Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fiori di bosko - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Apartamente , 288
Shtëpi , 19
Vila , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fiori di bosko,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj fiori di bosko Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:34
Linku:
Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT KLERINGU DONBOSKO OKAZION!!

Numri i dhomave: 2

Sot 16:54 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1, Don Bosko ,Tiranë

166 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:53 Apartamente , Tiranë

Shitet,Apartament 2+1, Don Bosko ,Tiranë

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:21 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

TEK FIORI DI BOSCO APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!

105 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Online
Sot 14:08 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 Ekonomik Ne Don Bosko

107 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 12:06 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

JEPET APARTAMENT ME QERA 3+1+2 DON BOSKO 1200 EURO

1 200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 10:56 Apartamente , Tiranë

Garsoniere me qera Don Bosko

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 40
Online
Sot 10:01 Apartamente , Tiranë

2+1+2 per qira, Don Bosko te kompleksi Fiori di Bosko

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 09:21 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1 , FIORI DI BOSKO , Tiranë.

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 09:21 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1 , FIORI DI BOSKO , Tiranë.

166 600 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Online
Sot 09:19 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko, Tirane

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 09:18 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 per shitje, Don Bosko, Tirane

166 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Dje 18:47 Apartamente , Tiranë

Qera, Apartament 2+1+2, Kompleksi Fiori Di Bosko, 550eu muaj

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Dje 10:34 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT KLERINGU DONBOSKO OKAZION!!

Numri i dhomave: 2
20 Sht 17:21 Apartamente , Tiranë

FIORI DI BOSCO,SHESIM APARTAMENT 2+1+2

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
20 Sht 16:38 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2,Kompleksi Fiori Di Bosco,Tiranë.

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
20 Sht 16:32 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2, Kompleksi Fiori Di Bosco, Tiranë.

166 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
20 Sht 09:28 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2,Kompleksi Fiori Di Bosco,Tiranë.

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
19 Sht 17:52 Apartamente , Tiranë

Apartament 2+1 me qera, kompleksi fiori di bosco Tirane

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Sht 17:51 Shtëpi , Tiranë

Shitet shtëpia 4 katëshe

300 000 EUR

Numri i dhomave: 8
19 Sht 10:59 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 + 1 POST PARKIMI - KOMPLEKSI

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Sht 14:59 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1+2,Kompleksi Fiori Di Bosco,Tiranë.

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
17 Sht 20:54 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Fiori Di Bosko, Tirane

155 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
17 Sht 20:49 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1, Fiori Di Bosko, Tirane

166 600 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
14 Sht 14:35 Apartamente , Tiranë

Don Bosko, jepet me qera apartament 3+1+1, 120 m², 550 euro

550 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 120
06 Sht 15:18 Apartamente , Tiranë

Jepet me qera Apartament

Numri i dhomave: 2
04 Sht 17:15 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT KLERINGU DONBOSKO OKAZION!!

Numri i dhomave: 2
04 Sht 17:13 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT KLERINGU DONBOSKO OKAZION!!

Numri i dhomave: 2
04 Sht 15:27 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT KLERINGU DON BOSKO OKAZION!!

Numri i dhomave: 2
04 Sht 15:24 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT KLERINGU DON BOSKO OKAZION!!

Numri i dhomave: 2
03 Sht 13:04 Apartamente , Tiranë

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 + 1 POST PARKIMI - KOMPLEKSI

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
01 Sht 09:50 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT KLERINGU DONBOSKO OKAZION!!

Numri i dhomave: 2
01 Sht 09:28 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Tiranë

Apartament me qera-pranë Kompleksit Fiori Di Bosko

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
01 Sht 09:08 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT KLERINGU DON BOSKO OKAZION!!

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fiori di bosko | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione