Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej shes shtepi në gjithë Shqipërinë - shtepi te lira ne shitje

Tiranë , 881
Durrës , 810
Vlorë , 332
Elbasan , 311
Shkodër , 223
Fier , 186
Korçë , 162
Pogradec , 93
Lushnjë , 84
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim të një shtepi te lira ne shitje për veten tuaj ose për investim në Shqipëria? MerrJep ofron një zgjedhje të gjerë të shtepi ne shitje në disa nga qytetet më të popullarizuara të Shqipërisë si Durrësi, Vlora, Korça, Pogradeci etj.


Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për shiten shtepi në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Filloni kërkimin tuaj tani dhe gjeni shtëpinë e ëndrrave.

26 Maj 12:47
Linku:
Shtëpi , Vlorë

Shtepi private ne shitje ne Vlore!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
21 Maj 16:42
Linku:
Shtëpi , Sarandë

SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË KSAMIL

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Sot 11:54 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE TE VILA E ZOGUT !

280 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 11:46 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 1-kateshe

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:42 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 1-kateshe

62 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:42 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 2-kateshe

155 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 11:42 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 2-kateshe

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 11:38 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 1-kateshe

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:38 Shtëpi , Durrës

Shitet vile 1-kateshe

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 11:30 Shtëpi , Tiranë

Super okazion - Shitet truall dhe banese - Tirane

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 11:20 Shtëpi , Shkodër

Shitet shtepi 1 kateshe ne Rus

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 11:03 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Papafingo, Fresku, Tiranë. 195,000 €

195 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 10:58 Shtëpi , Shkodër

Shitet shtepi 2 kate ne Perash

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 10:45 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

OKAZION SHITET SHTEPI PRIVATE NE ZONEN E KAVAJES

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 10:45 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI TEK MALI I ROBIT !!!!

200 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 10:40 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Spitalle, Durres

67 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:25 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne shenavlash

310 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Online
Sot 10:19 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne plazh durres

160 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Online
Sot 10:15 Shtëpi , Durrës

Shtepi private ne shkozet

70 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 8
Online
Sot 10:05 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtëpi Dykatëshe Private, Shijak Durres

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 10:05 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private 2-Kateshe, Ne Shkozet

155 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:53 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI 2 KATESHE TEK LAGJIA SEFER EFENDI DURRES!!

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
Sot 09:48 Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private !!

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 09:47 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne durres

385 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 09:41 Shtëpi , Durrës

Shitet, Vile 2 Kateshe, Prane Spitalit, Durres 160,000 €

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:39 Shtëpi , Durrës

SUPER MUNDESI INVESTIMI NE CURRILA PAMJE DETI

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 09:39 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private ,Koxhasë , Durrës.

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 09:33 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne shenavlash

310 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 09:28 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shitet shtepi private ne plazh

160 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 09:28 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPIA NE SHENAVLASH!

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 09:26 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPIA ME TOKE TRRUALL NE DURRES !

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 09:26 Shtëpi , Tiranë

SHITET OSE NDROHET ME HYRJE NE PALLAT

Numri i dhomave: > 10
Sot 09:24 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Qerret, Durrres

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 09:22 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET GODINE 2 KATESHE BUZE DETIT,HIMARE!

700 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 09:22 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET VILE 3 KATESHE QENDER, SHIJAK.

165 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 22:22 Shtëpi , Tiranë

Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
Online
Në faqen tonë, mund të shikoni për shtepi ne shitje ne vlore njoftimet e fundit, si dhe të gjeni okazionet dhe mundësitë për shtepia ne shitje urgjente në të gjithë Shqipërinë. Përveç kësaj, mund të gjeni shtepi me oborr ne shitje, shtëpi private, dhe shtëpi në komplekse rezidenciale si Santorini Residence Dhermi .

Në MerrJep, mund të blesh ose të shesësh shtëpinë tënde me lehtësi, duke gjetur ofertat më të mira nga agjentët e pronave dhe pronarët individualë. Kështu, mund të gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga zonat më të bukura të Shqipërisë, duke i shfrytëzuar mundësitë që MerrJep ofron për shitje blerje shtepish në të gjithë vendin.

Gjeni shtëpi pushimi në shitje në MerrJep.al


Dëshironi të blini një shtëpi për të kaluar pushimet tuaja? Në MerrJep.al do të gjeni njoftime për shtepi ne shitje ne durres vollga. Durrësi është një qytet shumë i bukur bregdetar shumë afër kryeqytetit. Në këtë qytet ju do të hasni shumë shitje shtepi ne durres, gjë që do ta bëjë dhe më të lehtë kërkimin tuaj për shpija ne shitje durres.

Gjeni shtepi ne shitje vlore 2022 në MerrJep.al dhe gjeni rezultatet më të reja. Gjithashtu do të gjeni opsione për shitet shtepi ne vlore apo dhe në rrethinat për rreth si shtepi ne shitje dhermi apo edhe shitet shtepi ne sarande. Filloni të bëni një kërkim për shtepi ne shitje vlore okazion dhe gjeni shtëpinë idealë me çmimin më të mirë.

Opsione të tjera ku ju mund te investoni për pushimet tuaja janë dhe qytetet si Shëngjini ku do të çmime shumë të mira të banesa ne shitje ne shengjin apo për ju që shijoni turizmin malor ju këshillojmë të kërkoni për shtepi ne shitje korce, shtepi ne shitje pogradec, gjirokaster, shkoder etj.

Ne MerrJep, mund te gjeni shtepi me kushte te shkelqyera, shtepi ne shitje te lira, shtepi me pamje nga deti, shtepi private ne shitje vlore, dhe shume te tjera. Vizitoni MerrJep tani per te gjetur shtepine tuaj te endrrave.

Postoni njoftimin tuaj për shes shtepi në MerrJep.al


Nuk ka rëndësi nëse jeni person privat apo agjensi, nëse ju doni të shes shtepi golem fafa ju mund ta reklamoni atë për shitje në MerrJep.al. Vendosni një përshkrim të saktë të pronës, sipërfaqen, numrin e dhomave.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione