Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Në shitje (Shitet, Shes) në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:55 Shtëpi , Korçë

Shitet hyrje pallati

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 18:52 Shtëpi , Korçë

Shitet Shtepi Private Prane Kulles lagjia 12

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Dje 18:49 Shtëpi , Korçë

Super Hyrje Me Qera Ne Qender te Korces Qera Ditore

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:10 Shtëpi , Korçë

Shitet shtepi dy-kateshe okazjon 350 metro

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Online
29 Maj 09:20 Shtëpi , Korçë

SHTEPI 2 KATESHE ME OKAZION

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
29 Maj 08:50 Shtëpi , Korçë

Shtepi

23 000 EUR

Numri i dhomave: 6
29 Maj 08:36 Shtëpi , Korçë

Shitet shtepia 2+1 me oborr

3 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
25 Maj 23:31 Shtëpi , Korçë

Shitet-ndrohet shtëpi e banushme 140m2

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
22 Maj 12:58 Shtëpi , Korçë

Shitet shtëpi edhe truall (151 rrënjë ulliri)

1 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Maj 05:11 Shtëpi , Korçë

Shitet shtepia

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
19 Maj 01:08 Shtëpi , Korçë

��Apartament 2+1 Prane Terminalit ����

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
18 Maj 19:14 Shtëpi , Korçë

Shitet Vile ne Korce

64 400 EUR

Online
13 Maj 23:51 Shtëpi , Korçë

Shitet shtepia

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
12 Maj 23:02 Shtëpi , Korçë

OKAZION

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
12 Maj 12:40 Shtëpi , Korçë

Shitet

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
10 Maj 10:34 Shtëpi , Korçë

OKAZION Drenove Qender

61 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Maj 10:26 Shtëpi , Korçë

OKAZION Shtepi Private Drenove Qender

61 000 EUR

Numri i dhomave: 3
10 Maj 00:50 Shtëpi , Korçë

Shitet Vile 2-kateshe ne Korce

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Online
09 Maj 11:35 Shtëpi , Korçë

Shitet shtëpi private, Korce

8 200 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Online
09 Maj 11:35 Shtëpi , Korçë

Shitet shtëpi private, Qender, Korce

155 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Online
05 Maj 22:31 Shtëpi , Korçë

Shtepi banimi

23 000 EUR

Numri i dhomave: 1
05 Maj 11:42 Shtëpi , Korçë

Shitet shtëpi private Spitalle

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Online
04 Maj 22:29 Shtëpi , Korçë

Shitet Hyrja

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
03 Maj 15:14 Shtëpi , Korçë

Shiten dy shtëpi private, Korcë

117 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 160
Online
27 Pri 11:30 Shtëpi , Korçë

Shitet shtëpi private, Lagjia 2,Korcë

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
27 Pri 11:09 Shtëpi , Korçë

Shitet shtëpi private, Korcë

8 200 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Online
27 Pri 10:28 Shtëpi , Korçë

Shitet shtëpi private, Korcë

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
26 Pri 15:42 Shtëpi , Korçë

��shitet shtepi

6 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
26 Pri 15:33 Shtëpi , Korçë

��shtepi 7.500€

7 500 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Online
26 Pri 00:44 Shtëpi , Korçë

Shitet shtepia 2+1

35 EUR

Numri i dhomave: 3
16 Pri 20:09 Shtëpi , Korçë

SHITEN APARTAMENTE

Numri i dhomave: 3
13 Pri 13:27 Shtëpi , Korçë

Shitet shtëpi private, Korcë

155 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
10 Pri 17:28 Shtëpi , Korçë

Shitet shtepi

20 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
10 Pri 08:25 Shtëpi , Korçë

Shitet shtëpi private, Korcë

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
10 Pri 08:25 Shtëpi , Korçë

Shitet shtëpi private, Korcë

20 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Online
06 Pri 17:31 Shtëpi , Korçë

Shitet shtepia ne lagje re

Numri i dhomave: 4
05 Pri 10:52 Shtëpi , Korçë

Shitet Apartament 1+1 ,Lagj.2

123 EUR Çmimi me zbritje

04 Pri 17:06 Shtëpi , Korçë

SHITEN APARTAMENTE

Numri i dhomave: 3
02 Pri 23:27 Shtëpi , Korçë

Shitet Shpi Private Korce

850 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
02 Pri 11:59 Shtëpi , Korçë

Shitet Hyrje,Kat i pare Korce,Lgj 15”

19 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
30 Mar 12:19 Shtëpi , Korçë

Shitet shtëpi private, Lagjia 2, Korcë

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
30 Mar 00:33 Shtëpi , Korçë

Shtepi ne shitje

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
28 Mar 20:26 Shtëpi , Korçë

Shitet shtepi private!

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Mar 11:56 Shtëpi , Korçë

Shitet, Shtëpi Private, Lagjia 18, Korçë

52 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
20 Mar 14:00 Shtëpi , Korçë

Shitet shtëpi private, Korcë

150 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
20 Mar 13:33 Shtëpi , Korçë

Shitet shtëpi private, Dishnicë

13 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Online
13 Mar 15:42 Shtëpi , Korçë

Shitet Apartament

65 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
12 Mar 10:46 Shtëpi , Korçë

Shitet Shpi Private

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
10 Mar 20:35 Shtëpi , Korçë

Shitet villa me tre kate rruga Korce-Drenove 95.000euro

Numri i dhomave: 4
07 Mar 18:44 Shtëpi , Korçë

Jept shpia me te tera gjera e shpis.

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Shtëpi | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione