Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Shtëpi | Apartamente | Vila | Tokë | Objekte në Shitje apo me Qera

Apartamente , 104030
Shtëpi , 26033
Vila , 6613
Dhoma , 1539
Cimer/e , 25

Vendbanime në shitje dhe me qera në MerrJep.al. Blej Shtëpi, Apartament, Dhoma, Vila, Tokë, apo Objekte të huaja në shitje apo me qera në të gjitha qytetet e Shipërisë si Tiran, Durrës, Shëngjin, Vlore, Golem, Elbasan, Sarande, Korçë, Shkodër, Lezhë, Fier, Lushnje dhe të tjera. Filtroni njoftimet dhe gjeni Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera që ju përshtaten juve më së shumti.Sot 09:33
Linku:
Apartamente , Gjirokastër

SHITET APARTAMENT BANIMI GJIROKASTER

6 200 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
24 Mar 12:12
Linku:
Apartamente , Tiranë

Jepet apartament me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 10:02
Linku:
Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT / 2+1 ///okazion

139 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70

Sot 22:04 Apartamente , Tiranë

Jepet apartament me qira tek Ura e Tabakeve!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 22:01 Shtëpi , Tiranë

Shitet vile ne Domje

300 000 EUR

Numri i dhomave: 7
Sot 22:01 Apartamente , Sarandë

Apartament 1+1 80 m2 / Ndertim i Ri Rruga e re AN

130 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
Sot 21:55 Apartamente , Durrës

Apartament tek shkembi kavajes

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 21:54 Apartamente , Tiranë

Apartament familjar me qera ditore, Rruga Gjon Mili

22 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 21:52 Shtëpi , Fier

shitet 2+1 okazion lagja apollonia parku qendror fier

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 21:49 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT PER QIRA PAS AMBASADES AMERIKANE!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 21:49 Apartamente , Tiranë

Shitet/Nderrohet Apartament 2+1 Tek Kompleksi turdiu.

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 21:42 Apartamente , Vlorë

DAILY RENT

35 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 21:42 Apartamente , Vlorë

SHITET OSE JEPET ME QERA PENTHOUSE

300 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 21:42 Apartamente , Vlorë

Rent Apartaments Long terms

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:42 Apartamente , Vlorë

Rent Apartaments Long terms

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 21:40 Apartamente , Korçë

Apartament 2+1

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 21:39 Apartamente , Vlorë

Rent Apartaments Long terms

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 21:39 Apartamente , Vlorë

Okazion shitet ose jepet me qera dyqan

275 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 21:39 Apartamente , Vlorë

OKAZION SHITET DYQANI KATI 1 NE SKEL

150 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 21:39 Apartamente , Vlorë

Rent Apartaments 3 months

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:36 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 1+1 PER QIRA TEK FARMACIA 10!

420 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 21:36 Apartamente , Durrës

OKAZION-Shitet apartament i sapo mobiluar

57 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:36 Apartamente , Tiranë

Shesim Apartament 3+1 te Kompleksi Delijorgji !

400 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 21:36 Apartamente , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 3+1 PRANE OXHAKUT !!!

115 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 21:36 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 NE RRUGEN MYSLYM SHYRI

234 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 130
Sot 21:36 Apartamente , Vlorë

Shitet super Apartament 2+1 Okazion

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 21:36 Apartamente , Tiranë

Apartament Luksoz per shitje te Liqeni Thate !

360 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 21:36 Shtëpi , Fier

Okazion SHITET SHTËPI

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 130
Sot 21:33 Shtëpi , Tiranë

Shitet apartament ne Fresk

96 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 21:33 Shtëpi , Tiranë

shtepia

80 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:33 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK LIQENI I THATE !!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 21:33 Apartamente , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 3+1+2 TEK RESIDENCA SUNRISE RESIDENCE

390 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 21:33 Apartamente , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1, RRUGA 5 MAJI

117 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:30 Shtëpi , Lezhë

Shitet Vile 3 Kateshe 125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sot 21:27 Apartamente , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TE RRETH-ROTULLIMI NE ASTIR!!

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:27 Shtëpi , Tiranë

Qyteti Studenti 1+1

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 50
Sot 21:27 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera 1+1 Qyteti Studenti

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
Sot 21:24 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1+2 TE JOY RESIDENCES!

1 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 21:24 Vila , Tiranë

SHITET VILE NE BABRRU !

220 000 EUR

Sot 21:24 Apartamente , Tiranë

SHKOLLA E KUQE, SHITET APARTAMENT 2+1

140 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:24 Apartamente , Tiranë

SHESIM APARTAMENT 2+1+2 TEK VILA L NE ASTIR!!

104 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 21:24 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 2+1 ASTIR

97 800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 21:24 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA 2+1 ASTIR PERBALL BAR 2 PALMAT

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2

Dëshironi të zhvendoseni në një venbanim të ri? Gjeni shtëpinë apo apartamentin që ju përshtatet juve më së shumti, filtroni njoftimet në bazë të çmimit, lokacionit dhe karakteristikave tjera dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë më shumë.


Mijëra Njoftime për Shtëpi/Apartamente në shitje apo me qera


Nëse keni vendosur që të zhvendoseni në një shtëpi apo apartament të ri në cilindo qyte të Shqipërisë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Gjeni me mijëra njoftime për shtëpi në shitje, shtëpi me qera, Shtëpi me qera 1+1 apo 2+1 në komunën e parisit, yzberisht, shtëpi me qera ditore, apo shtëpi në shitje në kamëz, në Tiranë, në Durrës, Elbasan dhe në të gjith qytetet tjera në Shqipëri. Blej apartamente në shitje dhe me qera në vende të ndryshme si zona e freskut, Yzberisht, delijorgji, në plazhin e durrësit, astir, unaza e re, shkëmbi i kavajës, dhe në qytetet si Tiranë, Durrës, Sarandë, Elbasan, Korçë, Shengjin dhe shumë të tjerë. Gjeni të duhurën në mesin e mijëra njoftimeve në MerrJep.al.Blej Vila apo Dhoma në shitje apo me qera


Dëshironi të kaloni disa ditë pushimi në vende malore apo në bregdet? Shiko njoftimet për vila në shitje apo me qera 1katëshe, 2 katëshe apo më shumë në Tiranë, Durrës në bregdet apo qytete tjera. Blej Vila moderne, Vila Gjermane, Vila gold, Vila amerikane dhe të tjera në shitje apo me qera. Gjeni dhoma të ndryshme në shitje apo me qera në të Gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet dhe gjeni atë që ju përshtatet juve më shumë.


Blej Tokë/Fusha dhe Farma në MerrJep.al


Dëshironi të bëni investime më të mëdha në patundshmëri? Gjeni me mijëra njoftime për tokë në shitje apo me qera. Blej tokë bujqësore, fusha dhe farma për shitje në Kamëz, Dhërmi, Borsh, Tiranë, Shkodër, Durrës dhe qytetet tjera në Shqipëri.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione