Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej shes shtepi në gjithë Shqipërinë - shtepi te lira ne shitje

Tiranë , 6615
Durrës , 2881
Vlorë , 1321
Elbasan , 971
Fier , 883
Shkodër , 788
Korçë , 764
Berat , 467
Pogradec , 425
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim të një shtepi te lira ne shitje për veten tuaj ose për investim në Shqipëria? MerrJep ofron një zgjedhje të gjerë të shtepi ne shitje në disa nga qytetet më të popullarizuara të Shqipërisë si Durrësi, Vlora, Korça, Pogradeci etj.


Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për shiten shtepi në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Filloni kërkimin tuaj tani dhe gjeni shtëpinë e ëndrrave.

Dje 10:55
Linku:
Shtëpi , Durrës

Durres, Super prone!!

100 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
27 Sht 12:23
Linku:
Shtëpi , Durrës

Qera, Shtepi Private, 4+1, L.14, Durrës

400 EUR

Numri i dhomave: 4
27 Sht 12:54
Linku:
Shtëpi , Tiranë

OKAZION CMIMI TOKA AUTOSTRADA DR/TR , 17M*200M

80 000 EUR

Numri i dhomave: 1
28 Sht 15:14
Linku:
Shtëpi , Shkodër

Shiroke

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5

Sot 05:16 Shtëpi , Durrës

shitet shtepi prane vollges durres

295 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 05:15 Shtëpi , Tiranë

Shitet Prone Truall+Ndertim Total 2.000m2 Pamje Panoramike

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 04:47 Shtëpi , Pogradec

SHITET SHTEPI PRIVATE

48 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 03:57 Shtëpi , Tiranë

Mundesi me keste 1+1 tek kompleksi AURA

81 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 03:02 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Spitalle

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 02:28 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi 1 kateshe në Paskuqan,kamez

150 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 23:57 Shtëpi , Korçë

Shitet shtepia 2+1 me oborr

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 23:54 Shtëpi , Vlorë

Apartament ne shitje

100 000 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:49 Shtëpi , Tiranë

SHES SHTEPI PRIVATE NE AFERSI TE XHAMLLIKUT

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:44 Shtëpi , Gjirokastër

SHTEPI PRIVATE

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 21:04 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera 1+1 rruga e Cipajve,Vlore 330 Euro 0692766776

330 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:07 Shtëpi , Lushnjë

Shtepi private ne Lushnje

54 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 19:24 Shtëpi , Elbasan

Shitet okazion

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Dje 19:24 Shtëpi , Elbasan

Shitet mundesi investimi

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Dje 19:24 Shtëpi , Elbasan

Shitet

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Dje 19:09 Shtëpi , Tiranë

VILE PER SHITJE TEK REZIDENCA "VILA LULE"

490 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 18:46 Shtëpi , Durrës

okazion

55 000 EUR

Dje 18:42 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi private 4+1 Rr. Rame Sadria

200 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 18:39 Shtëpi , Tiranë

Shtepi ne prush shitet

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Dje 18:20 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Prane shkolles "Hajdar Dushi", Durre

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 18:16 Shtëpi , Durrës

Vile 3 Katshe 700 m²

249 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 18:15 Shtëpi , Durrës

Durres, shes Vile 3 Katshe Kati 3, 700 m²

249 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 17:52 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

SHITET SHTEPI PRIVATE TE ZOGU I ZI 135.000 EURO

135 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 110
Dje 17:51 Shtëpi , Tiranë

SHITET SHTEPI + TRUALL NE VORE !

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:51 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI TEK MALI I ROBIT !!!!

200 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:49 Shtëpi , Durrës

Shitet vile me pishine ne Golem!

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:49 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE SPITALLE !

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:48 Shtëpi , Durrës

SHITET VILE NJE KATESHE NE SHKOZET TEK GJYKATA E APELIT !!!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:40 Shtëpi , Tiranë

Shitet Ish Tregu Elektrik (Rruga Todi Shkurti)

152 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:22 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE DURRESIT !

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:22 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI TEK MALI I ROBIT !!!!

200 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:03 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi private

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:56 Shtëpi , Durrës

Shitet,Shtepi Private +Garazh, ne Shkozet, Durres.

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:51 Shtëpi , Berat

shtepi private+truall

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Dje 16:50 Shtëpi , Durrës

Shitet,Shtepi Private 2-Kateshe+Garazh, Ne Shkozet, Durres.

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:48 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Godinë, Porcelan, Tiranë. 170,000 €

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 16:45 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vile Individuale, Gjiri i Lalzit, Durres

658 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:36 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1+70 M2 VERANDE TEK ISH URT!

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 16:29 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Prane shkolles "Hajdar Dushi", Durre

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 16:27 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, te Lagja e Re, Durres

170 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:22 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtëpi Dykatëshe Private, Shijak Durres

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 16:21 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE + TRUALL!

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:18 Shtëpi , Durrës

Shtepi prej 115m2 ne Durres Okazion

65 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Dje 16:13 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi Private 1 Katshe ��Lagja 7,Ish repart ushtarak

Numri i dhomave: 2,5
Dje 15:58 Shtëpi , Durrës

Ishem Durres

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 150
Në faqen tonë, mund të shikoni për shtepi ne shitje ne vlore njoftimet e fundit, si dhe të gjeni okazionet dhe mundësitë për shtepia ne shitje urgjente në të gjithë Shqipërinë. Përveç kësaj, mund të gjeni shtepi me oborr ne shitje, shtëpi private, dhe shtëpi në komplekse rezidenciale si Santorini Residence Dhermi .

Në MerrJep, mund të blesh ose të shesësh shtëpinë tënde me lehtësi, duke gjetur ofertat më të mira nga agjentët e pronave dhe pronarët individualë. Kështu, mund të gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga zonat më të bukura të Shqipërisë, duke i shfrytëzuar mundësitë që MerrJep ofron për shitje blerje shtepish në të gjithë vendin.

Gjeni shtëpi pushimi në shitje në MerrJep.al


Dëshironi të blini një shtëpi për të kaluar pushimet tuaja? Në MerrJep.al do të gjeni njoftime për shtepi ne shitje ne durres vollga. Durrësi është një qytet shumë i bukur bregdetar shumë afër kryeqytetit. Në këtë qytet ju do të hasni shumë shitje shtepi ne durres, gjë që do ta bëjë dhe më të lehtë kërkimin tuaj për shpija ne shitje durres.

Gjeni shtepi ne shitje vlore 2022 në MerrJep.al dhe gjeni rezultatet më të reja. Gjithashtu do të gjeni opsione për shitet shtepi ne vlore apo dhe në rrethinat për rreth si shtepi ne shitje dhermi apo edhe shitet shtepi ne sarande. Filloni të bëni një kërkim për shtepi ne shitje vlore okazion dhe gjeni shtëpinë idealë me çmimin më të mirë.

Opsione të tjera ku ju mund te investoni për pushimet tuaja janë dhe qytetet si Shëngjini ku do të çmime shumë të mira të banesa ne shitje ne shengjin apo për ju që shijoni turizmin malor ju këshillojmë të kërkoni për shtepi ne shitje korce, shtepi ne shitje pogradec, gjirokaster, shkoder etj.

Ne MerrJep, mund te gjeni shtepi me kushte te shkelqyera, shtepi ne shitje te lira, shtepi me pamje nga deti, shtepi private ne shitje vlore, dhe shume te tjera. Vizitoni MerrJep tani per te gjetur shtepine tuaj te endrrave.

Postoni njoftimin tuaj për shes shtepi në MerrJep.al


Nuk ka rëndësi nëse jeni person privat apo agjensi, nëse ju doni të shes shtepi golem fafa ju mund ta reklamoni atë për shitje në MerrJep.al. Vendosni një përshkrim të saktë të pronës, sipërfaqen, numrin e dhomave.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione