Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej shes shtepi në gjithë Shqipërinë - shtepi te lira ne shitje

Tiranë , 5701
Durrës , 2393
Vlorë , 1154
Elbasan , 786
Fier , 698
Shkodër , 603
Korçë , 569
Berat , 364
Pogradec , 351
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim të një shtepi te lira ne shitje për veten tuaj ose për investim në Shqipëria? MerrJep ofron një zgjedhje të gjerë të shtepi ne shitje në disa nga qytetet më të popullarizuara të Shqipërisë si Durrësi, Vlora, Korça, Pogradeci etj.


Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për shiten shtepi në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Filloni kërkimin tuaj tani dhe gjeni shtëpinë e ëndrrave.

01 Tet 15:24
Linku:
Shtëpi , Shkodër

Shiroke

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 11:04
Linku:
Shtëpi , Durrës

Durres, Super prone!!

100 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
30 Sht 12:26
Linku:
Shtëpi , Durrës

Qera, Shtepi Private, 4+1, L.14, Durrës

400 EUR

Numri i dhomave: 4

Sot 04:07 Shtëpi , Tiranë

Mundesi me keste 1+1 tek kompleksi AURA

81 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 00:22 Shtëpi , Tiranë

Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
Dje 22:40 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtepi private 1+1

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Online
Dje 22:32 Shtëpi , Elbasan

OKAZION: CERRIK: Shitet shtepi 2+1. Cmimi 35000 Euro

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 22:23 Shtëpi , Korçë

Shitet shtepia 2+1 me oborr

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
Dje 22:06 Shtëpi , Elbasan

Shitet okazion

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Online
Dje 22:06 Shtëpi , Elbasan

Shitet mundesi investimi

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Online
Dje 22:06 Shtëpi , Elbasan

Shitet

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Online
Dje 21:52 Shtëpi , Tiranë

Vile 4 kate+papafingo+garazh,çert.pronësie, 730000 €, Selite

730 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Online
Dje 21:47 Shtëpi , Korçë

Shtepi Private

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Dje 21:18 Shtëpi , Korçë

SHITET SHTEPI NE FSHATIN DERSNIK

31 500 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 90
Dje 21:18 Shtëpi , Gjirokastër

SHTEPI PRIVATE

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 20:24 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Vile Individuale, Kompleksi Olive Park, Tirane

445 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Dje 20:22 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera 2+1

30 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 20:22 Shtëpi , Tiranë

Shitet Shpi Private Prestigj home 137000 euro

137 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 20:22 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi 2 kateshe 242m2 (sukth)

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 20:22 Shtëpi , Tiranë

Shitet Shpi 5 kate 730000 euro Selite

730 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 20:21 Shtëpi , Tiranë

Shitet

70 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Dje 20:20 Shtëpi , Durrës

Shtepi e vjeter(gjiri lalzit

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:38 Shtëpi , Tiranë

Shitet

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 19:34 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera 1+1 rruga e Cipajve,Vlore 330 Euro 0692766776

330 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 19:32 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private me qera 20,000 lek ne muaj

20 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Dje 19:32 Shtëpi , Gramsh

Shtepi ne shitje gramsh

580 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Dje 19:30 Shtëpi , Elbasan

SHITET SHTEPI PRIVATE 1 KATE

60 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 19:14 Shtëpi , Pogradec

Shes shtëpi dhe arë

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Dje 18:05 Shtëpi , Vlorë

Jepet Me Qira Shtepi Private E Supermobiluar Ne Lungomare !

400 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 17:54 Shtëpi , Berat

Shitje

1 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 17:52 Shtëpi , Vlorë

Shitet Vila Dy-Katëshe 330 M2, E Ndodhur Ne Lagjen “ 24 Maj”

180 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 17:47 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vile 3-Kateshe, Golem, Durres

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 17:47 Shtëpi , Durrës

Shitet,Shtepi Private 2-Kateshe+Garazh, Ne Shkozet, Durres.

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:37 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1+70 M2 VERANDE TEK ISH URT!

60 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:36 Shtëpi , Pogradec

**OKASION* * NDERROET 85-m2

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 17:36 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE DURRESIT !

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:35 Shtëpi , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 +GARDEROBE TEK SHKEMBI I KAVAJES!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:33 Shtëpi , Durrës

SHITET VILE INVIDUALE NE SHKOZET TEK GJYKATA E APELIT !!!

220 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 17:31 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE DURRESIT!

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:30 Shtëpi , Fier

Shtepi Private Fier - Afer qendres

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:26 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI TEK MALI I ROBIT !!!!

200 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:24 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE SHKOZET, DURRES !!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 17:24 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE DURRESIT !

90 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Dje 17:23 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi 2 kateshe ne Arapaj

127 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 17:22 Shtëpi , Durrës

ISH KENETA , SHITET SHTEPI PRIVATE

95 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 17:22 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE NE QENDER TE DURRESIT !

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:22 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE DY KATESHE + LOKAL NE ISH KENETE DURRE

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 17:19 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Arapaj, Durres

300 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:15 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Shkozet, Durres

210 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:14 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, 2+1,Kenet, Durres

120 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Në faqen tonë, mund të shikoni për shtepi ne shitje ne vlore njoftimet e fundit, si dhe të gjeni okazionet dhe mundësitë për shtepia ne shitje urgjente në të gjithë Shqipërinë. Përveç kësaj, mund të gjeni shtepi me oborr ne shitje, shtëpi private, dhe shtëpi në komplekse rezidenciale si Santorini Residence Dhermi .

Në MerrJep, mund të blesh ose të shesësh shtëpinë tënde me lehtësi, duke gjetur ofertat më të mira nga agjentët e pronave dhe pronarët individualë. Kështu, mund të gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga zonat më të bukura të Shqipërisë, duke i shfrytëzuar mundësitë që MerrJep ofron për shitje blerje shtepish në të gjithë vendin.

Gjeni shtëpi pushimi në shitje në MerrJep.al


Dëshironi të blini një shtëpi për të kaluar pushimet tuaja? Në MerrJep.al do të gjeni njoftime për shtepi ne shitje ne durres vollga. Durrësi është një qytet shumë i bukur bregdetar shumë afër kryeqytetit. Në këtë qytet ju do të hasni shumë shitje shtepi ne durres, gjë që do ta bëjë dhe më të lehtë kërkimin tuaj për shpija ne shitje durres.

Gjeni shtepi ne shitje vlore 2022 në MerrJep.al dhe gjeni rezultatet më të reja. Gjithashtu do të gjeni opsione për shitet shtepi ne vlore apo dhe në rrethinat për rreth si shtepi ne shitje dhermi apo edhe shitet shtepi ne sarande. Filloni të bëni një kërkim për shtepi ne shitje vlore okazion dhe gjeni shtëpinë idealë me çmimin më të mirë.

Opsione të tjera ku ju mund te investoni për pushimet tuaja janë dhe qytetet si Shëngjini ku do të çmime shumë të mira të banesa ne shitje ne shengjin apo për ju që shijoni turizmin malor ju këshillojmë të kërkoni për shtepi ne shitje korce, shtepi ne shitje pogradec, gjirokaster, shkoder etj.

Ne MerrJep, mund te gjeni shtepi me kushte te shkelqyera, shtepi ne shitje te lira, shtepi me pamje nga deti, shtepi private ne shitje vlore, dhe shume te tjera. Vizitoni MerrJep tani per te gjetur shtepine tuaj te endrrave.

Postoni njoftimin tuaj për shes shtepi në MerrJep.al


Nuk ka rëndësi nëse jeni person privat apo agjensi, nëse ju doni të shes shtepi golem fafa ju mund ta reklamoni atë për shitje në MerrJep.al. Vendosni një përshkrim të saktë të pronës, sipërfaqen, numrin e dhomave.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione