Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dhoma me qera ne dhermi - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Vlorë

Apartamente , 566
Dhoma , 109
Shtëpi , 108
Vila , 35

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dhoma me qera ne dhermi,kategori,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj dhoma me qera ne dhermi Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Nën 12:30
Linku:
Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera hyrja 2+1

290 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110

Dje 18:10 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Apartamente 3+1 me qera ne Don Bosko, ID 4231305

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online Shitësit të Besuar
Dje 17:53 Apartamente , Vlorë

2 bedroom apartament for rent / 2+1 me qera

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Shitësit të Besuar
Dje 17:42 Apartamente , Vlorë

Apartment for rent in Lungomare,Ap qera Lungomare

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Dje 17:11 Apartamente , Vlorë

Apartament ne shitje Vlore

110 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 140
Online
Dje 16:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Jepet apartament 2+1 me qera ne Lungomare, Vlore.

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 16:34 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Jepet apartament 2+1 me qira ne Vlore!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 12:18 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera apartament 2+1 ne Vlore

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 09:53 Vila , Vlorë

Në shitje, Vilë, Vlore

480 000 EUR

Online
29 Nën 15:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Apartament me qera me pamje nga deti - Skel,Vlore

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Online Shitësit të Besuar
29 Nën 11:52 Apartamente , Vlorë

Japim me qera APARTAMENT 3+1

Numri i dhomave: 4
29 Nën 10:29 Apartamente , Vlorë

Shitet apartament 2+1+2 ne Lungo Mare

260 000 EUR

Numri i dhomave: 2
29 Nën 08:24 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Apartament me qera- "Skel,Vlore

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
28 Nën 14:32 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

JEPET ME QERA AFATGJATE APARTAMENT 2+1 NE VIJE TE PARE LUN

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
28 Nën 12:30
Linku:
Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera hyrja 2+1

290 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
27 Nën 12:51 Apartamente , Vlorë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA TE GAMA,PALLAT EKZISTUS

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
25 Nën 12:41 Apartamente , Vlorë

APARTAMENT 2+1 ME QERA NË BULEVARD-SKELË

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Online
25 Nën 12:29 Apartamente , Vlorë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA NË LUNGOMARE.

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
25 Nën 12:25 Apartamente , Vlorë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA NË LUNGOMARE (Rruga Ura)

350 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
25 Nën 12:23 Apartamente , Vlorë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA NË LUNGOMARE

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
25 Nën 12:18 Apartamente , Vlorë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA NË LAGJIEN PAVARËSIA,VLORË

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
24 Nën 10:43 Apartamente , Vlorë

Shitet! Apartament 2+1 ne zonen me te mire turistike

110 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
22 Nën 18:54 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 per qera ne Vlore prane Bolv Oil!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
22 Nën 11:36 Apartamente , Vlorë

Modern and very spacious apartment with seaview and designer

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
22 Nën 11:18 Apartamente , Vlorë

okazion super apartament

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
22 Nën 11:17 Apartamente , Vlorë

Very Modern and Spacious Apartment in city center

450 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
22 Nën 11:16 Apartamente , Vlorë

Very Modern and Spacious Apartment in city center

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
22 Nën 11:03 Vila , Vlorë

Jepet me qera afatgjate Vile 3+1 ne Vlore

400 EUR / muaj

22 Nën 10:36 Apartamente , Vlorë

Shitet Apartament 2+1 ne Vlore

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
22 Nën 10:04 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera afatgjate apartament 2+1+2 ne Vlore

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
21 Nën 15:27 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Penthouse me qera tek "Bishti i Kalldrem", Vlore

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
21 Nën 12:29 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

OKAZION! Shitet apartment 2+1 ne Lungomare

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
21 Nën 08:39 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

APARTAMENT ME QERA ME PAMJE NGA DETI 3+1+2 TUALETE

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online Shitësit të Besuar
20 Nën 12:55 Vila , Vlorë

Vile me qera me pamje nga deti

1 250 EUR / muaj

20 Nën 11:36 Vila , Vlorë

Vile me qera me pamje nga deti

1 250 EUR / muaj

20 Nën 10:29 Apartamente , Vlorë

JEPET ME QERA APARTAMENTI 2+1 TE KOMBINATI I PESHKUT

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Nën 08:55 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

JEPET ME QERA AFATGJATE SUPER PENTHOUSE

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Online Shitësit të Besuar
20 Nën 08:55 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera shtepi private kati 2 - lagjia ''Kushtrim'', V

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Online Shitësit të Besuar
19 Nën 05:04 Shtëpi , Vlorë

Jepet me qera hyrja 2+1

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dhoma me qera ne dhermi | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione