Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 202
Durrës , 40
Shkodër , 17
Vlorë , 14
Elbasan , 11
Fier , 9
Korçë , 8
Berat , 6
Kavajë , 5
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Shtepi me qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Shtepi me qera, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.27 Mar 17:31 Shtëpi , Shkodër

Jepet me qera shtëpi private.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
27 Mar 14:05 Shtëpi , Durrës

jepet me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
27 Mar 12:43 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me Qera

550 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
26 Mar 14:31 Shtëpi , Tiranë

Qera, Vilë Private 2+1, Myslym Shyri.

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Mar 09:56 Shtëpi , Kavajë

Okazion.Jepet me qera duplex ose nje kat i viles.

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
25 Mar 14:00 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private 1-kateshe per biznes ose per banim

1 700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
25 Mar 10:48 Shtëpi , Shkodër

Jepet me qera shtepi private

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Mar 21:06 Shtëpi , Tiranë

Apartament 3+1 Qira qender

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
24 Mar 20:26 Shtëpi , Tiranë

Vile Luksoze per Qira prane TEG secret garden

7 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
19 Mar 15:54 Shtëpi , Berat

Vilë me qera

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
18 Mar 15:53 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira Vile 2 Kateshe e mobiliuar, Rruga Islam Alla!

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
17 Mar 22:52 Shtëpi , Tiranë

Shtepi Private me qera

Numri i dhomave: 4
08 Mar 18:42 Shtëpi , Tiranë

Qira Open space

Numri i dhomave: > 10
08 Mar 09:33 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera Vile 2 kateshe me garazhd

900 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
07 Mar 20:46 Shtëpi , Tiranë

Jepet shpi private me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
23 Shk 15:22 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera super vile luksoze!

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
18 Shk 12:38 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera,cmimi 35000 leke,Vasil Shanto

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
17 Shk 17:06 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QIRA VILE TEK ISH KENETA !

Numri i dhomave: 1
17 Shk 13:41 Shtëpi , Tiranë

JEPEN ME QIRA AMBIENTE MAGAZINIMI

Numri i dhomave: 1
07 Shk 20:26 Shtëpi , Durrës

❌ Shtepi me qera kapaciteti 30 dhoma ❌

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
07 Shk 00:41 Shtëpi , Kavajë

Shitet ose jepet me qera ndërtesa në Kavajë.

2 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
04 Shk 09:00 Shtëpi , Tiranë

Vila me qera , cmimi 40000 leke ,Kamez

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 9
03 Shk 18:08 Shtëpi , Korçë

Dhenie me qera

Numri i dhomave: 8
03 Shk 13:44 Shtëpi , Tiranë

Vile me qera, cmimi 40,000 leke

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
03 Shk 13:40 Shtëpi , Tiranë

Vilë me qera, cmimi 40,000 leke, Kamez

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 200
02 Shk 10:48 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera,cmimi 42000 leke , 5 maj

42 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
27 Jan 10:19 Shtëpi , Tiranë

Qera, Hotel, 21 Dhjetori, Pranë Inxhinierisë Së Ndërtimit /

3 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 8
26 Jan 10:09 Shtëpi , Tiranë

Jepet ndertese me qira ne Yzberisht...

55 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 6
25 Jan 12:15 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QERA KATI 1 I NJE VILE 2 KATESHE!

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
24 Jan 19:48 Shtëpi , Durrës

Kerkojme Kapanon me qera ,Neser mbyllet si qera

2 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
21 Jan 17:25 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira kati i nje Vile, prane TEG!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Jan 20:35 Shtëpi , Tiranë

Jepet ambient me qera ne yzberisht

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 190
14 Jan 17:53 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qera

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
14 Jan 11:13 Shtëpi , Tiranë

Vile dy kateshe me dy Oborre/ Rruga Bardhyl

1 400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
12 Jan 12:10 Shtëpi , Vlorë

Shtepi private me qera ne zonen e Lungomares

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
05 Jan 08:53 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QERA 3+1,KATI PARE I NJE VILE NE PLEPA!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
29 Dhj 13:12 Shtëpi , Vlorë

Jepet Vile 3 katshe me qera Posht spitalit Hygea tek Ardeno

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
27 Dhj 13:05 Shtëpi , Tiranë

QERA- VILE 2 KATESHE - RRUGA ISLAM ALLA + POST PARKIMI 1500E

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
27 Dhj 13:05 Shtëpi , Tiranë

QERA- VILE 2 KATESHE - RRUGA ISLAM ALLA + POST PARKIMI 1500E

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
20 Dhj 17:25 Shtëpi , Lezhë

Jepet me qera objekte

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 180
02 Dhj 15:24 Shtëpi , Durrës

JEPET VILE E MOBILUAR ME QIRA NE SPITALLE!

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
02 Dhj 15:24 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QIRA VILE 3 KATESHE NE DURRES!

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
01 Dhj 09:01 Shtëpi , Tiranë

Vile me qera

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
24 Nën 16:07 Shtëpi , Vlorë

Shtëpi private me qera

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Nën 14:26 Shtëpi , Tiranë

Jepet me QERA VILE 4 KATESHE

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: > 10
24 Nën 14:26 Shtëpi , Tiranë

JEPET ME QERA 3+1 NE YZBERISHT

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
21 Nën 21:31 Shtëpi , Tiranë

Kerkoj per te ndar qeran me nje cun

10 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
18 Nën 16:45 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QERA AMBIENT NE SHKOZET!

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
07 Nën 14:57 Shtëpi , Tiranë

Shtepi 2+1 Fusha e aviacionit

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 200

Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Shtepi me qera


Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al


Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione