Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Imobiliare dhe vendbanime Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Pogradec

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Pogradec ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:01 Shtëpi , Pogradec

3 DIT****OKASION*- * NDERROET 90-m2 ose SHITET TIRANE

57 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 18:03 Apartamente , Pogradec

Apartament 2+1 105 m2

89 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:45 Apartamente , Pogradec

Shitet apartament, Pogradec

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:23 Apartamente , Pogradec

Shitet apartament, Pogradec

3 500 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sot 08:50 Apartamente , Pogradec

SHITET; GARSONIERE / POGRADEC-TUSHEMISHT

820 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 04:13 Apartamente , Pogradec

Apartament 2+1

60 000 000 LEK

Sot 00:37 Apartamente , Pogradec

Apartament me qera

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Dje 17:45 Shtëpi , Pogradec

Shtepi me qera

30 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
28 Mar 20:58 Shtëpi , Pogradec

Shitet shtepi0672066382

Numri i dhomave: 7
Sipërfaqe: 170
28 Mar 20:55 Baraka dhe garazha , Pogradec

Magazine qera 0672066382

100 LEK / muaj

28 Mar 00:24 Apartamente , Pogradec

Garazhd ne Pogradec Nderrim edhe me Makine

8 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 20
27 Mar 17:43 Apartamente , Pogradec

Apartament me qera ditore e mujore

3 000 LEK /

Numri i dhomave: 2
27 Mar 09:00 Shtëpi , Pogradec

Shtepi

50 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
26 Mar 19:52 Tokë/Fusha dhe farma , Pogradec

Shitet Toke Fushe

35 000 EUR

25 Mar 12:13 Shtëpi , Pogradec

Shitet Vila Pogradec

130 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
24 Mar 11:48 Tokë/Fusha dhe farma , Pogradec

shitet tok truall

24 Mar 11:33 Dhoma , Pogradec

Dhoma me Qera

40 EUR / ditë

23 Mar 09:46 Shtëpi , Pogradec

SHTEPI PRIVATE OKAZION 47000 EURO

47 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
22 Mar 19:38 Shtëpi , Pogradec

shpi

Numri i dhomave: 8
Sipërfaqe: 110
21 Mar 14:06 Shtëpi , Pogradec

Shtepi 2 kate

Numri i dhomave: 6
19 Mar 22:59 Apartamente , Pogradec

Elton home Tushemisht

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
19 Mar 22:59 Apartamente , Pogradec

Elton’s Home Pogradec

35 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
18 Mar 11:06 Shtëpi , Pogradec

Jepet me qera

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
16 Mar 18:31 Apartamente , Pogradec

“Dhoma pushimi” Pogradec ��

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
16 Mar 09:23 Shtëpi , Pogradec

Shtepi ne shitje Pogradec Okazionn

50 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 110
15 Mar 14:11 Vila , Pogradec

�� SHITEN 8 VILETA + 4400M² TOKË, POGRADEC!

850 000 EUR Çmimi me zbritje

13 Mar 18:54 Apartamente , Pogradec

Apartament ne shitje 1+1

20 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
12 Mar 00:26 Vila , Pogradec

SHITET VILE 3 KATSHE

200 000 EUR

11 Mar 13:37 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Pogradec

SHITET APARTAMENT – POGRADEC

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
11 Mar 12:43 Shtëpi , Pogradec

:) ***SUPER*** POGRADEC!!! leshohet me qera.

135 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
11 Mar 12:39 Shtëpi , Pogradec

Pogradec!!! Me qera

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
09 Mar 12:37 Shtëpi , Pogradec

Shitet shtepia

19 000 000 LEK

Numri i dhomave: 6
09 Mar 12:32 Dhoma , Pogradec

Dhoma me qera Pogradec

1 500 LEK / muaj

09 Mar 05:17 Apartamente , Pogradec

Shitet Apartament

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
08 Mar 16:43 Shtëpi , Pogradec

OKAZION!!!SHITET SHTEPI PRIVATE 3 KATE E MOBILUAR

70 000 EUR

Numri i dhomave: 5
05 Mar 07:29 Apartamente , Pogradec

Apartament 2+1, SHES / NDËRROJ me Ap. në Tiranë

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione