Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Imobiliare dhe vendbanime Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:25 Apartamente , Elbasan

‼️ SHITET ‼️

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 17:50 Shtëpi , Elbasan

Shitet apartament 2+1 ne Elbasan.

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 16:57 Tokë/Fusha dhe farma , Elbasan

LLIXHAT ELBASAN 1800 m2

2 000 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 16:53 Shtëpi , Elbasan

SHTEPI 130M2 KUQAN ELBASAN

6 500 000 LEK Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 16:05 Shtëpi , Elbasan

Shitet Shtepia

Numri i dhomave: 2,5
Sot 15:44 Apartamente , Elbasan

SHITET APARTAMENT 3+1 NE ELBASAN 95000 EURO

95 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 14:17 Shtëpi , Elbasan

shtepi private me qera elbasan

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 13:25 Shtëpi , Elbasan

SHITET SHTEPI NE KALA

180 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
Sot 12:36 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 , ELBASAN.

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:50 Tokë/Fusha dhe farma , Elbasan

Shitet Magazine Elbasan

1 EUR Çmimi me zbritje

Sot 10:28 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT NË SHITJE 3+1+2 I MOBILUAR, ELBASAN

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 10:28 Apartamente , Elbasan

SHITET APARTAMENT 1+1 , ELBASAN.

4 300 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:28 Apartamente , Elbasan

SHITET APARTAMENT 1+1 , ELBASAN.

2 800 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sot 10:28 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1.✨

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:28 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT NË SHITJE 3+1+2 I MOBILUAR, ELBASAN

85 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 10:27 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 3+1, ELBASAN.

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 10:27 Apartamente , Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN AQIF PASHA,ELBASAN

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 10:27 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 3+1+2, ELBASAN.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 10:27 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 2+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 10:27 Apartamente , Elbasan

❌ULET ÇMIMI❌

83 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 10:27 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 1+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:27 Shtëpi , Elbasan

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE, ELBASAN.

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Sot 10:27 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 1+1, ELBASAN.

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 10:27 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NË ELBASAN.

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 10:23 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 1+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

13 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:23 Vila , Elbasan

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE BUJQËS, ELBASAN.

25 000 LEK / muaj

Sot 10:23 Shtëpi , Elbasan

JEPET ME QIRA SHTËPI PRIVATE 3+1+2, ELBASAN.

40 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sot 10:23 Apartamente , Elbasan

SHITET APARTAMENT 3+1+ GARAZHD , ELBASAN.

9 500 000 LEK

Numri i dhomave: 3,5
Sot 10:23 Shtëpi , Elbasan

�� �� SHITET SHTËPI PRIVATE , ELBASAN

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 10:23 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 2+1, ELBASAN.

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Sot 10:23 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 1+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:23 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 1+1 I MOBILUAR, ELBASAN.

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:23 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 3+1+2.✨

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
Sot 10:18 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT NË SHITJE 2+1 , ELBASAN.

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 10:18 Vila , Elbasan

❌OKAZION❌

20 000 000 LEK

Sot 10:18 Apartamente , Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1 NË ELBASAN

4 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 10:18 Apartamente , Elbasan

��SHITET SUPER APARTAMENT 3+1+2 ��

56 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 10:18 Apartamente , Elbasan

APARTAMENT ME QIRA 2+1, ELBASAN.

18 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
Sot 08:45 Apartamente , Elbasan

Shitet, Apartament Duplex 3+1+2, Tek Pallati LC Waikiki

155 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Sot 00:24 Shtëpi , Elbasan

CERRIK: Shitet shtepi 2+1. Cmimi 45000 Euro

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 21:43 Apartamente , Elbasan

apartament 1+1

Numri i dhomave: 2
Dje 20:19 Apartamente , Elbasan

shitet shtepi 3+1 + kuzhine me vete !

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 180
Dje 20:04 Shtëpi , Elbasan

Shpi me qera

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione