Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

dhermi - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Vlorë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe dhermi,kategori,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj dhermi Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 05:35 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

SHITET HOTEL 600 M2 NE DHERMI 1.300.000 EURO

1 300 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Dje 17:54 Vila , Vlorë

Shitet, Vilë Individuale, Dhërmi.

500 000 EUR

Dje 16:37 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Vlorë

Shitet shtepi e vjeter ,Dhermi

270 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
Dje 15:42 Apartamente , Vlorë

Apartamente ne Shitje ne lungomare Vlore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 15:42 Apartamente , Vlorë

Filluan Shitjet “Emera Premium Residence”

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 13:57 Apartamente , Vlorë

APARTAMENT 2+1 TEK SANTORINI RESIDENCE DHERMi!

438 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 12:29 Apartamente , Vlorë

Santorini Residence,Dhermi

438 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 10:05 Apartamente , Vlorë

SHITET, APARTAMENT DHERMI TT 133

110 100 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 09:58 Vila , Vlorë

Shitet, Vilë 2 Katëshe, Dhërmi

550 000 EUR

07 Dhj 16:54 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Vlorë

(T) �� SHITET SHTËPI + 500M² TOKË, DHËRMI!

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
06 Dhj 17:16 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Shitet Apartament 1+1 Ne Dhermi

213 000 EUR

Numri i dhomave: 1
06 Dhj 09:14 Vila , Vlorë

Shitet, Vilë individuale Dhermi

500 000 EUR

06 Dhj 09:09 Apartamente , Vlorë

SHITET APARTAMENT 2+1 "KOMPLEKSI SANTORINI DHERMI

340 000 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Dhj 15:59 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

(A) �� SHITET APARTAMENT 2+1, 112M², DHËRMI!

291 200 EUR

Numri i dhomave: 3
01 Dhj 12:01 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Shitet Ndërtesa e Vjetër, Dhërmi

270 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
01 Dhj 09:55 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Vlorë

Vile e vjeter Dhermi

270 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
01 Dhj 06:02 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Vlorë

Vile e vjeter ne Dhermi

270 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 150
Shitësit të Besuar
30 Nën 16:47 Vila , Vlorë

Shitet, Vilë individuale,Dhermi

672 000 EUR

30 Nën 16:46 Vila , Vlorë

Shitet, Vilë Individuale, Dhërmi. 500 000 Euro

500 000 EUR

30 Nën 11:42 Vila , Vlorë

Shitet, Vile Individuale

850 000 EUR

30 Nën 11:40 Vila , Vlorë

Shitet, Vile Individuale, SAN NICOLAS RESIDENCE

672 320 EUR

30 Nën 10:54 Vila , Vlorë

Shitet, Vile Individuale, GREEN COAST RESIDENCE

850 000 EUR

28 Nën 15:19 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

*SHITET APARTAMENT 2+1 TE GREEN COAST PALASE

410 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj dhermi | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione