Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi në shitje - Gjeni Pronën Tuaj të Ëndrrave

Tiranë , 898
Vlorë , 243
Durrës , 236
Korçë , 80
Elbasan , 75
Pogradec , 63
Shkodër , 56
Fier , 52
Sarandë , 30
Shfaqni të gjitha

Dëshironi të blini shtëpinë e ëndrrave tuaja? Shfletoni oferta të pasura të shtëpive në shitje, përfshirë shtepi private ne shitje, shtepi druri ne shitje, dhe shumë më tepër. Zgjidhni nga shumë mundësi të mira për shtepi ne shitje okazion, përfshirë shtepi ne shitje okazion 1+1 tirane. Shtëpi në shitje zona të tjera të bukura bregdetare si Durrës, Sarande dhe Vlorë. Këtu është vendi i duhur për të filluar kërkimin tuaj për shtëpinë e ëndrrave.


Sot 19:22 Shtëpi , Tiranë

OKAZION,SHITET APARTAMENT 2+1 ,AKSES TIRANA

103 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 18:48 Shtëpi , Elbasan

��SHITET��OKAZION��

Numri i dhomave: 5
Sot 18:08 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Pamje Deti Ne Koder Currila, Durres

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 15:25 Shtëpi , Durrës

Shitet Shtepi Private Prane shkolles "Hajdar Dushi", Durre

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 14:15 Shtëpi , Elbasan

SHTEPI+TOKE 2600 M2

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 13:42 Shtëpi , Sarandë

SUPER ÇMIM-APARTAMENT 1+1+PARKIM, SARANDË "MARINA CITY

115 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sot 13:34 Shtëpi , Tiranë

Shitet Super Vile Tek Rezidenca Rolling Hills Teg

1 500 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 13:14 Shtëpi , Tiranë

Shes apartament 2+1 ne Tirane

92 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar
Sot 12:57 Shtëpi , Krujë

Okazion Vile 3 Kateshe Fushe Kruje

Numri i dhomave: 4
Sot 12:08 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vile 3 Kateshe, Tregu Industrial, Durres

250 000 EUR

Numri i dhomave: 8
Sot 11:43 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vilë, Perla Resort, Durrës

355 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 11:39 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

SHITET VILE DYKATSHE TE INSTITUTI BUJQESOR 152.000 EURO

152 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Shitësit të Besuar
Sot 11:29 Shtëpi , Durrës

Shitet,Shtepi Private +Garazh, ne Shkozet, Durres.

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:27 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private 2-Kateshe, Ne Shkozet

155 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:22 Shtëpi , Durrës

Shitet, Kati I Parë I Një Vile, Muzeumi

112 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Sot 07:43 Shtëpi , Elbasan

500m2

150 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 19:55 Shtëpi , Durrës

Durres, shes Vile 3 Katshe Kati 3, 700 m²

249 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 19:43 Shtëpi , Durrës

Vile 3 Katshe 700 m²

249 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Dje 14:31 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 1+1, Fusha e Aviacionit , Tirane

82 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 13:12 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vile Individuale, Gjiri i Lalzit, Durres

658 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:28 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE NE BLLOK

350 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:24 Shtëpi , Tiranë

OKAZION Shitet apartament 3+1 tek Kompleksi Panorama

208 000 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Tet 20:22 Shtëpi , Tiranë

Shitet Shpi Private Prestigj home 137000 euro

137 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
02 Tet 20:22 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi 2 kateshe 242m2 (sukth)

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
02 Tet 20:22 Shtëpi , Tiranë

Shitet Shpi 5 kate 730000 euro Selite

730 000 EUR

Numri i dhomave: 6
02 Tet 16:42 Shtëpi , Tiranë

SHITET SHTËPI 2 KATËSHE NË KAMËZ

250 000 EUR

Numri i dhomave: 6
02 Tet 14:38 Shtëpi , Korçë

Shiten 2 Apartamente Korce Serenity 2 Pedonale

195 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
02 Tet 14:22 Shtëpi , Vlorë

SHITET TRUALL+GODINE NE VLORE

100 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Tet 07:33 Shtëpi , Tiranë

Shtepi 3 kate garazh + 2 kate banim ne kombinat.

170 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
30 Sht 10:24 Shtëpi , Tiranë

Shitet Vile 3 kateshe (bar restorant kati i 1) + 2000m² toke

Numri i dhomave: > 10
30 Sht 09:23 Shtëpi , Tiranë

SHENGJERGJ Shtepi banimi dhe Lokal

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
28 Sht 21:23 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtepi 1 kateshe, Rruga Ardeno, 120.000euro

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Sht 19:12 Shtëpi , Tiranë

Shtepi ne shitje prane rezidences amerikane tirane

320 000 EUR

Numri i dhomave: 6
28 Sht 19:06 Shtëpi , Tiranë

Shitet Shtepi ne Kamez Tirane

210 000 EUR

Numri i dhomave: 5
28 Sht 13:12 Shtëpi , Elbasan

Shtëpi

18 000 EUR

Numri i dhomave: 6
28 Sht 11:11 Shtëpi , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 Tek Univers City

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
28 Sht 11:11 Shtëpi , Tiranë

SHITET VILE TEKE NE KOMPLEKSIN OLIVE PARK RESIDENCE

597 000 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Sht 09:11 Shtëpi , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 PAZAR I RI

Numri i dhomave: 3
27 Sht 15:22 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Rr.Qemal Stafa

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
27 Sht 01:37 Shtëpi , Tiranë

Ndarje qeraje

30 000 LEK

Numri i dhomave: 3
27 Sht 01:36 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera 1+1

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
26 Sht 08:59 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Vlorë

Shtepi private per shitje Kanine, Vlore

230 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Shitësit të Besuar

Shtëpi në shitje Tiranë - Zgjedhjet e juaja të mundshme


Nëse dëshironi një shtëpi të re për ju dhe familjen tuaj, shfletoni njoftimet për shtepi ne shitje tirane, Ju do të gjeni një gamë të gjerë shtëpish, përfshirë shtëpi të vogla, apartamente moderne, dhe shtepi private ne shitje me stilin e tyre të veçantë.
Do të gjeni shtepi private ne shitje ne tirane me lehtësi në faqen tonë, mund të listoni dhe njoftime për shitje shtepish, duke përfshirë shtëpi të ndryshme nga apartamente të vogla deri te shtëpitë private më të mëdha. Kërkoni shtepi ne shitje tirane 2023 dhe gjeni shtëpinë tuaj të preferuar me çmime të volitshme.
Për ata që janë në kërkim të një shtëpie të veçantë në MerrJep ka njoftime për shtepi private ne shitje në Tiranë dhe zonat përreth Kërkoni shtepi ne shitje me çmime të ulëta dhe shtepi ne shitje okazion ekskluzive në vitin e ardhshëm.
Ne kemi një gamë të gjërë shtepi druri ne shitje për të përshtatur të gjitha dëshirat dhe preferencat tuaja. Qoftë që kërkoni një shtepi druri moderne ose një shtëpi me karakter të vjetër do të gjeni në MerrJep. Për të gjetur shtepi druri ne shitje shfletoni listën tonë të pasur të shtëpive druri në shitje.


Gjej shtëpin e duhur në vende bregdetare


A jeni në kërkim të një shtëpie për blerje në një destinacion bregdetar në Shqipëri? Ne kemi njoftime për shtepi ne shitje durres, shtepi ne shitje vlore,shtepi ne shitje sarande dhe zonat e tjera bregdetare. Këto zona janë të njohura për bukurinë e tyre natyrore dhe plazhet e mrekullueshme.
Përdorni këtë platformë për të kërkuar dhe gjetur shtëpinë tuaj të ëndrrave në këto zona të bukura bregdetare të Shqipërisë.
Gjej shtëpinë tënde në shitje në Durrës, Sarandë dhe Vlorë sot dhe filloni një aventurë të re të jetojnë në bregdetin shqiptar.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione