Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 6337
Durrës , 786
Vlorë , 583
Korçë , 294
Shkodër , 197
Fier , 145
Sarandë , 107
Elbasan , 107
Pogradec , 69
Shfaqni të gjitha

Njoftime per Shtepi me qera në Gjithë Shqipërinë. Gjeni Shtepi me qera, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe ne Gjithe Shqiperinë. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera në bazë të çmimit, numri të dhomave, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni shtëpinë ideale.Sot 14:25 Shtëpi , Tiranë

FRESKU SHPI ME QERA KOMPLETUAR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 14:17 Shtëpi , Durrës

Shpi me qera 2 hyrje te vogla

180 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 14:11 Shtëpi , Durrës

Jepet me qera, 2+1, e mobiluar, ne qender te Durresit

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 14:02 Shtëpi , Tiranë

Tirane, jepet me qera apartament 1+1+BLK Kati 1, 70 m² 265 E

265 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 14:02 Shtëpi , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Astir , Tiranë.

310 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 13:59 Shtëpi , Tiranë

Tirane, jepet me qera apartament 2+1+A+BLK Kati 2, 309€

309 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 13:55 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera

Numri i dhomave: 1
Sot 13:46 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera ,cmimi 35000leke,5 maj

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 13:35 Shtëpi , Tiranë

Jepet me Qira Shtepi Individuale prane Qendres Tregtare TEG

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 13:25 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qera Secret Garden Residence

1 150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:24 Shtëpi , Tiranë

shtepi me qera tek rruga dibres

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 13:21 Shtëpi , Tiranë

OKAZION/Jepet me qera 1+1 Astir

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 13:20 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera afer lulishtes ke treni

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Sot 13:20 Shtëpi , Tiranë

Apartament me qira

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 13:20 Shtëpi , Tiranë

Midis hotel mondial dhe 21 dhjetorit! 2+1=400Lekë, kati 5.

400 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 13:20 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament me qera 2+1, per cifte!

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 13:17 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera ke lulishtja pa shkuar ke treni

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Sot 13:16 Shtëpi , Tiranë

shtepi me qera 2+1 e Mobiluar

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 13:05 Shtëpi , Durrës

Dyqan 100.2m² L.Nr.5 Durres

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 13:02 Shtëpi , Elbasan

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE 3+1+2, ELBASAN.

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 13:02 Shtëpi , Elbasan

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE, ELBASAN.

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 13:00 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera, pran konpleksit Fiori Di Bosko

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Sot 12:48 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Ali Demi, Tiranë

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 12:40 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QIRA KATI I DYTE I NJE VILE PRANE GALAKTIKUT !

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:40 Shtëpi , Tiranë

Qyteti Studenti 1+1

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 50
Sot 12:40 Shtëpi , Durrës

Jepet me qera kati i pare i nje shtepie private.

230 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 12:39 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera 1+1 Qyteti Studenti

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
Sot 12:38 Shtëpi , Tiranë

Qera, Apartament 1+1, Rezidenca " Touch Of The Sun".

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 12:26 Shtëpi , Durrës

Jepet me qera vile 1-kateshe

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 08:12 Shtëpi , Tiranë

SHTEPI ME QERA TIRANE (RRUGA BALLA )

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 08:12 Shtëpi , Tiranë

SHTEPI ME QERA TIRANE RRUGA BALLA

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 08:12 Shtëpi , Tiranë

A1–SHTEPI ME QERA TIRANE / RRUGA BALLA

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:09 Shtëpi , Tiranë

SHTEPI ME QERA TIRANE RRUGA BALLA

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
Sot 00:31 Shtëpi , Tiranë

Jepet zyre 1+1 me qera KIKA 2

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 00:26 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera , tek Xhamlliku, 1+1, kati i 3 i nje shtepie

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 21:29 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 1+1 me qira i mobiluar

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 20:56 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera shtepi private

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:53 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Dje 20:31 Shtëpi , Tiranë

Gazionere me qera

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 20:28 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera ambient banimi 2+1, Rr. Marie Kraja, Porcelan

250 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 20:28 Shtëpi , Vlorë

Apartamente me qira lungo mare vlore

30 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 50
Dje 20:22 Shtëpi , Tiranë

Jap me qera 2+1 te komuna e parisit

35 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 19:27 Shtëpi , Tiranë

shtepi ditore

1 500 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 30
Dje 17:35 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera kati 3, 2+1 afer qytet studenti

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 17:31 Shtëpi , Shkodër

Jepet me qera shtëpi private.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 17:28 Shtëpi , Shkodër

Jepet me qera super apartament 1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 16:48 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 16:33 Shtëpi , Tiranë

Jepet me qera 1+1 250 milek rr.5maj

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:25 Shtëpi , Elbasan

shtepi private me qera elbasan

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

Dëshironi të zhvendoseni në Shtepi të re me qera në Gjithë Shqipërinë? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Shtepi me qera në të gjitha qytetet e Shqipëris. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Shtepi me qera


Nëse je duke kërkuar për Shtepi me qera ne në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Shtepi me qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katëshe, 2 katëshe apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Shtepi me qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Shtepi me qera në MerrJep.al


Posedoni Shtepi me qera? Krijo njoftime per Shtepi me qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione