Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

astir - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe astir,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj astir Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 20:00
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet me qira Apartament 3+1+2 ne Astir!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Shitësit të Besuar
Sot 20:00
Linku:
Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 3+1+2 ne Astir!

208 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Shitësit të Besuar
Sot 19:52 Apartamente , Tiranë

��URBAN GATE RESIDENCE‼️

110 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 19:32 Apartamente , Tiranë

Shitet Ap 2+1+2 poste parkimi,Rezidenca Future Home

250 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 19:08 Apartamente , Tiranë

APARTAMENT 2+1 PER QERA, PRANE HOTEL ROLANDI, ASTIR

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 19:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Ne Astir prane Vila L jepet me qera apartament 2+1.

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 19:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera ne Astir prane bar Artistit.

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 19:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera ne Astir, (ID 42211148).

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Shitësit të Besuar
Sot 19:04 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Jepet apartament 2+1 me qera ne Astir, (ID 42211242)

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Shitësit të Besuar
Sot 18:53 Apartamente , Tiranë

Future Home

850 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 18:49 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 1+1 me Qera ne Astir prane Mbikalimit.

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Shitësit të Besuar
Sot 18:49 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera ne Astir, (ID 42214516)

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Shitësit të Besuar
Sot 18:48 Apartamente , Tiranë

��JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, ASTIR, TIRANË

420 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Online

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj astir | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • astir në kategorinë Apartamente
  • Astir në kategorinë Shtëpi
  • astir në kategorinë Objekte të huaja
  • astir në kategorinë Shërbime
  • astir në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Astir në kategorinë Apartamente
  • Astir në kategorinë Dyqane dhe Trafika
  • Astir në kategorinë Kafshë në fermë
  • astir në kategorinë Ambiente biznesi
  • astir në kategorinë Punë

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione