Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 554
Durrës , 130
Vlorë , 36
Shkodër , 35
Korçë , 29
Elbasan , 22
Fier , 15
Berat , 11
Kavajë , 7
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Shtepi me qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Shtepi me qera, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.Dje 20:53 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 15:04 Shtëpi , Tiranë

Qyteti Studenti 1+1

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 50
Dje 14:05 Shtëpi , Durrës

jepet me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Dje 12:43 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me Qera

550 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Dje 09:10 Shtëpi , Durrës

Qera, Shtepi Private, Te Spitali, Durrës

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
26 Mar 09:56 Shtëpi , Kavajë

Okazion.Jepet me qera duplex ose nje kat i viles.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
25 Mar 14:00 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private 1-kateshe per biznes ose per banim

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
25 Mar 13:40 Shtëpi , Elbasan

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE 3+1+2, ELBASAN.

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
25 Mar 00:16 Shtëpi , Tiranë

Jeper me qera 2+1

38 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
24 Mar 20:26 Shtëpi , Tiranë

Vile Luksoze per Qira prane TEG secret garden

7 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
24 Mar 00:19 Shtëpi , Shkodër

JEPET ME QERA SHTEPI 3 KATESHE TEK ISH KRYQEZIMI I DEGES, SH

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
21 Mar 23:25 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA,,Selite,Tirane,

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
19 Mar 15:54 Shtëpi , Berat

Vilë me qera

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
18 Mar 15:53 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira Vile 2 Kateshe e mobiliuar, Rruga Islam Alla!

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
17 Mar 22:52 Shtëpi , Tiranë

Shtepi Private me qera

Numri i dhomave: 4
17 Mar 17:09 Shtëpi , Tiranë

Apartament 3+1 me qira

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
17 Mar 08:46 Shtëpi , Durrës

Villa Madani

18 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
15 Mar 23:35 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera ne xhamllik ose oxhaku

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
15 Mar 23:32 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera kerkoj cuna per ndarje qeraje

120 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
15 Mar 16:51 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera ,cmimi 30000 leke,Xhamllik

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
15 Mar 09:16 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera ditore shtepija ne Lungo Mare

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
13 Mar 21:43 Shtëpi , Tiranë

shtepi me qera

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
08 Mar 18:42 Shtëpi , Tiranë

Qira Open space

Numri i dhomave: > 10
08 Mar 09:33 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera Vile 2 kateshe me garazhd

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
07 Mar 20:46 Shtëpi , Tiranë

Jepet shpi private me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
06 Mar 11:16 Shtëpi , Tiranë

Magazine

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
06 Mar 08:50 Shtëpi , Durrës

Okazion, Apartamente Pushimi me qera vjetore

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
05 Mar 10:58 Shtëpi , Tiranë

Kerkojm 2 cuna per ndarje qeraje 10000 leke personi

10 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
28 Shk 13:27 Shtëpi , Tiranë

shtepi

Numri i dhomave: 4
27 Shk 11:17 Shtëpi , Durrës

JEPET SHTEPI PRIVATE ME QERA

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
27 Shk 11:12 Shtëpi , Durrës

Jepet shtepi me qera ne Durres

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
26 Shk 11:24 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 3+1 ( 35,000 leke)

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
26 Shk 01:04 Shtëpi , Tiranë

hyrje me qera

350 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
25 Shk 16:06 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera ,cmimi 30000 leke,kinostudjo

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
23 Shk 15:22 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera super vile luksoze!

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
21 Shk 12:16 Shtëpi , Tiranë

Jepet Vile me qera 3+1+2 + 2 post parkimi.

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
17 Shk 23:30 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
17 Shk 19:46 Shtëpi , Tiranë

Vile me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
14 Shk 14:03 Shtëpi , Tiranë

Apartament per qera-Myslym Shyri

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
14 Shk 09:38 Shtëpi , Tiranë

Qera, Vilë, Shkoze, Tiranë.

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
10 Shk 12:29 Shtëpi , Tiranë

Qera, Shtëpi Private 2 Katëshe+ Papafingo, Rruga Kongresi I

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 100
07 Shk 20:26 Shtëpi , Durrës

❌ Shtepi me qera kapaciteti 30 dhoma ❌

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
07 Shk 00:41 Shtëpi , Kavajë

Shitet ose jepet me qera ndërtesa në Kavajë.

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
04 Shk 09:00 Shtëpi , Tiranë

Vila me qera , cmimi 40000 leke ,Kamez

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 9
03 Shk 18:08 Shtëpi , Korçë

Dhenie me qera

Numri i dhomave: 8
03 Shk 13:44 Shtëpi , Tiranë

Vile me qera, cmimi 40,000 leke

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
03 Shk 13:40 Shtëpi , Tiranë

Vilë me qera, cmimi 40,000 leke, Kamez

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
01 Shk 23:19 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
01 Shk 12:49 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qere 2+1 Shkolla e Bashkuar

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100

Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Shtepi me qera


Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al


Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione