Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Imobiliare dhe vendbanime Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:09
Linku:
Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 1+1 ne Transballkanike!

48 000 EUR

Numri i dhomave: 1
23 Mar 11:52
Linku:
Shtëpi , Vlorë

Okazion shtepi + truall ne Borsh!!

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60

Sot 21:56 Apartamente , Vlorë

Garsoniere vije e pare Lungomare Vlore

61 600 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 21:56 Apartamente , Vlorë

1 +1 me qera lungomare Vlore

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:56 Apartamente , Vlorë

Garsoniere Lungomare Vlore

58 900 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 21:29 Apartamente , Vlorë

apartament

Numri i dhomave: 3
Sot 21:19 Apartamente , Vlorë

Vlore, shes Hyrje 1+1&garazhd,96 m² (MARINA BAY)

200 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 20:12 Apartamente , Vlorë

jepet me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 19:31 Shtëpi , Vlorë

Okazion/Shitet Shtepi Nje Kateshe ,Ne Vlore

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 19:11 Apartamente , Vlorë

APARTAMENT 1+1 & 2+1 ME QERA DITORE JAVORE DHE MUJORE

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 19:08 Apartamente , Vlorë

Apartment for rent in Lungomare,Ap qera Lungomare

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 19:08 Apartamente , Vlorë

For rent luxury duplex,apartaments

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 19:08 Apartamente , Vlorë

1-Bedroom apartament for rent with sea view near city center

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
Sot 19:08 Apartamente , Vlorë

RENT APARTAMENT IN LUNGOMARE

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 19:08 Apartamente , Vlorë

Apartaments for Rent near City Center

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 80
Sot 19:05 Apartamente , Vlorë

Apartment for sell in Orikum , Vlore

123 LEK

Numri i dhomave: 1
Sot 19:05 Shtëpi , Vlorë

Okazion/Shitet Shtepi Nje Kateshe Ne Vlore

70 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 17:27 Apartamente , Vlorë

Super Apartament plazhi vjeter

270 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Sot 17:14 Apartamente , Vlorë

JEPET ME QERA GARZONIERE ME PAMJE TOTALE NGA DETI

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:11 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE PSIKIATRISE

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:11 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 , TE SHTEPIA E OFICERAVE

52 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:11 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 TE SHTEPIA E OFICERAVE

49 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:11 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 PRANE TIKU & MATO

110 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:11 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 NE UJE TE FTOHTE

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:08 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 , TE SHKOLLA E NAFTES

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:08 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMET 2+1 NE LUNGOMARE

137 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:08 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 LUNGOMARE

207 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:08 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 1+1 , NE LUNGOMARE

1 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:08 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMET 2+1 PERBALLE STADIUMIT

118 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 17:05 Apartamente , Vlorë

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 PERBALL JUMBOS

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:05 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTEPI PRIVATE PRANE KISHES ORTODOKSE

55 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sot 17:05 Apartamente , Vlorë

JEPET ME QERA APARTAMENT 1+1 PRANE TIKU & MATO

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:01 Apartamente , Vlorë

JEPET ME QERA GARZONIERE ME PAMJE TOTALE NGA DETI

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:01 Vila , Vlorë

SHITET VILE 3-KATESHE

280 000 EUR

Sot 16:55 Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepia plus truall ose ndrohet me hyrje

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 15:46 Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 ne shitje ne Vlore!

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:32 Apartamente , Vlorë

Papafingo ne shitje ne Lungomare, Vlore!

330 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:25 Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 ne shitje ne Skele!

91 200 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 15:22 Apartamente , Vlorë

Jepet Apartament me Qera 2 + 1

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 14:24 Apartamente , Vlorë

Okazion Shitet Dyqan me certifikate pronesie

150 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 14:24 Apartamente , Vlorë

Daily Rent Appartament

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1,5
Sot 14:20 Shtëpi , Vlorë

Okazion per arsye emigrimi shitet shtepi private ne vlor

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 14:19 Apartamente , Vlorë

Apartament në shitje

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione