Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej shes shtepi në gjithë Shqipërinë - shtepi te lira ne shitje

Tiranë , 1206
Durrës , 1003
Vlorë , 426
Elbasan , 382
Shkodër , 309
Fier , 231
Korçë , 207
Pogradec , 126
Lushnjë , 104
Shfaqni të gjitha

Jeni në kërkim të një shtepi te lira ne shitje për veten tuaj ose për investim në Shqipëria? MerrJep ofron një zgjedhje të gjerë të shtepi ne shitje në disa nga qytetet më të popullarizuara të Shqipërisë si Durrësi, Vlora, Korça, Pogradeci etj.


Në MerrJep.al do të gjeni qindra njoftime për shiten shtepi në qytete të ndryshme të Shqipërisë. Filloni kërkimin tuaj tani dhe gjeni shtëpinë e ëndrrave.

26 Maj 12:47
Linku:
Shtëpi , Vlorë

Shtepi private ne shitje ne Vlore!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
21 Maj 16:42
Linku:
Shtëpi , Sarandë

SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË KSAMIL

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Sot 05:20 Shtëpi , Shkodër

Shitet Shtepi vil luksoze ne Shiroke Shkoder

500 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 02:13 Shtëpi , Tiranë

Okazion nen vlere,shes Shtepi 3 Katshe

120 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
Dje 22:17 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtepi 1 kateshe, Rruga Ardeno, 120.000euro

120 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 22:15 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi private

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:08 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE DURRES!

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:34 Shtëpi , Elbasan

VILA

60 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 21:33 Shtëpi , Elbasan

500m2

140 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 21:30 Shtëpi , Berat

shtepi private+truall

90 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Dje 19:17 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtepi okazion

99 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
Dje 18:54 Shtëpi , Korçë

Shitet

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 17:57 Shtëpi , Vlorë

Okazion/Shitet Shtepi Nje Kateshe ,Ne Vlore

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 17:57 Shtëpi , Durrës

SUPER OKAZION - Shtepi private

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 16:55 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE TE STADIUMI!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 160
Dje 16:13 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI NJE KATESHE NE SPITALL!

78 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:51 Shtëpi , Durrës

Shutet shtepi private te Iliria ne Durres

148 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 15:12 Shtëpi , Gjirokastër

SHTEPI PRIVATE

45 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Dje 15:05 Shtëpi , Durrës

SHESIM SHTEPI 1 KATESHE NE SPITALL!

78 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 14:43 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI 2 KATESHE NE PLAZH

300 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 13:24 Shtëpi , Krujë

Shitet shtepi private ne periferi te tiranes

145 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6
Dje 13:17 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Jepet me qira shtepi private

600 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
Dje 13:11 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepia & qira per sezonin e plazhit

200 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Dje 13:04 Shtëpi , Tiranë

Shitet Shtepi Private,Tufinë, Tiranë.

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 190
Dje 12:55 Shtëpi , Shkodër

Vile 3 kateshe dhe 1 kateshe

170 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 200
Dje 12:55 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtëpi Private,Tufinë, Tiranë

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 12:47 Shtëpi , Durrës

SHITET SHTEPI PRIVATE TE STADIUMI!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 160
Dje 12:16 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtëpi Private, Babrru, Tiranë.

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:12 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtëpi Dykatëshe Private, Shijak Durres

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 12:12 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Godinë, Porcelan, Tiranë. 170,000 €

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:55 Shtëpi , Kavajë

Shitet shtepi 2 kateshe,1 km nga deti,Spille

120 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 11:54 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Godinë, Porcelan, Tiranë. 170,000 €

170 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:54 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtëpi Private + Truall, Kodra E Priftit, Tiranë.

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 11:51 Shtëpi , Vlorë

Shes Shtepi dhe Truall ne Vlore, Kuzumbaba

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 11:48 Shtëpi , Elbasan

Vile 2 Kate OKAZION

119 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
Dje 11:32 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtëpi Private, Fresku, Tiranë. 395,000 €

395 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Dje 11:29 Shtëpi , Tiranë

Shitet, Shtëpi Private,Tufinë, Tiranë

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Në faqen tonë, mund të shikoni për shtepi ne shitje ne vlore njoftimet e fundit, si dhe të gjeni okazionet dhe mundësitë për shtepia ne shitje urgjente në të gjithë Shqipërinë. Përveç kësaj, mund të gjeni shtepi me oborr ne shitje, shtëpi private, dhe shtëpi në komplekse rezidenciale si Santorini Residence Dhermi .

Në MerrJep, mund të blesh ose të shesësh shtëpinë tënde me lehtësi, duke gjetur ofertat më të mira nga agjentët e pronave dhe pronarët individualë. Kështu, mund të gjeni shtëpinë e ëndrrave tuaja në një nga zonat më të bukura të Shqipërisë, duke i shfrytëzuar mundësitë që MerrJep ofron për shitje blerje shtepish në të gjithë vendin.

Gjeni shtëpi pushimi në shitje në MerrJep.al


Dëshironi të blini një shtëpi për të kaluar pushimet tuaja? Në MerrJep.al do të gjeni njoftime për shtepi ne shitje ne durres vollga. Durrësi është një qytet shumë i bukur bregdetar shumë afër kryeqytetit. Në këtë qytet ju do të hasni shumë shitje shtepi ne durres, gjë që do ta bëjë dhe më të lehtë kërkimin tuaj për shpija ne shitje durres.

Gjeni shtepi ne shitje vlore 2022 në MerrJep.al dhe gjeni rezultatet më të reja. Gjithashtu do të gjeni opsione për shitet shtepi ne vlore apo dhe në rrethinat për rreth si shtepi ne shitje dhermi apo edhe shitet shtepi ne sarande. Filloni të bëni një kërkim për shtepi ne shitje vlore okazion dhe gjeni shtëpinë idealë me çmimin më të mirë.

Opsione të tjera ku ju mund te investoni për pushimet tuaja janë dhe qytetet si Shëngjini ku do të çmime shumë të mira të banesa ne shitje ne shengjin apo për ju që shijoni turizmin malor ju këshillojmë të kërkoni për shtepi ne shitje korce, shtepi ne shitje pogradec, gjirokaster, shkoder etj.

Ne MerrJep, mund te gjeni shtepi me kushte te shkelqyera, shtepi ne shitje te lira, shtepi me pamje nga deti, shtepi private ne shitje vlore, dhe shume te tjera. Vizitoni MerrJep tani per te gjetur shtepine tuaj te endrrave.

Postoni njoftimin tuaj për shes shtepi në MerrJep.al


Nuk ka rëndësi nëse jeni person privat apo agjensi, nëse ju doni të shes shtepi golem fafa ju mund ta reklamoni atë për shitje në MerrJep.al. Vendosni një përshkrim të saktë të pronës, sipërfaqen, numrin e dhomave.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione