Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

pamje nga deti apartament - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe pamje nga deti apartament,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj pamje nga deti apartament Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:49 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+GARAZHD ME PAMJE DETI TEK WHITE

1 300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:48 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE HEKURUDHA ME PAMJE NGA DETI!

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:41 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI NE VOLLGA DURRES,PER QIRA!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 08:38 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA ME PAMJE DETI!

190 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 08:32 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RROTA KUQE ME PAMJE NGA DET

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 08:17 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

400 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 08:17 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 60
Sot 08:17 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 NE PLAZH!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 08:17 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 08:16 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 08:16 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 70
Sot 08:16 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 08:16 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI TEK RRUGA E R

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 08:13 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 90
Sot 08:13 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 100
Sot 08:13 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 08:12 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA ME PAMJE NGA DETI!

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:12 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA ME PAMJE NGA DETI!

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 08:12 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 NE ILIRIA ME PAMJE NGA DETI!

79 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 08:12 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI TEK RRUGA E R

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 08:12 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE GOLEM!

68 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 07:53 Apartamente , Durrës

1+1+Garazh per qira te White Hill

1 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 07:35 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 PRANE PISTES KOSOVA!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 07:35 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE SHKEMB KAVAJE ME PAMJE NGA DETI!

53 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 07:35 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDE NE HEKURUDHA, PLAZH!

108 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 05:35 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 TEK RROTA KUQE ME PAMJE NGA DET

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 05:05 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI NE GOLEM!

68 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 04:48 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1 ME PAMJE NGA DETI NE CURRILA

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
Sot 03:57 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

950 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 03:04 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

160 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 160
Sot 02:59 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDE NE SHKEMB KAVAJE !

150 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:58 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI TE RROTA KUQE!

88 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:12 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI NE PLEPA!

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 20:36 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA ,PAMJE DETI !

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 20:19 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI TEK SHKEMBI I KAVAJES!

40 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 19:55 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA ME PAMJE NGA DETI!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Dje 19:55 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE NGA DETI NE VOLLGA!

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 100
Dje 19:55 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI TEK RRUGA E R

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Dje 19:33 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 1+1 ME PAMJE NGA DETI NE VOLL

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:23 Apartamente , Durrës

Full Seaview Luxury Apartment For Rent, Vollga

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 130
Dje 19:21 Shtëpi , Sarandë

Shtepia private ne Ksamil

370 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 200
Dje 19:16 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 NE ZONEN E VILES SE ZOGUT !

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 19:13 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT ME PAMJE DETI 2+1+2 TE VILA E ZOGUT!

165 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj pamje nga deti apartament | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione