Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 6326
Durrës , 789
Vlorë , 583
Korçë , 295
Shkodër , 196
Fier , 145
Elbasan , 107
Sarandë , 107
Pogradec , 69
Shfaqni të gjitha





Njoftime per Shtepi me qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Shtepi me qera, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.



Sot 21:51 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera, shtepi kati 3 , Rruga “ Besa”

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 21:38 Shtëpi , Korçë

Jepet Hyrje Me Qera Ditore Perpara Kulles

Numri i dhomave: 2,5
Sot 21:35 Shtëpi , Tiranë

Apartament luksoz per qira ne Qender

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:35 Shtëpi , Tiranë

shtepi me qera 2+1 e Mobiluar

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 21:06 Shtëpi , Tiranë

Apartament 3+1 Qira qender

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 20:42 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera 2+1 e mobiluar tirane

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 20:26 Shtëpi , Tiranë

Vile Luksoze per Qira prane TEG secret garden

7 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
Sot 20:10 Shtëpi , Tiranë

Qyteti Studenti 1+1

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 50
Sot 20:10 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera 1+1 Qyteti Studenti

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
Sot 19:47 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira Shtepi Individuale prane Qendres Tregtare TEG

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 19:22 Shtëpi , Tiranë

Jap me qera 2+1 te komuna e parisit

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 18:35 Shtëpi , Elbasan

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE, ELBASAN.

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 18:32 Shtëpi , Tiranë

shtepi me qera

30 000 LEK /

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 18:28 Shtëpi , Elbasan

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE 3+1+2, ELBASAN.

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 18:22 Shtëpi , Shkodër

Jepet me qera shtëpi private.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 18:21 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera shtepi garsoniere

20 000 LEK /

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Sot 17:32 Shtëpi , Tiranë

Kerkohen dy djem per ndarje qeraje tek Klani 12,000 leke per

12 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 17:28 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private me qira, kinostudio (25,000 leke)

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 16:58 Shtëpi , Tiranë

Disponojme apartament 1+1 me vendodhje tek Shkolla e Baletit

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 16:58 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera kati 3, 2+1 afer qytet studenti

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:58 Shtëpi , Tiranë

SHTEPI ME QERA TIRANE (RRUGA BALLA )

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 16:54 Shtëpi , Tiranë

B- SHTEPI ME QERA TIRANE ( PER DY PERSONA )

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 16:48 Shtëpi , Tiranë

A1–SHTEPI 1+1 ME QERA , PER DY PERSONA TIRANE

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Sot 15:42 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE TEK ISH KENETA !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 15:35 Shtëpi , Tiranë

hyrje 1+1 22000 mije leke (allias)

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 15:00 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera 3+1 Uzina dinamo e re

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 14:00 Shtëpi , Vlorë

Apartament me qera lungomare per sezon vere

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Sot 13:51 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera vjetore apartament tek best seller

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 90
Sot 13:51 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera mujore garzoniere ne lungomare

19 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Sot 13:05 Shtëpi , Durrës

jepet me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Sot 13:02 Shtëpi , Kavajë

Kavaje,Jepet me Qira nje shtepi 2+1+1 tualet.

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 13:02 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera ne xhamllik 250 mijlek

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:54 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 300 euro astir

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 12:25 Shtëpi , Elbasan

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE NË ELBASAN.

Numri i dhomave: 3
Sot 12:25 Shtëpi , Korçë

Shtepi me qera 2+1

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 12:25 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera/apartment 1+1 i mobiluar

390 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:23 Shtëpi , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Astir , Tiranë.

310 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 12:15 Shtëpi , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+ Post Parkimi, Don Bosko, Tiranë. 550 €

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:02 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

Numri i dhomave: 2
Sot 11:56 Shtëpi , Durrës

Jepet me qera kati i pare i nje shtepie private.

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 11:51 Shtëpi , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Rezidenca " Touch Of The Sun".

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 11:42 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me Qera

550 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Sot 11:40 Shtëpi , Vlorë

Apartamente me qira lungo mare vlore

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Sot 11:38 Shtëpi , Durrës

Jepet me qera vile 1-kateshe

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 08:31 Shtëpi , Durrës

Qera, Shtepi Private, Te Spitali, Durrës

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Dje 21:38 Shtëpi , Tiranë

Shtepi 1+1 70 m2

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 20:06 Shtëpi , Elbasan

shtepi private me qera elbasan

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70





Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Shtepi me qera


Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al


Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.






Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione