Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 1295
Durrës , 118
Vlorë , 105
Sarandë , 26
Fier , 17
Elbasan , 11
Shkodër , 9
Lezhë , 5
Pogradec , 5
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Shtepi me qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Shtepi me qera, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.Sot 21:35 Shtëpi , Tiranë

Apartament luksoz per qira ne Qender

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:06 Shtëpi , Tiranë

Apartament 3+1 Qira qender

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 12:25 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera/apartment 1+1 i mobiluar

390 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 21:38 Shtëpi , Tiranë

Shtepi 1+1 70 m2

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 13:29 Shtëpi , Tiranë

jepet me qira 1+1, i pabanuar me parë, totalisht mobilim ri

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 08:54 Shtëpi , Tiranë

Gazonjere

170 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
22 Mar 16:52 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira 3+1 tek Kodra e Diellit 1

390 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
21 Mar 19:08 Shtëpi , Tiranë

APARTAMENT 2+1 ME QERA - BRRYLI TIRANE

470 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
21 Mar 16:08 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera 2+1,21 Dhjetori

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Mar 16:05 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera 2+1,Don Bosko

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
21 Mar 09:52 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
20 Mar 20:27 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira 1+1+ post parkimi ne Ali Dem

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
20 Mar 19:07 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira 1+1 tek Kodra e Diellit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
20 Mar 18:56 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira Apartament 1+1 tek Kodra e Diellit

340 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
20 Mar 12:22 Shtëpi , Vlorë

Comfortable Apartment with Seaview

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Mar 00:19 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
20 Mar 00:06 Shtëpi , Durrës

Jepet me qira spi

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
18 Mar 19:58 Shtëpi , Tiranë

Jepet 1+1+post parkimi ne Ali Dem

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
16 Mar 16:02 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qira shtepi 2+1 ne Skele

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
16 Mar 11:41 Shtëpi , Tiranë

Jepet 1+1+ post parkimi me qira

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Mar 12:04 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 2+1 me qera tek Pazari i Ri

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Mar 11:03 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1 me qera ne Qender

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
15 Mar 10:52 Shtëpi , Tiranë

Apartament 2+1 Myslym Shyri 450€

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
15 Mar 10:41 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 2+1+2 110m2 Fusha aviacionit 300€

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
15 Mar 10:41 Shtëpi , Tiranë

Ofrohet per qira apartament1+1, Rruga M.Tutulani

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
13 Mar 11:04 Shtëpi , Tiranë

2-1 - Me Qira - Komuna e Parisit, Shqipëri

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
12 Mar 18:10 Shtëpi , Lezhë

Jepet me qera apartament te Piceri Marku

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
12 Mar 12:15 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira apartament 3+1 tek Ish Ekspozita

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
11 Mar 17:31 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira 1+1+ post parkimi kompleksi Mangalem Ali Dem

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
10 Mar 20:36 Shtëpi , Lezhë

Jepet me qera apartament te Piceri Marku

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
10 Mar 01:42 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira 2+1 tek Kodra e Diellit,prane Eleonores

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
10 Mar 01:42 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qira apartament ne Ali Dem

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
07 Mar 23:07 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera 1+1 Totalisht e mobiluar

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
07 Mar 16:52 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
07 Mar 15:21 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
07 Mar 15:17 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
07 Mar 12:37 Shtëpi , Tiranë

Apartament 1+1 Per Qera Prane Gjykates Se Larte.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
06 Mar 16:52 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qira- Pazari i Ri

270 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
04 Mar 12:42 Shtëpi , Tiranë

Apartament - Me Qira - Don Bosko - Jordan Misja, Shqipëri

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Mar 12:20 Shtëpi , Tiranë

apartament me Qera 1+1 Tek Square 21, Rruga e Kavajes

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
03 Mar 16:23 Shtëpi , Tiranë

Apartament 1+1 ne Bulevardin e Ri, Astir

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
02 Mar 13:16 Shtëpi , Tiranë

QIRA APARTAMENT 2+1 KOMPLEKSI VIZION PLUS DON BOSKO

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
02 Mar 13:13 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT 2+1 450 EURO

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
02 Mar 10:28 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera apartamenti 2+1, (40,000 leke)

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
01 Mar 18:40 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qira 1+1 i mobiluar

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
01 Mar 13:05 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Shk 20:03 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira Apartament 2+1 tek Bryli

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Shk 18:39 Shtëpi , Tiranë

Jepet

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
28 Shk 17:22 Shtëpi , Tiranë

jepet me qera apartament 1+1 tek zogu zi

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
28 Shk 13:27 Shtëpi , Tiranë

shtepi

Numri i dhomave: 4

Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Shtepi me qera


Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al


Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione