më të mira nga agjentët e pronave dhe pronarët individualë. Kështu, mund të gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga zonat më të bukura të Shqipërisë, duke i shfrytëzuar mundësitë që MerrJep ofron për shitje blerje shtepish në të gjithë vendin.

Gjeni shtëpi pushimi në shitje në MerrJep.al


Dëshironi të blini një shtëpi për të kaluar pushimet tuaja? Në MerrJep.al do të gjeni njoftime për shtepi ne shitje ne durres vollga. Durrësi është një qytet shumë i bukur bregdetar shumë afër kryeqytetit. Në këtë qytet ju do të hasni shumë shitje shtepi ne durres, gjë që do ta bëjë dhe më të lehtë kërkimin tuaj për shpija ne shitje durres.

Gjeni shtepi ne shitje vlore 2022 në MerrJep.al dhe gjeni rezultatet më të reja. Gjithashtu do të gjeni opsione për shitet shtepi ne vlore apo dhe në rrethinat për rreth si shtepi ne shitje dhermi apo edhe shitet shtepi ne sarande. Filloni të bëni një kërkim për shtepi ne shitje vlore okazion dhe gjeni shtëpinë idealë me çmimin më të mirë.

Opsione të tjera ku ju mund te investoni për pushimet tuaja janë dhe qytetet si Shëngjini ku do të çmime shumë të mira të banesa ne shitje ne shengjin apo për ju që shijoni turizmin malor ju këshillojmë të kërkoni për shtepi ne shitje korce, shtepi ne shitje pogradec, gjirokaster, shkoder etj.

Ne MerrJep, mund te gjeni shtepi me kushte te shkelqyera, shtepi ne shitje te lira, shtepi me pamje nga deti, shtepi private ne shitje vlore, dhe shume te tjera. Vizitoni MerrJep tani per te gjetur shtepine tuaj te endrrave.

Postoni njoftimin tuaj për shes shtepi në MerrJep.al


Nuk ka rëndësi nëse jeni person privat apo agjensi, nëse ju doni të shes shtepi golem fafa ju mund ta reklamoni atë për shitje në MerrJep.al. Vendosni një përshkrim të saktë të pronës, sipërfaqen, numrin e dhomave.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione