Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Bicikleta - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bicikleta,kategori,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Bicikleta Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:08 Apartamente , Tiranë

Shitet Ap 2+1 ne Myslym Shyri

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Dje 20:56 Apartamente , Tiranë

shitet apartament 1+1 tek gjiri i lalzit

155 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 18:06 Apartamente , Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1 NOVUS RESIDENCE , BULEVARDI I RI

164 720 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:06 Apartamente , Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1 NOVUS RESIDENCE , BULEVARDI I RI

161 820 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:06 Apartamente , Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1 NOVUS RESIDENCE , BULEVARDI I RI

146 885 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 18:06 Apartamente , Tiranë

SHITET, APARTAMENT 2+1 NOVUS RESIDENCE , BULEVARDI I RI

151 670 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:31 Apartamente , Tiranë

okazion!shitet apartament 2+1+2 tek bulevardi i ri

173 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:31 Apartamente , Tiranë

shitet apartament 2+1+2tek bulevardi i ri

161 760 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:57 Apartamente , Tiranë

okazion!shitet apartament 1+1 tek bulevardi i ri

103 520 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 11:47 Shtëpi , Tiranë

QERA, VILE, LONG HILL REZIDENCE !

3 500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 10:55 Vila , Tiranë

Vile per Shitje ne Rezidencen Elysium

439 000 EUR

Dje 09:25 Vila , Tiranë

SHITET VILE TOURQUAZE MARINE

205 000 EUR

02 Tet 11:10 Vila , Tiranë

Shitet super vilë tek Turquoise Marina!

422 359 EUR

02 Tet 11:02 Apartamente , Tiranë

Okazion! Shiten apartamente 1+1 tek Bulevardi i Ri!

103 230 EUR

Numri i dhomave: 1
02 Tet 11:01 Apartamente , Tiranë

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 tek Bulevardi I Ri!

166 935 EUR

Numri i dhomave: 2
26 Sht 16:52 Apartamente , Tiranë

Shitet super apartament 1+1 tek Turquoise Marina!

113 987 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
25 Sht 15:15 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

TURQUOISE MARINA GJIRI I LALEZIT, SHESIM APARTAMENT 1+1!

142 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
25 Sht 14:47 Apartamente , Tiranë

Okazion! Shitet apartament 1+1 tek Bulevardi i Ri!

103 520 EUR

Numri i dhomave: 1
25 Sht 14:34 Apartamente , Tiranë

Shitet super apartament 1+1 tek Turquoise Marina!

155 000 EUR

Numri i dhomave: 1
24 Sht 02:21 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 3+1+2 + 2 POSTE PARKIMI NE MYSLYM SHYRI

320 000 EUR

Numri i dhomave: 3
23 Sht 12:51 Apartamente , Tiranë

Okazion! Shitet apartament 2+1+2 ne Kompleksin Elitar Novus

161 550 EUR

Numri i dhomave: 2
22 Sht 11:12 Vila , Tiranë

Vile per Shitje ne Rezidencen Elysium

439 000 EUR

14 Sht 00:20 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 ne shitje, Square 21!

235 500 EUR

Numri i dhomave: 2
07 Sht 14:22 Apartamente , Tiranë

Shitet 1+1 OKAZION 130 MIJE EURO VETEM PER PAK DITE

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bicikleta | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione