Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Me qera - Shtëpi Të gjitha në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Me qera,kategori Shtëpi,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Me qera Të gjitha | Shtëpi | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Mar 16:25 Shtëpi , Elbasan

shtepi private me qera elbasan

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
22 Mar 12:28 Shtëpi , Elbasan

Shpi me qera

Numri i dhomave: 2
11 Mar 09:56 Shtëpi , Elbasan

Jepet me qera

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Jan 08:21 Shtëpi , Elbasan

Shitet jepet me qera e mobiluar

63 000 EUR Çmimi me zbritje

10 Jan 16:05 Shtëpi , Elbasan

Kerkohet

09 Jan 13:38 Shtëpi , Elbasan

Shtepi me qera

250 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
18 Tet 10:36 Shtëpi , Elbasan

Shitet ose jepet me qera

Numri i dhomave: 10
01 Jan 18:20 Shtëpi , Elbasan

Jepet me qera

80 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
07 Nën 14:47 Shtëpi , Elbasan

Jepet me qera shtepi 2 kate me 500m2 truall & 200m2 ndertese

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
07 Nën 14:06 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtepi 3 kateshe mbi 500m2 truall dhe 300m2 ndertese.

210 000 EUR

Numri i dhomave: 5
03 Nën 21:55 Shtëpi , Elbasan

Shitet vile 3 kate me 500m2 truall.

149 000 EUR

Numri i dhomave: 5
03 Nën 21:36 Shtëpi , Elbasan

Shitet ndertese biznesi & banimi 5 kate.

1 400 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 150
27 Tet 22:44 Shtëpi , Elbasan

Jepet me Qera Vila Superlokacion

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 6
19 Tet 07:54 Shtëpi , Elbasan

Jepet me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 170
18 Tet 21:48 Shtëpi , Elbasan

Shtepi me qera

26 Sht 15:31 Shtëpi , Elbasan

Qera 1+1

54 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
24 Sht 15:24 Shtëpi , Elbasan

Jepet 2+1 Me qera ELBASAN

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
21 Sht 15:57 Shtëpi , Elbasan

Shtepi me qera. dhe në shitje.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
13 Sht 19:44 Shtëpi , Elbasan

JEPET SHTEPI ME QERA PRANE UNIVERSITETIT "A.Xhuvani"

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
11 Sht 11:19 Shtëpi , Elbasan

Jepet me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
06 Sht 23:40 Shtëpi , Elbasan

Jepet me qera hyrje 2+1 perballe ekonomikut

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
30 Gush 22:50 Shtëpi , Elbasan

Jepet me qera Super Apartment 1+1

17 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Gush 20:56 Shtëpi , Elbasan

BAR HOTEL SHTEPI

999 EUR / muaj

Numri i dhomave: 5
30 Korr 16:53 Shtëpi , Elbasan

Shpi me Qera

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
22 Qer 14:01 Shtëpi , Elbasan

shtepi me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Qer 06:51 Shtëpi , Elbasan

JEPET SHTEPI ME QERA PRANE UNIVERSITETIT "A.Xhuvani"

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
25 Maj 13:10 Shtëpi , Elbasan

Jepet me qera

Numri i dhomave: 2,5
04 Maj 01:06 Shtëpi , Elbasan

Jepet shtepi me qera

10 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
06 Pri 13:11 Shtëpi , Elbasan

Jepet me qera 1+1

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Mar 18:27 Shtëpi , Elbasan

Kerkoj shtepi

07 Shk 20:12 Shtëpi , Elbasan

Jepet me qera

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
07 Shk 20:03 Shtëpi , Elbasan

Jepet me qera

160 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
18 Jan 18:03 Shtëpi , Elbasan

JEPET SHTEPI ME QERA PRANE UNIVERSITETIT

Numri i dhomave: 2
11 Jan 19:13 Shtëpi , Elbasan

kerkoj shtepi me qera

09 Jan 19:58 Shtëpi , Elbasan

Kerkoj shtepi me qera

18 Dhj 09:22 Shtëpi , Elbasan

jepet me qera

Numri i dhomave: 3
05 Dhj 19:29 Shtëpi , Elbasan

Jepet dyqan me qera ne qender te Elbasanit

120 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
14 Nën 20:09 Shtëpi , Elbasan

Jepet Me Qera 1 + 1

80 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
09 Nën 00:56 Shtëpi , Elbasan

Shtepi Me Qera

120 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
06 Nën 14:44 Shtëpi , Elbasan

Shtepi 1+1 me qera

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
15 Tet 15:11 Shtëpi , Elbasan

Shitet ose jepet me qera objekti 4-katesh tip vile e pershta

400 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 200
07 Tet 22:00 Shtëpi , Elbasan

Shtepi me qera 2+1

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
03 Tet 11:21 Shtëpi , Elbasan

Shtepi 1+1 me qera ne Elbasan

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Shtëpi në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Me qera | Të gjitha | Shtëpi | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione