Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 6362
Durrës , 798
Vlorë , 583
Korçë , 294
Shkodër , 197
Fier , 145
Elbasan , 107
Sarandë , 107
Pogradec , 69
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Shtepi me qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Shtepi me qera, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.Sot 09:01 Shtëpi , Tiranë

Shpi me qera

Numri i dhomave: 4
Sot 09:00 Shtëpi , Tiranë

shtepi me qera tek rruga dibres

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 08:35 Shtëpi , Tiranë

FRESKU SHPI ME QERA KOMPLETUAR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 08:31 Shtëpi , Tiranë

SHTEPI ME QERA TIRANE RRUGA BALLA

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 08:31 Shtëpi , Tiranë

A1–SHTEPI ME QERA TIRANE / RRUGA BALLA

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:31 Shtëpi , Tiranë

SHTEPI ME QERA TIRANE RRUGA BALLA

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 08:31 Shtëpi , Tiranë

A1–SHTEPI 1+1 ME QERA , PER DY PERSONA TIRANE

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 08:27 Shtëpi , Tiranë

B- SHTEPI ME QERA TIRANE ( PER DY PERSONA )

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:27 Shtëpi , Tiranë

SHTEPI ME QERA TIRANE (RRUGA BALLA )

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 08:01 Shtëpi , Tiranë

shtepi me qera 2+1 e Mobiluar

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 04:20 Shtëpi , Tiranë

Garsionere me qera ne Tirane

Numri i dhomave: 1
Sot 01:47 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera , tek Xhamlliku, 1+1, kati i 3 i nje shtepie

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 01:40 Shtëpi , Tiranë

gazoniere me qera

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 01:28 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera 5 maj

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 01:28 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira apartament 2+1 luksoz ne katin e 2 te nje vile

690 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 01:28 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira apartament 2+1+2 te Mine Peza prane Prokuroris

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 01:28 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 1+1 me qira + garazh

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 01:28 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1 300 milek

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 50
Dje 20:51 Shtëpi , Tiranë

Shtëpi me qera pran kompleksit Fiori Di Bisko

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Dje 20:48 Shtëpi , Durrës

Jepet Me Qera Shtepi Private

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 20:44 Shtëpi , Durrës

Jepet Me Qera Shtepi Private

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 20:41 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1 per qera prane 21 Dhjetorit

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 20:22 Shtëpi , Durrës

Shtepi me afer lulishtes pa shkuar tek treni

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 20:18 Shtëpi , Tiranë

Qyteti Studenti 1+1

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 50
Dje 20:18 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera 1+1 Qyteti Studenti

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
Dje 19:37 Shtëpi , Tiranë

Shtëpi me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 18:49 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtëpi me qera 1+1 Sauk

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 18:22 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera 2+1 tek Rruga Besa

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 18:08 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 17:59 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera Shtëpi 1+1 Rr. "Fortuzi", Buze Rruge

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:45 Shtëpi , Tiranë

jepet me qera

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 17:01 Shtëpi , Tiranë

Jepet me QERA Ap 2+1 BUZE RRUGES TEODOR KEKO

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 17:01 Shtëpi , Tiranë

Jepet me QERA Ap 1+1 BUZE RRUGES TEODOR KEKO

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 16:06 Shtëpi , Durrës

Qera, Shtepi Private, Te Spitali, Durrës

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Dje 15:56 Shtëpi , Tiranë

Tirane, jepet me qera apartament 265 Euro (Kinostudio)

265 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 15:36 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE TEK ISH KENETA !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 14:17 Shtëpi , Durrës

Shpi me qera 2 hyrje te vogla

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 14:11 Shtëpi , Durrës

Jepet me qera, 2+1, e mobiluar, ne qender te Durresit

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 14:02 Shtëpi , Tiranë

Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 1, 70 m² 265 E

265 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 14:02 Shtëpi , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Astir , Tiranë.

310 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 13:59 Shtëpi , Tiranë

Tirane, jepet me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 309€

309 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 13:55 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

Numri i dhomave: 1
Dje 13:46 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera ,cmimi 35000leke,5 maj

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 13:35 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira Shtepi Individuale prane Qendres Tregtare TEG

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Dje 13:25 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera Secret Garden Residence

1 150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 13:21 Shtëpi , Tiranë

OKAZION/Jepet me qera 1+1 Astir

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 13:20 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera afer lulishtes ke treni

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80

Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Shtepi me qera


Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al


Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione