Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Lalzit - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Shqipëria

Apartamente , 559
Vila , 314
Shtëpi , 94
Dhoma , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Lalzit,kategori,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Lalzit Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:13
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 me borr - Gjiri i Lalzit -

187 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online

Sot 21:43 Apartamente , Durrës

Jepet me qera 1+1 Vala Mar Residences Hamallaj Durres

Numri i dhomave: 1
Sot 20:13
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 me borr - Gjiri i Lalzit -

187 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Online
Sot 19:39 Apartamente , Durrës

SHITEET VILE TORQUOISE MARINE GJIRI LALZIT

557 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 19:09 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1, San Pietro Residences, Gjiri i Lalzit

150 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 19:08 Apartamente , Durrës

Apartament 2+1, San Pietro Residences, Gjiri i Lalzit

230 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 19:04 Apartamente , Tiranë

SHITET, APARTAMENT 1+1+POST PARIMI, VALAMAR REZIDNCE!

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 18:43 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament , “Turquoise Marina”, Gjiri I Lalëzit,

100 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 18:42 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament, “Turquoise Marina”, Gjiri I Lalëzit,

122 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:44 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament, “Turquoise Marina”, Gjiri I Lalëzit,

122 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:29 Apartamente , Durrës

Apartament - Në Shitje - Gjiri i Lalzit, Shqipëri

160 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 17:15 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament , “Turquoise Marina”, Gjiri I Lalëzit,

152 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 17:14 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament , “Turquoise Marina”, Gjiri I Lalëzit,

152 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 17:12 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament , “Turquoise Marina”, Gjiri I Lalëzit,

122 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 17:10 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament , “Turquoise Marina”, Gjiri I Lalëzit,

124 900 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:09 Apartamente , Tiranë

Shitet, Apartament 2+1,Kompleksi Lura 2 , Gjiri i Lalzit

160 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 17:05 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament, “Turquoise Marina”, Gjiri I Lalëzit,

124 200 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 70
Sot 17:04 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 2+1 | NE SHITJE | PORTO LALZI/GJIRI I LALZIT

208 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:02 Vila , Tiranë

VILE INDIVIDUALE 2 KATE ME 1 KAT NENTOKE

585 000 EUR

Sot 17:01 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 2+1 | NE SHITJE | PORTO LALZI/GJIRI I LALZIT

200 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 17:01 Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 | NE SHITJE | PORTO LALZI/GJIRI I LALZIT

180 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5
Sot 16:59 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 NE REZIDENCEN E SAN PIETRO GJIRI I LAL

215 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:58 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 I MOBILUAR NE RESIDENCEN SAN PIE

190 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:56 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

299 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 16:55 Apartamente , Tiranë

SHITET APARTAMENT 1+1+Oborr, SAN PIETRO GJIRI I LALZIT

200 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Online
Sot 16:55 Apartamente , Tiranë

Shitet Apartament 2+1 +Oborr, San Pietro Residences

275 250 EUR

Numri i dhomave: 2
Online
Sot 16:50 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 KATI DYTE KOMPLEKSI LURA 5 !!

Numri i dhomave: 1
Sot 16:50 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 3+1 KATI 0 KOMPLEKSI LURA 5 !!

Numri i dhomave: 3
Sot 16:49 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME OBORR NE RESIDENCEN SAN PIETRO!

299 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 16:49 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 KATI PARE KOMPLEKSI LURA 5!

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Lalzit | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Lalzit në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • lalzit në kategorinë Garazha, kioska dhe baraka
  • lalzit në kategorinë Tokë/Fusha dhe farma
  • lalzit në kategorinë Apartamente
  • Lalzit në kategorinë Vila
  • Lalzit në kategorinë Imobiliare dhe vendbanime
  • Lalzit në kategorinë All Category
  • lalzit në kategorinë Makina
  • Lalzit në kategorinë Shtëpi
  • Lalzit në kategorinë Automjete

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione