Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Imobiliare dhe vendbanime Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Fier

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Fier,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Fier ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 09:40 Tokë/Fusha dhe farma , Fier

Toka Shitet

30 EUR Çmimi me zbritje

Sot 09:27 Shtëpi , Fier

Shitet shtepi ne fshatin Marinez Fier

18 500 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 09:16 Apartamente , Fier

Shitet Apartament 3+1 + 2tualaete + 3 ballkone+ garazh

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 22:33 Shtëpi , Fier

Shitet shpi ne kuman- rroskovec (fieri albania)

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Dje 20:20 Vila , Fier

Shtepi private

Dje 19:57 Vila , Fier

Shitet Vile 3 Kate FIER OKAZION

85 000 EUR

Dje 18:31 Apartamente , Fier

Shitet apartamenti 2+1 okazion

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 17:15 Shtëpi , Fier

Shtepi private 3+1 Roskovec

50 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Dje 16:38 Shtëpi , Fier

shitet shtepi

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140
Dje 15:29 Apartamente , Fier

Shitet apartament 2+1 i mobiluar në Fier

70 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:52 Apartamente , Fier

OKAZIONNN HYRJE UJI FTOHT VLORE !! MUNDESI NDRIMI !!

999 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 11:53 Apartamente , Fier

Shitet ose jepet me qera apartament ne L,15 tetori

46 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 11:53 Vila , Fier

Shitet vile ne fier

150 000 EUR Çmimi me zbritje

Dje 11:53 Apartamente , Fier

Apartament ▪︎3+1+1▪︎kati 3-te▪︎"15 Tetori Fier"

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Dje 10:47 Apartamente , Fier

APARTAMENT QERA DITORE ��

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 10:03 Shtëpi , Fier

Shtepi 100m2 (leje ndertimi 700m2) dhe 4000m2 toke

55 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
Dje 00:12 Tokë/Fusha dhe farma , Fier

Ser izraelite

16 000 EUR

25 Mar 21:00 Shtëpi , Fier

Shitet dyqan ne patos

37 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 50
25 Mar 18:40 Tokë/Fusha dhe farma , Fier

Toka ne Fier

30 LEK

25 Mar 17:43 Shtëpi , Fier

JEPET ME QERA SHTEPIA - - JAVORE - MUJORE

140 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
25 Mar 17:40 Shtëpi , Fier

JEPET ME QERA SHTEPIA + JAVORE

15 000 LEK

Numri i dhomave: 1,5
25 Mar 17:40 Shtëpi , Fier

OKAZIN SHITETET SHTEPIA KATI 5 LAGJA 1 MAJ

3 300 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
25 Mar 17:40 Apartamente , Fier

SHITET SUPER SHTEPI RRUGA SHKOLLA MUZIKES FIERIT

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3
25 Mar 17:37 Vila , Fier

SHITET SUPER VILA .

110 000 EUR

25 Mar 17:37 Shtëpi , Fier

SHITET SHTEPIA TE SHKOLLA E MUZIKES

42 000 LEK

Numri i dhomave: 2
25 Mar 17:34 Vila , Fier

SHITET SUPER VILA NE FIERIT CELIGRAD

135 000 EUR

25 Mar 15:13 Apartamente , Fier

Shitet Apartamenti ose jepet me qera

32 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 60
25 Mar 12:55 Apartamente , Fier

Shitet apartament 2+1 lagjia 15 Tetori Fier

1 LEK

Numri i dhomave: 3
25 Mar 10:53 Apartamente , Fier

Shitet, Apartament 2+1, Lagja Kastriot, Fier

52 000 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Mar 08:19 Apartamente , Fier

Shitet

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
24 Mar 18:42 Shtëpi , Fier

Shtepi okazion

1 490 000 LEK

Numri i dhomave: 1,5
24 Mar 18:15 Tokë/Fusha dhe farma , Fier

shitet toka

24 Mar 18:09 Apartamente , Fier

FIER SHITET APARTAMENT 2+1

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
24 Mar 15:49 Apartamente , Fier

Jepet me qera papafingo

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
24 Mar 14:03 Apartamente , Fier

Apartament luksoz 2+1 ne Qender te Fierit

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Fier juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione