Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 1003
Durrës , 225
Vlorë , 119
Korçë , 46
Fier , 28
Shkodër , 26
Sarandë , 23
Pogradec , 18
Elbasan , 16
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Shtepi me qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Shtepi me qera, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.Sot 14:11 Shtëpi , Durrës

Jepet me qera, 2+1, e mobiluar, ne qender te Durresit

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 12:38 Shtëpi , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Rezidenca " Touch Of The Sun".

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 00:31 Shtëpi , Tiranë

Jepet zyre 1+1 me qera KIKA 2

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 00:26 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera , tek Xhamlliku, 1+1, kati i 3 i nje shtepie

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 16:11 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira apartament 3+1+2 ne Ish Bllok!

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 170
Dje 14:05 Shtëpi , Durrës

jepet me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
26 Mar 16:22 Shtëpi , Vlorë

Shpi private me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
26 Mar 15:57 Shtëpi , Durrës

Hyrje me qera te Galaktiku Durres

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
26 Mar 14:31 Shtëpi , Tiranë

Qera, Vilë Private 2+1, Myslym Shyri.

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Mar 11:41 Shtëpi , Tiranë

1+1 ME QERA

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
26 Mar 11:37 Shtëpi , Tiranë

1+1 ME QERA

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
24 Mar 12:15 Shtëpi , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+ Post Parkimi, Don Bosko, Tiranë. 550 €

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Mar 14:34 Shtëpi , Tiranë

Gazoniere me qera.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
23 Mar 13:29 Shtëpi , Tiranë

jepet me qira 1+1, i pabanuar me parë, totalisht mobilim ri

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
23 Mar 12:10 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera kati i pare Shtëpi Private 1+1 ne Allias

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
23 Mar 00:52 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
21 Mar 23:15 Shtëpi , Durrës

Qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
21 Mar 23:15 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
21 Mar 19:08 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT 2+1 ME QERA - BRRYLI TIRANE

470 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
21 Mar 16:25 Shtëpi , Durrës

Jepet Vile me qira ne Durres

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
20 Mar 20:37 Shtëpi , Tiranë

Jap me qera apartament 1+1 Rr.Kavajes Qendra GLOBE

33 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Mar 20:14 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
20 Mar 00:19 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
20 Mar 00:06 Shtëpi , Durrës

Jepet me qira spi

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
18 Mar 11:27 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1 TE FRESKU

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Mar 11:06 Shtëpi , Pogradec

Jepet me qera

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
15 Mar 12:04 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 2+1 me qera tek Pazari i Ri

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Mar 12:04 Shtëpi , Tiranë

Jepet kati i 1 vile private me qera ne Senatorium

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
15 Mar 11:56 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 2+1+2 me qera tek Pazari i Ri

50 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
13 Mar 14:07 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera Shtepi private 2+1 ne Don Bosko

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
11 Mar 12:51 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera 2+1 kati i pare i nje Vile Rruga Sotir Kolea

390 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
10 Mar 02:23 Shtëpi , Tiranë

jepet me qera 1+1

Numri i dhomave: 1
09 Mar 09:59 Shtëpi , Vlorë

Jepet hyrje per Student

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
08 Mar 23:52 Shtëpi , Fier

Jepet me qera prane ETC

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
08 Mar 23:43 Shtëpi , Fier

Jepet me qera nje shtepi ne Fier te ETC

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
08 Mar 10:20 Shtëpi , Tiranë

Apartament 1+1 me qira Rruga e Kosovareve

Numri i dhomave: 1
07 Mar 23:07 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA SHTËPI PRIVATE 1+1 Spitali Nene Tereza

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
07 Mar 23:07 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera 1+1 Totalisht e mobiluar

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
07 Mar 17:41 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
06 Mar 11:16 Shtëpi , Tiranë

Magazine

220 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
04 Mar 19:40 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepia me qera

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
03 Mar 21:24 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
03 Mar 18:02 Shtëpi , Vlorë

For rent

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
01 Mar 18:42 Shtëpi , Tiranë

Jepet Me Qera Shtepi Private plus vend Parkimi 1+1 mbas qend

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
01 Mar 18:40 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qira 1+1 i mobiluar

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Mar 18:39 Shtëpi , Tiranë

Laprake Jepet shtepi 2+1 me qera

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
01 Mar 18:35 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera Shtepi private 2+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
01 Mar 13:05 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Mar 10:14 Shtëpi , Tiranë

Gazoniere dhe shtepi me qera unaza e re Astir

Numri i dhomave: 1
28 Shk 17:48 Shtëpi , Vlorë

Shtepi me qera

120 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5

Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Shtepi me qera


Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al


Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione