Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Sprinter 416 - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Apartamente , 258

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Sprinter 416,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Sprinter 416 Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:07 Apartamente , Tiranë

Apartament 107m2 kati 2 + post parkimi 20.000€

192 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 00:07 Apartamente , Tiranë

Apartament kati0 107m2 + 76metra verande

235 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sot 00:06 Apartamente , Elbasan

288.000€ Lokal 240.5 m² me Tapi M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sot 00:05 Apartamente , Elbasan

Lokal 119.5 m² Nderrohet Apartament TR Bregdet + - difere

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 00:04 Apartamente , Tiranë

Nderrohet me Makina Apartament TR + - diferencen

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 00:03 Apartamente , Tiranë

Elbasan Lokal 121.5 m² 1200€ m² ME TAPI Nderrohet

145 000 EUR

Numri i dhomave: 6
26 Sht 02:09 Apartamente , Tiranë

Blej Apartamente hyrje vetem TR poshte tregut max 60% KESH

100 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 70
22 Sht 05:02 Apartamente , Tiranë

Blej Apartamente Hyrje vetem TR poshte tregut max 60% KESH

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 60
22 Sht 05:02 Apartamente , Tiranë

Blej Apartamente Hyrje vetem TR poshte tregut max 60% KESH

10 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 50
22 Sht 05:02 Apartamente , Tiranë

Blej Apartament TR Leket KESH SOT max 60% vlera tregut SOT

200 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 50
22 Sht 01:41 Apartamente , Elbasan

Apartament 650€ m2 Okazion180m2 Kati7 650€ m2 Me tapi

117 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
22 Sht 01:40 Apartamente , Elbasan

Ndrrohet me makine der 30.000€ + diferencen Ookazionn

117 000 EUR

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 180
23 Gush 23:44 Apartamente , Tiranë

Blej Apartamente Hyrje vetem TR poshte tregut max 60% KESH

50 000 EUR

Numri i dhomave: 4
23 Gush 23:43 Apartamente , Elbasan

288.000€ Lokal 240.5 m2 1200€ m2 ME TAPI M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: 10
20 Gush 23:25 Apartamente , Elbasan

142.000€ Lokal 119.5 m2 1200€ m2 ME TAPI M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
11 Korr 01:53 Apartamente , Elbasan

288.000€ Lokal 240.5 m2 ME TAPI Ookazionn 1200€ m2 M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
11 Korr 01:50 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn Lokal 119.5m2 ME TAPI 1200€ m2 M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
23 Qer 01:06 Apartamente , Elbasan

288.000€ Lokal 240.5 m2 Me TAPI Ookazionn 1200€ m2 M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
23 Qer 01:03 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn Lokal 119.5 m2 1200€ m2 me tapi M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
05 Qer 02:46 Apartamente , Elbasan

288.000€ Lokal 240.5 m2 ME TAPI Ookazionn 1200€ m2 M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
05 Qer 02:40 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn 1200€ m2 Lokal 119.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
29 Maj 04:01 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn Lokal 119.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
29 Maj 04:01 Apartamente , Elbasan

288.000€ Lokal 240.5 m2 super Ookazionn ME TAPI M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
11 Maj 04:00 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn 1200€ m2 Lokal 119m2 ME Tapi M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
07 Maj 02:51 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn Lokal 119.5 m2 ME TAPI 1200€ m2 M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
28 Pri 01:34 Apartamente , Elbasan

288.000€ Lokal 240.5 m2 ME TAPI Ookazionn 1200€ m2 M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
28 Pri 01:28 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn Lokal 119.5 m2 1200€m2 ME TAPI M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
23 Pri 02:06 Apartamente , Elbasan

288.000€ Lokal 240.5 m2 Ookazionn 1200€ m2 ME TAPI M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
23 Pri 02:03 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn Lokal 119.5 m2 1200€ m2 ME TAPI M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
19 Pri 02:44 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn 1200€ m2 Lokal 119.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
16 Pri 01:19 Apartamente , Elbasan

288.000€ Lokal 240.5 m2 ME TAPI 1200€ m2 M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
16 Pri 01:16 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn 1200€ m2 Lokal 119.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
13 Pri 01:37 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn Lokal 240.5 m2 1200€m2 ME TAPI M.Ndrimi

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
13 Pri 01:34 Apartamente , Elbasan

Okazionn Lokal 119.5 m2 1200€ m2 ME TAPI M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
30 Mar 02:49 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn Lokal 121.5/M2 ME TAPI 1200€/M2 M.Ndrimi

145 000 EUR

Numri i dhomave: 6
30 Mar 02:46 Apartamente , Elbasan

288.000€ Lokal 240.5/M2 ME TAPI 1200€/M2 Ookazionn

288 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
28 Mar 02:25 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn 1200€ m2 Lokal 119.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

142 000 EUR

Numri i dhomave: 6
24 Mar 00:30 Apartamente , Elbasan

500€ m2 Apartament 180 m2 me tapi M.Ndrimi

90 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
Sipërfaqe: 180
24 Mar 00:30 Apartamente , Elbasan

240.000€ Lokal 240.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

240 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
24 Mar 00:30 Apartamente , Elbasan

400metra nga Universiteti A.XHUVANI Lokal 121.5 m2 ME TAPI

121 000 EUR

Numri i dhomave: 6
24 Mar 00:30 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn 1000€ m2 Lokal 119.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
22 Mar 01:45 Apartamente , Elbasan

240.000€ Lokal 240.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

240 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
22 Mar 01:42 Apartamente , Elbasan

400metra nga Universiteti A.Xhuvani Lokal 121.5 m2 ME TAPI

121 000 EUR

Numri i dhomave: 6
22 Mar 01:39 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn 1000€ m2 Lokal 119.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
15 Mar 02:07 Apartamente , Elbasan

240.000€ Lokal 240.5 m2 ME TAPI 1000€m2 M.Ndrimi

240 000 EUR

Numri i dhomave: > 10
15 Mar 02:01 Apartamente , Elbasan

400 metra nga Universiteti A.XHUVANI Lokal 121.5 m2 ME TAPI

121 000 EUR

Numri i dhomave: 6
15 Mar 01:58 Apartamente , Elbasan

Super Ookazionn 1000€ m2 Lokal 119.5 m2 ME TAPI M.Ndrimi

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
11 Mar 02:35 Apartamente , Elbasan

Lokal M.Ndrimi me apartament TR Bregdet + - diferen

119 000 EUR

Numri i dhomave: 6
11 Mar 02:32 Apartamente , Elbasan

Lokal 240.5 m2 ME TAPI 1000€ m2 SUPER Ookazionn

240 000 EUR

Numri i dhomave: 6
11 Mar 02:25 Apartamente , Elbasan

400metra nga Universiteti A.XHUVANI Lokal 121.5 m2 ME TAPI

121 000 EUR

Numri i dhomave: 6

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Sprinter 416 | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione