Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

vetem nderrohet - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vetem nderrohet,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj vetem nderrohet Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

28 Pri 22:36 Apartamente , Tiranë

OKAZION!!SHITET/NDERROHET APARTAMENT

1 500 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Shk 11:46 Apartamente , Tiranë

Shitet/nderrohet me makine Apartamenti 2+1

106 700 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Shk 20:13 Apartamente , Tiranë

Shitet/nderrohet me makine Apartamenti 1+1

79 200 EUR

Numri i dhomave: 1
20 Shk 20:10 Apartamente , Tiranë

Shitet/nderrohet me makine apartamenti 90m2

99 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
28 Dhj 17:59 Shtëpi , Tiranë

Shesim Apartamente tek Rruga e Elbasanit "DOWNTOWN ONE"

350 000 EUR

Numri i dhomave: 2
21 Nën 16:06 Shtëpi , Tiranë

Shesim Apartamente tek Rruga e Elbasanit "DOWNTOWN ONE"

300 000 EUR

Numri i dhomave: 2
10 Pri 21:40 Apartamente , Tiranë

Shitet/nderrohet apartament bulverdi i ri Astir

54 000 EUR

Numri i dhomave: 2
01 Mar 12:02 Shtëpi , Tiranë

Okazion

20 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
25 Shk 18:34 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

TOKE

35 EUR

31 Gush 19:56 Apartamente , Tiranë

Nderrohet me makine

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
26 Qer 23:46 Apartamente , Tiranë

420€mSUPER OKAZION

64 000 EUR

Numri i dhomave: 3
28 Pri 00:17 Apartamente , Tiranë

Shitet ose derrohet apartament.

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 140
04 Korr 14:47 Apartamente , Tiranë

Apartament

1 EUR

Numri i dhomave: 2,5
02 Jan 13:10 Tokë/Fusha dhe farma , Tiranë

Toke dhe shtepi ne Tirane okazion

239 000 EUR Çmimi me zbritje

02 Dhj 15:25 Apartamente , Tiranë

Shitet ose nderrohet apartament 2+1 ne Tirane

45 000 EUR

Numri i dhomave: 3
11 Shk 18:13 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 tek kodra diellit

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
12 Dhj 21:31 Apartamente , Tiranë

Okazion apartament Pran m.shyrit!

790 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Gush 04:04 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 dhe Garazh ne Tiranë

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vetem nderrohet | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione