Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

shtepi me qera - Imobiliare dhe vendbanime Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe shtepi me qera,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj shtepi me qera Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

21 Maj 16:42
Linku:
Shtëpi , Sarandë

SHITET SHTËPI PRIVATE + TRUALL NË KSAMIL

300 000 EUR

Numri i dhomave: 4

Sot 00:35 Apartamente , Tiranë

Shtëpi me qera në Ndroq

140 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 22:52 Shtëpi , Tiranë

SHITET AFER XHAMLLIKUT& PEDIATRIS

145 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 21:54 Shtëpi , Tiranë

jepet me qera rr budi 2 plus 1 0693011983

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 21:51 Vila , Durrës

Jepet Me Qera Shtepi Private

250 EUR / muaj

Dje 21:50 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 105.5 M Rruga Jordan Misja

120 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 21:50 Shtëpi , Tiranë

Hyrje ne nje shtepi private 2+1 80m²

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 80
Dje 18:57 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera 2+1+2 ne Misto Mame

350 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 18:53 Shtëpi , Tiranë

Qyteti studenti 1+1

26 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 17:32 Shtëpi , Pogradec

Shtepi Pushimi Pogradec

1 LEK / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 40
Dje 17:17 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera 1+1 250 milek

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 17:10 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 VIJE E DYTE NGA VILAT NE GJIRIN E LALE

130 860 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:09 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 VIJE E DYTE NGA VILAT NE GJIRIN E LALE

130 860 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:09 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE GJIRIN E LALEZIT, NE KOMPLEKSIN SAN

148 860 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 17:09 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 TEK GJIRI I LALEZIT NE KOMPLEKSIN "L

240 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:09 Apartamente , Durrës

SHITET VILE 2-SHE NE KOMPLEKSIN SAN PIETRO, GJIRI I LALZIT!

400 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Dje 17:09 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK GJIRI I LALEZIT NE KOMPLEKSI

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:55 Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera ne arapaj

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Dje 16:55 Agjent për shitje të pronës Shtëpi , Durrës

Shtepi me qera ne arapaj

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Dje 15:16 Apartamente , Sarandë

Shtëpi me qera për pushime (3+1+1+2b+2b)

85 EUR / ditë

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 130
Dje 15:16 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera 2+1 apartament shtepi rruga kavajes

330 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Dje 14:51 Apartamente , Tiranë

Shtëpi me qera

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 14:51 Shtëpi , Lezhë

Jepet shtepi me qeran2+1 ne Tale

45 EUR / ditë

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 14:49 Shtëpi , Tiranë

Jepet apartament 1+1 tek Komuna Parisit, 360 Euro

360 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Dje 14:49 Apartamente , Tiranë

Shtepi me qera (kati 2 i nje vile) ASTIR

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 14:47 Apartamente , Tiranë

2+1 me qera Astir prane Oslos

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 14:46 Shtëpi , Tiranë

Shtepi me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 14:42 Apartamente , Tiranë

Shtepi me Qera 1+1 Allias Prane Spitaleve

22 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 13:56 Shtëpi , Tiranë

Jepet shtepi 1+1+post parkimi tek 21 Dhjetori

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj shtepi me qera | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione