Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Imobiliare dhe vendbanime Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Berat

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Berat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Berat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:34 Shtëpi , Berat

shtepi private+truall

90 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Dje 16:07 Apartamente , Berat

Shes Apartament

Numri i dhomave: 3
Dje 14:18 Apartamente , Berat

OKAZION! SHITET 2+1

29 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
26 Mar 00:14 Apartamente , Berat

Apartament i kompletuar me Qera ne Berat

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
25 Mar 21:13 Apartamente , Berat

APARTAMENT NE SHITJE - BERAT

45 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
25 Mar 14:07 Apartamente , Berat

Shitet aparatment 2+1 ne Berat

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
24 Mar 17:44 Apartamente , Berat

Shitet apartament 2+1 ne Berat

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2
23 Mar 00:46 Shtëpi , Berat

Shitet Shtëpi në Berat Lagja D.Kastrioti

180 EUR

Numri i dhomave: 3,5
21 Mar 00:35 Shtëpi , Berat

Shitet apartament 1+1 ne Berat

45 000 LEK

Numri i dhomave: 2
20 Mar 16:37 Tokë/Fusha dhe farma , Berat

Shitet Toke Buqesore

2 500 000 LEK

19 Mar 15:54 Shtëpi , Berat

Vilë me qera

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
19 Mar 12:52 Tokë/Fusha dhe farma , Berat

Okazion - Shitet Toka ne Syzes , Berat

10 000 000 LEK

19 Mar 07:33 Apartamente , Berat

Shitet Apartamenti 3+1

1 LEK

Numri i dhomave: 4
18 Mar 19:34 Shtëpi , Berat

Shitet Shtepi | Ure Vajgurore | Berat

33 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 4
18 Mar 15:32 Apartamente , Berat

Shitet apartament pallat i ri

43 000 EUR

Numri i dhomave: 2
16 Mar 22:53 Shtëpi , Berat

Shitet shtepi ne kalane e Beratit.

340 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
15 Mar 11:43 Shtëpi , Berat

Shitet shtepi dhe dyqan

Numri i dhomave: 4
14 Mar 23:35 Shtëpi , Berat

Shtepi

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3,5
12 Mar 07:40 Tokë/Fusha dhe farma , Berat

1500 metra 15000 euro

15 000 EUR

11 Mar 16:47 Shtëpi , Berat

Magazinë

50 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: > 10
10 Mar 21:23 Apartamente , Berat

jepet me qera

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
08 Mar 23:06 Shtëpi , Berat

Shitet shtëpi private ne Berat okazion 37€

37 EUR

Numri i dhomave: 2,5
07 Mar 21:11 Shtëpi , Berat

shitet shtëpi private 900m2

30 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
06 Mar 18:02 Tokë/Fusha dhe farma , Berat

Tokë në shitje Berat

100 000 EUR

06 Mar 17:59 Apartamente , Berat

House for Rent in Berat/Shtepi me qera Berat

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 200
01 Mar 21:21 Apartamente , Berat

Garsonjere ne Berat

15 000 EUR Çmimi me zbritje

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Berat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione