Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shtepia qera - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepia qera,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shtepia qera Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Maj 08:55
Linku:
Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA TE RRETH RROTULLIMI I SELITES

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5

Sot 17:29 Tokë/Fusha dhe farma , Elbasan

LLIXHAT ELBASAN 1800 m2

2 000 000 LEK Çmimi me zbritje

Sot 16:59 Shtëpi , Tiranë

garsoniere me qera

160 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 16:59 Shtëpi , Tiranë

jepet shtepia me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 13:24 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QERA APARTAMENTI 3+1,XHAMLLIKU

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 11:32 Shtëpi , Tiranë

SHTEPI PRIVATE AFER XHAMLLIKUT& PEDIATRIS

120 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 2
Sot 10:04 Dhoma , Durrës

Hyrje STUDENT & FAMILJAR

Sot 03:57 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera ne Bllok

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 00:16 Shtëpi , Tiranë

Jepet Shtepi Me Qera Ne Krahe te QYTETI STUDENTI

230 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 00:13 Apartamente , Tiranë

Apt 2+1+2wc (prane Eleonores - K. e Diellit)

370 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:54 Shtëpi , Durrës

Qera/shitet Shtepi private, garazh + dyqan Durres

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 17:30 Shtëpi , Tiranë

Shtepi private me qera jepet me kontrat qeraje

180 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 16:56 Shtëpi , Vlorë

SHITET SHTËPI PRIVATE DY KATËSHE NË LAGJEN ”28 NËNTORI, VLO

228 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Dje 12:46 Apartamente , Lezhë

SHTEPIA ME QERA NE SHENGJIN

50 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:28 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me Qera Selvia Tirane

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 12:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Shtëpi private me qera, Myslym Shyri

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 10:13 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Tiranë

Qera, Shtëpi private, Qyteti Studenti, Tiranë

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
Dje 09:08 Shtëpi , Tiranë

Shtepi jepet me qera.

200 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Dje 01:30 Shtëpi , Tiranë

Shtepi

26 Maj 15:04 Apartamente , Tiranë

2+1+2wc+Kuzh. me Vete & Tarrace ( Sh. Willson - Posta 8 )

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 120
26 Maj 14:54 Apartamente , Tiranë

1+1 (fiks te Luarasi - Rr. Elbasanit, me Pamje)

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Maj 12:19 Apartamente , Durrës

Jepet me qera 2+1 ne qender !

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
26 Maj 09:18 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Shkodër

.Shitet 2+1 kati 4 Tek Ish Shtepia Pioneri

100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
26 Maj 06:49 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
26 Maj 05:55 Apartamente , Sarandë

Shtëpi me qera për pushime (3+1+1+2b+2b)

85 EUR / ditë

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
25 Maj 23:25 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera ne Babrru Qender, Tirane

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
25 Maj 16:33 Shtëpi , Pogradec

Jepet me qera ditore per muajin qershor.

3 000 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
25 Maj 15:32 Apartamente , Tiranë

Shitet apartament 1+1

100 000 EUR

Numri i dhomave: 1
25 Maj 15:11 Shtëpi , Vlorë

Shtepi pushimi me qera

25 EUR / ditë

Numri i dhomave: 3
25 Maj 14:13 Apartamente , Tiranë

Ambient per qera 1+1 ne qender

500 EUR

Numri i dhomave: 2
25 Maj 13:19 Shtëpi , Elbasan

shtepi private me qera ditore elbasan

25 Maj 12:03 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi me qera.Paskuqan prane pallateve

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
25 Maj 09:07 Shtëpi , Tiranë

Qera Shpi Private 1+1 Mobiluar(Kamez)

150 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 60
25 Maj 08:13 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera ne zonen Babrru Qender, Tirane

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
25 Maj 06:53 Vila , Vlorë

Vile (Shtepi Pushimi)

4 000 LEK /

25 Maj 06:53 Vila , Vlorë

Dhoma plazhi

300 LEK /

25 Maj 06:52 Vila , Vlorë

Vlore Shtepi Pushimi me Qera

3 000 LEK /

25 Maj 00:08 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me Qera 1+1, e mobiluar, Qyteti i nxenesve, Tirane

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
24 Maj 18:19 Shtëpi , Korçë

Jepet me qera ditore Korce

1 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50
24 Maj 10:54 Shtëpi , Durrës

Jap shtepine me qera ne qender te qytetit te Durresit.

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
24 Maj 04:34 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera fresk

320 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sipërfaqe: 70
23 Maj 21:14 Apartamente , Lezhë

Shtepi me qera

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
23 Maj 17:55 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera (Gjiri lalzit )

Numri i dhomave: 3
23 Maj 17:44 Apartamente , Pogradec

Apartment me qera

300 LEK

Numri i dhomave: 2
23 Maj 17:37 Shtëpi , Tiranë

�� Jepet me qera kati i pare i nje vile 2 kateshe

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
23 Maj 16:16 Shtëpi , Durrës

SHTEPI PUSHIMI 1+1 ME QIRA DITORE, KOMPLEKSI LURA 3

50 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 20
23 Maj 10:06 Shtëpi , Durrës

JEPET ME QERA SHTEPI PRIVATE TEK URA DAJLANIT!

300 EUR

Numri i dhomave: 3

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepia qera | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione