Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Objekte të huaja Në shitje (Shitet, Shes) në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Objekte të huaja,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Objekte të huaja | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

09 Dhj 20:49 Objekte të huaja , Durrës

SHITET HOTEL ME 31 DHOMA NE GOLEM!

1 500 000 EUR

09 Dhj 12:19 Objekte të huaja , Tiranë

Shitet, Hotel, Vorë, Tiranë.

800 000 EUR

09 Dhj 12:10 Objekte të huaja , Tiranë

Shitet, Hotel Autostrada Tirane-Durres.

800 000 EUR

09 Dhj 10:25 Objekte të huaja , Tiranë

Shitet ambient komercial ne Fresk!

45 000 EUR

08 Dhj 08:54 Objekte të huaja , Durrës

Dyqan per shitje, Durres

98 000 EUR

08 Dhj 02:34 Objekte të huaja , Tiranë

Vegla palestre

1 EUR

07 Dhj 18:55 Objekte të huaja , Tiranë

Shitet Sobe Druri

20 000 LEK

06 Dhj 12:14 Objekte të huaja , Durrës

Dyqan per shitje, Durres

98 000 EUR

04 Dhj 22:31 Objekte të huaja , Fier

Tavolin pokeri

700 EUR

04 Dhj 10:35 Objekte të huaja , Tiranë

JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI,ASTIR

2 500 EUR Çmimi me zbritje

04 Dhj 05:57 Objekte të huaja , Durrës

Dyqan per shitje, Durres

98 000 EUR

03 Dhj 19:45 Objekte të huaja , Shkodër

Krevat spitalor hidraulik

22 000 LEK

02 Dhj 14:22 Objekte të huaja , Tiranë

Shes ledsa recupero Italisht

1 000 EUR

01 Dhj 03:43 Objekte të huaja , Durrës

Dyqan per shitje, Durres

98 000 EUR

30 Nën 19:48 Objekte të huaja , Tiranë

Shitet biznesi(lokal)Rruga Endri Keko

75 000 EUR

29 Nën 17:14 Objekte të huaja , Vlorë

Xhiboks Napapijri origjinal

60 EUR

23 Nën 22:43 Objekte të huaja , Lezhë

Shes karrige

60 EUR

21 Nën 10:18 Objekte të huaja , Berat

MAGAZIN 750 M2

20 Nën 06:47 Objekte të huaja , Vlorë

Shitet dyqan / njesi tek Aza ne transballkanike

141 900 EUR

18 Nën 14:09 Objekte të huaja , Pogradec

Ndertese bashke me depo magazinuese

3 000 000 LEK

17 Nën 13:25 Objekte të huaja , Durrës

SHTET HOTEL NE QENDER!

500 000 EUR

16 Nën 02:31 Objekte të huaja , Elbasan

DON PERIGNON 1990

1 000 EUR

11 Nën 11:31 Objekte të huaja , Peqin

Lavatrice

400 EUR

10 Nën 16:45 Objekte të huaja , Tiranë

Shitet Dyqan Tek 5 Maji [ID PD14]

112 500 EUR

10 Nën 16:00 Objekte të huaja , Tiranë

Jepet Me Qera Zyre Prane Stadiumit [ID PZ7]

5 900 EUR

10 Nën 15:57 Objekte të huaja , Tiranë

Jepen Me Qera 2 Zyra Prane Hotel Sheraton [ID PZ8]

2 600 EUR

09 Nën 20:30 Objekte të huaja , Tiranë

Pjekese pulash

450 LEK

06 Nën 13:26 Objekte të huaja , Fier

objekt multifunksional buze rruge

800 000 EUR

04 Nën 20:30 Objekte të huaja , Tiranë

Biciklete Italiane

150 EUR

02 Nën 09:44 Objekte të huaja , Tiranë

SHESIM AMBIENT BIZNESI NE ASTIR

140 000 EUR

01 Nën 19:20 Objekte të huaja , Tiranë

Tavoline buke edhe 6 karige

400 000 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Objekte të huaja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Objekte të huaja | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione