Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

banesa ne shitje durres - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe banesa ne shitje durres,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj banesa ne shitje durres Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:59 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Vollga, Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 18:59 Apartamente , Durrës

Okazion Jepet me Qera Apartament Shkembi Kavajes Durres

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 18:56 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 1+1, Plazh Florida, Durres

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 15:32 Vila , Durrës

Shitet, Vilë, Gjiri Lalzit, Durrës

1 EUR

Dje 15:31 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Vollga, Durres

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
Dje 14:04 Vila , Durrës

SHITET VILE 3 KATESHE NE FLLAKE, DURRES! 300 000EUR

300 000 EUR

Dje 09:11 Tokë/Fusha dhe farma , Durrës

TOKE NE GJIRIN E LALEZIT

160 000 EUR

20 Sht 13:31 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Gjykata, Durrës

1 EUR

Numri i dhomave: 2
20 Sht 10:33 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1+2, Shkozet, Durrës

Numri i dhomave: 3
19 Sht 17:44 Tokë/Fusha dhe farma , Durrës

Toke ne Sukth

17 LEK

18 Sht 09:50 Shtëpi , Durrës

Okazion Shitet Shtepia Ne Shkozet

135 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Sht 09:50 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Apartament 2+1+2 Poliklinika Durres

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
18 Sht 09:50 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Apartament 2+1 Vollga Durres

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
18 Sht 09:50 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Apartament 2+1+2 ne Vollga Durres

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Sht 09:50 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartment 2+1+2 Tek Rruga e Portit Durres

120 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Sht 09:50 Tokë/Fusha dhe farma , Durrës

Shitet Toke ne Currila Durres

1 000 EUR

18 Sht 09:50 Vila , Durrës

Shitet Vile 2-Kateshe + Pishine Qerret Durres

250 000 EUR

18 Sht 09:43 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Apartament 2+1 Qender Durres

650 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
18 Sht 09:43 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 2+1 Kazazi Durres

98 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Sht 09:42 Vila , Durrës

Shitet Vile Gjiri Lalzit Durres

500 000 EUR

18 Sht 09:42 Apartamente , Durrës

Okazion Jepet me Qera Apartamet 2+1 Vollga Durres .

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Sht 09:42 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Apartamenti 2+1 Vollges Durres

1 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
18 Sht 09:41 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Papafingo 3+2+2+2 Plepa Durres

320 000 EUR

Numri i dhomave: 3
18 Sht 09:41 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 1+1 Lura 2 Gjiri Lalzit Durres

120 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
18 Sht 09:41 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 2+1 San Pietro Gjiri Lalzit

235 000 EUR

Numri i dhomave: 2
18 Sht 09:41 Apartamente , Durrës

Okazion Jepet me Qera Apartamet 1+1 Vollga Durres

1 000 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 80
18 Sht 09:41 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 1+1 Vollga Durres

95 000 EUR

Numri i dhomave: 1
18 Sht 09:41 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 2+1+2 Currila Durres

130 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
18 Sht 09:41 Vila , Durrës

Okazion Shitet Vile Dyshe Gjiri Lalzit Durres

355 000 EUR

17 Sht 23:26 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA, 2+1, Te Rruga E Portit, Durrës

1 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
17 Sht 14:06 Tokë/Fusha dhe farma , Durrës

Shitet toke ne Sukth

17 LEK

15 Sht 13:07 Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 1+1 Tek Pallati Sportit Durres

55 000 EUR

Numri i dhomave: 1
13 Sht 10:03 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, Vollga, Durres

3 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
12 Sht 23:13 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 3+1 Kazazi Durres

115 EUR

Numri i dhomave: 3
12 Sht 11:10 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Shkolla"Eftali Koci", Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
09 Sht 11:38 Apartamente , Durrës

Shitet Papafingo Opsione 2+1 / 1+1 ne Plepa Durres

Numri i dhomave: 3
09 Sht 11:37 Apartamente , Durrës

OKAZION Shitet APARTAMENT 1+1 Qerret Durres

70 000 EUR

Numri i dhomave: 1
08 Sht 15:02 Shtëpi , Durrës

Shitet, Shtepi Private, Te Lagja E Re, Durres

180 000 EUR

Numri i dhomave: 2
08 Sht 14:58 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Vollga, Durres 500 € /Month

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
07 Sht 02:40 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Apartament 2+1 Plazh Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
04 Sht 18:28 Apartamente , Durrës

OKAZION Shitet APARTAMENT 1+1 Qerret Durres

1 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 1
04 Sht 11:06 Tokë/Fusha dhe farma , Durrës

Shitet toke ne Sukth

17 LEK

03 Sht 14:33 Tokë/Fusha dhe farma , Durrës

Shitet toka sukth

17 LEK

31 Gush 10:22 Shtëpi , Durrës

Jepet me Qera Shtepi me Oborr 2+1 Shkozet Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
31 Gush 10:21 Apartamente , Durrës

Jepet me Qera Apartament 3+1+2+2 Lagja 5 Durres .

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
31 Gush 10:20 Apartamente , Durrës

Okazion Shitet Apartament 2+1 Me Oborr Mali Robit Durres

75 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
31 Gush 10:19 Apartamente , Durrës

OKAZION APARTAMENT 2+1 Vollga Durres

Numri i dhomave: 2
29 Gush 22:20 Tokë/Fusha dhe farma , Durrës

Toke Sukth

17 LEK

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj banesa ne shitje durres | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione