Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi Jepet me qera në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Shtëpi,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Jepet me qera | Shtëpi | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:36 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera Gjiri lalzit

25 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Dje 19:37 Shtëpi , Durrës

Dyqan 100.2m² L.Nr.5 Durres

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 15:58 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera afer lulishtes pa shkuar tek treni

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 15:07 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QIRA VILE TEK ISH KENETA !

Numri i dhomave: 1
Dje 14:27 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QIRA SHTEPI PRIVATE TEK ISH KENETA !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 10:57 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Jepet me qira kati i një shtëpie

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 110
Dje 09:41 Shtëpi , Durrës

Jepet me qera kati i pare i nje shtepie private.

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 09:38 Shtëpi , Durrës

Jepet me qera vile 1-kateshe

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
30 Mar 18:10 Shtëpi , Durrës

Qera, Shtepi Private, Te Spitali, Durrës

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
30 Mar 14:56 Shtëpi , Durrës

Jepet 2+1 me qera shume afer lulishtes

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
30 Mar 14:05 Shtëpi , Durrës

jepet me qera

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
30 Mar 09:03 Shtëpi , Durrës

JEPET GARSONIERE ME QERA NE PLAZH ILIRIA

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
30 Mar 07:46 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera ke lulishtja pa shkuar tek treni

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
30 Mar 07:40 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera afer lulishtes pa shkuar tek treni

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
29 Mar 21:14 Shtëpi , Durrës

Jepet shtepi me qera ose shitet

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Mar 16:12 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera afer lulishtes pa shkuar tek treni

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
29 Mar 15:12 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera afer lulishtes ke stacioni trenit

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
29 Mar 12:33 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE KATI I PARE 2+1 TEK TREGU INDUS

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
29 Mar 11:00 Shtëpi , Durrës

Jepet me qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
29 Mar 09:56 Shtëpi , Durrës

Jepet me qera kati i pare i nje shtepie private.

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Mar 20:22 Shtëpi , Durrës

Shtepi me afer lulishtes pa shkuar tek treni

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
28 Mar 14:17 Shtëpi , Durrës

Shpi me qera 2 hyrje te vogla

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
28 Mar 14:11 Shtëpi , Durrës

Jepet me qera, 2+1, e mobiluar, ne qender te Durresit

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
28 Mar 13:20 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera afer lulishtes ke treni

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
28 Mar 13:17 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera ke lulishtja pa shkuar ke treni

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
28 Mar 12:40 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE PRANE GALAKTIKUT !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
26 Mar 15:57 Shtëpi , Durrës

Hyrje me qera te Galaktiku Durres

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
26 Mar 14:52 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
23 Mar 09:21 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Jepet me qira shtepi private

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
21 Mar 23:15 Shtëpi , Durrës

Qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
21 Mar 23:00 Shtëpi , Durrës

private shtepi e kompletuar me te gjitha

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
21 Mar 16:25 Shtëpi , Durrës

Jepet Vile me qira ne Durres

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
20 Mar 09:38 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QERA 1+1 0693880093

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Mar 00:06 Shtëpi , Durrës

Jepet me qira spi

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
17 Mar 08:46 Shtëpi , Durrës

Villa Madani

18 EUR / ditë

Numri i dhomave: 4
15 Mar 11:06 Shtëpi , Durrës

Qera, Kati 4 i Nje Shtepie Private, Qender, Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
13 Mar 17:46 Shtëpi , Durrës

Jap me qira apartamet 1+1, 400 Euro/Muaj

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
11 Mar 14:50 Shtëpi , Durrës

Prive apartament per Festa��

Numri i dhomave: 3
10 Mar 02:22 Shtëpi , Durrës

1+1 me qera te mali robitm ngjitur me lokal ujvara dhe FAFA

40 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
10 Mar 01:39 Shtëpi , Durrës

Ndarje qeraje

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
06 Mar 08:50 Shtëpi , Durrës

Okazion, Apartamente Pushimi me qera vjetore

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 7
27 Shk 11:17 Shtëpi , Durrës

JEPET SHTEPI PRIVATE ME QERA

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
27 Shk 11:12 Shtëpi , Durrës

Jepet shtepi me qera ne Durres

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
25 Shk 17:45 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera afer lulishtes

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
25 Shk 15:23 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera prane lulishtes

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
22 Shk 19:40 Shtëpi , Durrës

Jepet me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
20 Shk 16:47 Shtëpi , Durrës

Jepet Ambjent Me Qera Ne Shkozet

Numri i dhomave: 1
20 Shk 10:09 Shtëpi , Durrës

Jepen hyrje me qera

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
17 Shk 09:22 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QIRA KAT VILE 2+1 NE DURRES PRANE DREJTORIS SE POLI

175 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Jepet me qera | Shtëpi | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione