Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Lushnjë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Lushnjë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Lushnjë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.


Sot 21:08 Shtëpi , Lushnjë

Shtepi private ne Lushnje

60 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Sot 18:25 Apartamente , Lushnjë

Shitet Papafingo 3+2 BULEVARDI PALMAVE

Numri i dhomave: 3,5
Sot 18:24 Apartamente , Lushnjë

Shitet Apartamenti 2+2 Jakov Xoxa Lushnje

Numri i dhomave: 2,5
Sot 16:58 Tokë/Fusha dhe farma , Lushnjë

TOKE TRUALL KTHESA BLERIMIT CMIM DISK

88 888 888 LEK

Dje 15:10 Apartamente , Lushnjë

JEPET APARTAMENT ME QERA PRANE NEPTUN LUSHNJE

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
26 Sht 16:41 Tokë/Fusha dhe farma , Lushnjë

Shitet Toke Truall 2800 m2

50 000 EUR

24 Sht 09:50 Tokë/Fusha dhe farma , Lushnjë

Okazion

4 EUR

23 Sht 22:45 Apartamente , Lushnjë

shtepi me qera lushnje

200 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90
22 Sht 18:21 Tokë/Fusha dhe farma , Lushnjë

Okazion

45 LEK

20 Sht 18:28 Apartamente , Lushnjë

Shitet apartament 4+1 me sip. 123 m2 Lushnje

60 000 EUR

Numri i dhomave: 5
20 Sht 18:06 Tokë/Fusha dhe farma , Lushnjë

Shitet toke 5.540 m2, Bashkia Divjake

55 400 EUR Çmimi me zbritje

19 Sht 11:14 Shtëpi , Lushnjë

Okazion!Shitet shtepia bashke me token 856 m2 40m nga autost

36 000 EUR

Numri i dhomave: 3
19 Sht 11:07 Apartamente , Lushnjë

Apartament siperfaqe 104 m2, ne Qender te Qytetit Lushnje

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
16 Sht 23:09 Shtëpi , Lushnjë

151 rrënjë ulliri dhe ambjent banimi

40 LEK

Numri i dhomave: 3
16 Sht 12:04 Tokë/Fusha dhe farma , Lushnjë

Toke per Shitje

1 EUR

14 Sht 21:06 Apartamente , Lushnjë

Shitet apartament 74m2 Lushnje

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
14 Sht 13:38 Apartamente , Lushnjë

Shitet apartament ne Lushnje 45.000 euro

45 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 90
14 Sht 10:03 Shtëpi , Lushnjë

Shtepi 2kateshe Fier-Shegan

30 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 60
12 Sht 03:08 Tokë/Fusha dhe farma , Lushnjë

Toke ne shitje

50 000 EUR

11 Sht 23:03 Tokë/Fusha dhe farma , Lushnjë

Toke

25 000 EUR Çmimi me zbritje

08 Sht 08:49 Shtëpi , Lushnjë

Shitet objekt 3 kate

Numri i dhomave: 6
06 Sht 16:00 Tokë/Fusha dhe farma , Lushnjë

(D)�� SHITET TOKË 1990M², VAQARR!

230 000 EUR

04 Sht 15:56 Tokë/Fusha dhe farma , Lushnjë

Fushe

45 000 EUR

30 Gush 22:44 Apartamente , Lushnjë

Kerkoj apartament me qera i kompletuar

30 Gush 22:42 Tokë/Fusha dhe farma , Lushnjë

shitet tokë

100 000 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Lushnjë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione