Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë


Njoftime per Shtepi me qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Shtepi me qera, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.08 Mar 18:42 Shtëpi , Tiranë

Qira Open space

Numri i dhomave: > 10
07 Shk 20:26 Shtëpi , Durrës

❌ Shtepi me qera kapaciteti 30 dhoma ❌

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
07 Shk 00:41 Shtëpi , Kavajë

Shitet ose jepet me qera ndërtesa në Kavajë.

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
20 Dhj 17:25 Shtëpi , Lezhë

Jepet me qera objekte

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 180
24 Nën 14:26 Shtëpi , Tiranë

Jepet me QERA VILE 4 KATESHE

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
06 Nën 11:43 Shtëpi , Shkodër

Jepet shtepi banimi me Qera

125 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 10
17 Tet 18:57 Shtëpi , Pogradec

LESHOHET ME QERA vila ne Pogradec!

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Gjendje: I ri
01 Tet 12:30 Shtëpi , Tiranë

Garazhde tek xhamlliku me dy hyrje !!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
27 Korr 17:55 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera 1+1 kati i dyte 150 mije lek

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: > 10
18 Pri 16:41 Shtëpi , Tiranë

jepet vile me qera 1500 euro

Numri i dhomave: 10
12 Jan 13:04 Shtëpi , Kucovë

Jepet me qera

Numri i dhomave: 10
16 Dhj 20:23 Shtëpi , Krujë

Jepet me qera ndertesa kati i dyt

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 70
27 Korr 12:30 Shtëpi , Vlorë

Apartamente pushimi vlore

Numri i dhomave: 10
21 Korr 08:34 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 1+1 ne astir!

Numri i dhomave: 1
11 Qer 19:58 Shtëpi , Durrës

Hyrje me qera per plazh

Numri i dhomave: > 10
04 Pri 20:42 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QERA AMBIENT 120 m2

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 120
16 Mar 18:11 Shtëpi , Tiranë

Ambjent me qera Gjykata administrative

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 100
25 Jan 19:04 Shtëpi , Kavajë

Jepet me qera magazina 250m2 ne Golem te Kavajes

500 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 10
28 Dhj 13:14 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira: Hotel/Vila Mozaiku�� 2 300€ · Tiranë

2 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
22 Qer 16:47 Shtëpi , Tiranë

Ndertes me qera

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 100
03 Pri 18:14 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: > 10
14 Shk 11:22 Shtëpi , Tiranë

Ndërtesë 1200 m2 +1000 m2 truall, 3 kt, 3500 euro

3 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 120
02 Jan 13:40 Shtëpi , Elbasan

Cerrik

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 180
24 Nën 18:27 Shtëpi , Berat

Shitet Vila 200€

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 150
03 Gush 09:27 Shtëpi , Berat

Jepet me qera

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: > 10
23 Korr 10:17 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: > 10
20 Korr 08:59 Shtëpi , Krujë

JEPET ME QERA LOKAL 3 KAT AFER FUSH KRUJES

2 000 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: > 10
15 Maj 23:52 Shtëpi , Vlorë

Shtepi verore pushimi

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 10
31 Mar 21:12 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

Numri i dhomave: > 10
08 Jan 09:50 Shtëpi , Tiranë

Jepet vile me qera

1 800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
20 Nën 16:07 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA OBJEKT 3 kat prane tregut ushqimor

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
20 Maj 20:04 Shtëpi , Tiranë

SHTEPI ME QERA NE TIRANE

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
05 Shk 19:12 Shtëpi , Durrës

OKAZION JEPET MAGAZINA ME QERA 350 m2

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 10
13 Jan 14:55 Shtëpi , Fier

SHITET OSE JEPET ME QERA

Numri i dhomave: > 10
25 Sht 17:02 Shtëpi , Elbasan

Objekt me qera

Numri i dhomave: > 10
09 Sht 13:04 Shtëpi , Tiranë

Ambient ne Tirane me Qira ose Shitet

4 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
09 Sht 10:38 Shtëpi , Shkodër

Jepet me qera ndertese 5 kate te Teatri

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
29 Korr 08:03 Shtëpi , Shkodër

Shtepi private me qera Apartamente

Numri i dhomave: > 10
20 Mar 10:57 Shtëpi , Durrës

Godina 39

5 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
01 Gush 23:02 Shtëpi , Durrës

Shtepi private afro plazhit

Numri i dhomave: 10
23 Jan 21:55 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA PRANE TREGUT USHQIMOR

Numri i dhomave: > 10

Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Shtepi me qera


Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al


Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione