Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 132
Durrës , 39
Shkodër , 13
Vlorë , 12
Korçë , 8
Elbasan , 8
Fier , 8
Berat , 6
Kavajë , 5
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Shtepi me qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Shtepi me qera, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.20 Mar 16:08 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private 1-kateshe per biznes ose per banim

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
19 Mar 23:21 Shtëpi , Shkodër

JEPET ME QERA SHTEPI 3 KATESHE TEK ISH KRYQEZIMI I DEGES, SH

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
08 Mar 18:42 Shtëpi , Tiranë

Qira Open space

Numri i dhomave: > 10
08 Mar 09:33 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera Vile 2 kateshe me garazhd

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
07 Mar 20:46 Shtëpi , Tiranë

Jepet shpi private me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
06 Mar 08:50 Shtëpi , Durrës

Okazion, Apartamente Pushimi me qera vjetore

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
23 Shk 15:22 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera super vile luksoze!

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
14 Shk 14:03 Shtëpi , Tiranë

Apartament per qera-Myslym Shyri

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
10 Shk 12:29 Shtëpi , Tiranë

Qera, Shtëpi Private 2 Katëshe+ Papafingo, Rruga Kongresi I

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
07 Shk 20:26 Shtëpi , Durrës

❌ Shtepi me qera kapaciteti 30 dhoma ❌

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
07 Shk 00:41 Shtëpi , Kavajë

Shitet ose jepet me qera ndërtesa në Kavajë.

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
04 Shk 09:00 Shtëpi , Tiranë

Vila me qera , cmimi 40000 leke ,Kamez

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 9
03 Shk 18:08 Shtëpi , Korçë

Dhenie me qera

Numri i dhomave: 8
03 Shk 13:44 Shtëpi , Tiranë

Vile me qera, cmimi 40,000 leke

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
03 Shk 13:40 Shtëpi , Tiranë

Vilë me qera, cmimi 40,000 leke, Kamez

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
27 Jan 10:19 Shtëpi , Tiranë

Qera, Hotel, 21 Dhjetori, Pranë Inxhinierisë Së Ndërtimit /

3 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
26 Jan 10:09 Shtëpi , Tiranë

Jepet ndertese me qira ne Yzberisht...

55 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 6
25 Jan 12:15 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QERA KATI 1 I NJE VILE 2 KATESHE!

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
24 Jan 10:14 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera!

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
14 Jan 11:13 Shtëpi , Tiranë

Vile dy kateshe me dy Oborre/ Rruga Bardhyl

1 400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
09 Jan 10:29 Shtëpi , Durrës

Jepet me qera

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
08 Jan 01:32 Shtëpi , Tiranë

jepet shtepi ( vile) me qera ne tirane

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 9
04 Jan 13:28 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira shtepi ne zonen e ATIRIT

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 160
29 Dhj 13:12 Shtëpi , Vlorë

Jepet Vile 3 katshe me qera Posht spitalit Hygea tek Ardeno

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
27 Dhj 13:05 Shtëpi , Tiranë

QERA- VILE 2 KATESHE - RRUGA ISLAM ALLA + POST PARKIMI 1500E

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
23 Dhj 16:08 Shtëpi , Fier

Jepet me qera 150m2

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 150
20 Dhj 17:25 Shtëpi , Lezhë

Jepet me qera objekte

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 180
09 Dhj 20:05 Shtëpi , Tiranë

jepet me qera vila,cmimi 500 euro

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
02 Dhj 15:24 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QIRA VILE 3 KATESHE NE DURRES!

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
24 Nën 14:26 Shtëpi , Tiranë

Jepet me QERA VILE 4 KATESHE

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
16 Nën 00:33 Shtëpi , Tiranë

jepet me qera vila ,cmimi 500 euro, babrru

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 100
06 Nën 11:43 Shtëpi , Shkodër

Jepet shtepi banimi me Qera

125 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 10
04 Nën 19:09 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera ne ndrroq 4+1 150 meter

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 150
28 Tet 22:22 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qira

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 6
27 Tet 22:44 Shtëpi , Elbasan

Jepet me Qera Vila Superlokacion

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
19 Tet 13:42 Shtëpi , Tiranë

Vile Per Qira

1 600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 180
17 Tet 18:57 Shtëpi , Pogradec

LESHOHET ME QERA vila ne Pogradec!

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Gjendje: I ri
01 Tet 12:30 Shtëpi , Tiranë

Garazhde tek xhamlliku me dy hyrje !!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
25 Sht 15:59 Shtëpi , Fier

******JEPET ME QERA *****4+1+2+2

170 LEK / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 120
15 Sht 16:02 Shtëpi , Tiranë

Super vile me qera te Kthesa e Kamzes, prane terminalit

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
02 Sht 12:07 Shtëpi , Shkodër

Jepet me qera vile 3 kate

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 7
12 Gush 13:15 Shtëpi , Tiranë

Banese me qera

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170
10 Gush 19:06 Shtëpi , Durrës

Banesa dhoma.

Numri i dhomave: 5
10 Gush 02:25 Shtëpi , Durrës

Banesa dhoma.

Numri i dhomave: 5
07 Gush 20:56 Shtëpi , Elbasan

BAR HOTEL SHTEPI

999 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
03 Gush 11:15 Shtëpi , Tiranë

shtepi me qera dhe per shitje

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
27 Korr 17:55 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera 1+1 kati i dyte 150 mije lek

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: > 10
21 Korr 12:15 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira Vile 2-kateshe ne Koder Institut!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
11 Korr 15:42 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera shtepi

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200

Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Shtepi me qera


Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al


Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione