Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

apartament me qera vlore - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe apartament me qera vlore,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj apartament me qera vlore Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 01:16 Apartamente , Vlorë

APARTAMENT ME QERA - JEPET & PER STUDENTA SHTATOR- QERSHOR

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Dje 21:13 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera Super studio(afatgjate) Free after September

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Dje 20:41 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera 1+ 1 ne Lungomare Vlore

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:39 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera 1+1 prane gjimanzit “Ali Demi“ Vlore

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 20:33 Apartamente , Tiranë

2+1+2 ME HIPOTEKE MARGA 2-Bulevardi i Ri

142 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Dje 16:14 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Jepet apartament 1+1 me qira ne Uje te Ftohte!

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 14:34 Apartamente , Vlorë

Apartament 3+1+2 me qera Vlore

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Dje 14:09 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera -Aleksandria,Vlore

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 11:52 Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 me qera afatgjate ne Vlore

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Dje 11:36 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera afatgjate apartament 1+1

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Dje 10:09 Apartamente , Vlorë

Apartment 2+1 for long term rent in Vlora center

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 08:47 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera me pamje nga deti

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Dje 08:47 Apartamente , Vlorë

APARTAMENT ME QERA - Lungomare,Vlore mbrapa The Bar- Taushan

20 000 LEK

Numri i dhomave: 1
20 Sht 15:50 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera - Centrale.Vlore

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
20 Sht 13:55 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera ne rrugen ''Transballkanike'' Vlore

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
20 Sht 12:51 Apartamente , Vlorë

APARTAMENT ME QERA PAMJE DET - CMIMI 30,000 LEKE/MUAJ

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
20 Sht 11:47 Apartamente , Vlorë

APARTAMENT 1+1 ME QIRA TEK ”GREEN TOWER” VLORE

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
20 Sht 10:29 Apartamente , Vlorë

Jepet hyrje me qera 2+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
19 Sht 19:17 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera afatgjate - Mobilim Modern

380 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
19 Sht 13:55 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera 2+1+Verande - Aleksandria,Vore

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
19 Sht 09:30 Apartamente , Durrës

Qera Apartament 2+1 me pamje deti Vollga,Durres

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Online
19 Sht 09:03 Apartamente , Vlorë

Jepet me Qera per Pushime Verore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
19 Sht 00:04 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera 1+1 tek Green Tower Vlore

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Sht 17:11 Apartamente , Vlorë

Apartament 1+1 Dhoma Plazhi me qera Vlore Lungomare

20 EUR / ditë

Numri i dhomave: 1
18 Sht 08:51 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera - prapa Hotel ''Brooklyn'', Vlore

350 EUR

Numri i dhomave: 1
18 Sht 08:49 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera ne Kombinat, Vlore

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
18 Sht 08:49 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera pas Hotel Brooklyn Lungomare, Vlore

290 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
18 Sht 08:49 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera - Lagjia "28-Nentori", Vlore

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
17 Sht 13:31 Apartamente , Vlorë

Apartament me Qera

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
17 Sht 10:22 Apartamente , Vlorë

Apartament 1+1 , 75m2 Vija e pare Lungomare

300 LEK / ditë

Numri i dhomave: 1,5
16 Sht 17:03 Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 me qera ne Vlore

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
16 Sht 17:01 Apartamente , Vlorë

Apratament 1+1 me qera ne Vlore

27 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
15 Sht 15:23 Apartamente , Vlorë

Jepet me qera apartament 1+1 me pamje nga deti,

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
15 Sht 11:30 Agjent për shitje të pronës Apartamente , Vlorë

Jepet apartament 1+1 me qira te Cipajt!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
14 Sht 14:57 Apartamente , Vlorë

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA NË LUNGOMARE

280 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
14 Sht 14:40 Apartamente , Vlorë

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA NË LUNGOMARE

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
14 Sht 09:51 Apartamente , Vlorë

Apartament 2+1 me qera vjetore

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
14 Sht 08:36 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera ne "Kisha Ortodokse", Lagjia Vlore

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
14 Sht 04:27 Apartamente , Vlorë

Jepet apartament 1+1 me qera afer Skeles!

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
13 Sht 22:43 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera vlore

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
13 Sht 22:42 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera vlore

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
13 Sht 17:24 Apartamente , Vlorë

Apartament me qera

30 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj apartament me qera vlore | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione