Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Imobiliare dhe vendbanime Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Tiranë

Apartamente , 68692
Shtëpi , 13146
Vila , 3586
Dhoma , 461
Cimer/e , 16

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

27 Mar 16:22
Linku:
Apartamente , Tiranë

Ulet cmimi_Apart 2+1 tek Univers City

68 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90

Sot 22:04 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament me qira tek Ura e Tabakeve!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 22:01 Shtëpi , Tiranë

Shitet vile ne Domje

300 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 21:54 Apartamente , Tiranë

Apartament familjar me qera ditore, Rruga Gjon Mili

22 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 21:49 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT PER QIRA PAS AMBASADES AMERIKANE!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 21:49 Apartamente , Tiranë

Shitet/Nderrohet Apartament 2+1 Tek Kompleksi turdiu.

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 21:36 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 PER QIRA TEK FARMACIA 10!

420 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 21:36 Apartamente , Tiranë

Shesim Apartament 3+1 te Kompleksi Delijorgji !

400 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 21:36 Apartamente , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 3+1 PRANE OXHAKUT !!!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 21:36 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE RRUGEN MYSLYM SHYRI

234 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 21:36 Apartamente , Tiranë

Apartament Luksoz per shitje te Liqeni Thate !

360 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 21:33 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament ne Fresk

96 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 21:33 Shtëpi , Tiranë

shtepia

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:33 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK LIQENI I THATE !!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 21:33 Apartamente , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 3+1+2 TEK RESIDENCA SUNRISE RESIDENCE

390 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 21:33 Apartamente , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1, RRUGA 5 MAJI

117 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:27 Apartamente , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TE RRETH-ROTULLIMI NE ASTIR!!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:27 Shtëpi , Tiranë

Qyteti Studenti 1+1

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 50
Sot 21:27 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera 1+1 Qyteti Studenti

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
Sot 21:24 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 TE JOY RESIDENCES!

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:24 Vila , Tiranë

SHITET VILE NE BABRRU !

220 000 EUR

Sot 21:24 Apartamente , Tiranë

SHKOLLA E KUQE, SHITET APARTAMENT 2+1

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:24 Apartamente , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TEK VILA L NE ASTIR!!

104 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:24 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 ASTIR

97 800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 21:24 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA 2+1 ASTIR PERBALL BAR 2 PALMAT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:21 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 ME QERA, LIQENI I THATË

500 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:21 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SELVIA

110 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 21:21 Apartamente , Tiranë

ISH PARKU, SHITET APARTAMENT 2+1+2

206 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:21 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera, SHESHI WILSON

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:18 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 ME QERA, fusha aviacionit

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 21:18 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 ME QERA, SHESHI WILLSON

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:18 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 ME QERA, Fresk

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Sot 21:18 Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1+Studio ne Myslym Shyr i!!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 21:18 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 ME QERA, KODRA E DIELLIT

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 21:07 Shtëpi , Tiranë

Okazion dyqan dubleks qender te tiranes 60 m

310 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 21:07 Vila , Tiranë

Shitet Shtepi Private ne Vore

68 500 EUR

Sot 21:07 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 1+1 te Blv i Ri, te Treni

78 500 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 21:07 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te Rr, Bardhyl

130 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 21:06 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Muhamet Gjollesha

150 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 21:06 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 te Pazari i Ri

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 21:06 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 te Tajvani Qender

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
Sot 21:06 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+2 afer Toptanit

299 900 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 120
Sot 21:06 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 4+1+3 rr Dibres

303 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 21:06 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1+Garazhd te Rr, Bardhyl

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 21:06 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 te rr, Barrikadave

251 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione