Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Imobiliare dhe vendbanime Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera në Korçë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:48 Apartamente , Korçë

Apartament 2+1 Prane Klinika Kristi

42 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 18:09 Apartamente , Korçë

2 Apartament30+60= 90m2 .tani nga30 000 € ne 28 500€

28 500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
Sot 14:36 Apartamente , Korçë

jepet me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 14:36 Apartamente , Korçë

jepet apartament me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 14:34 Apartamente , Korçë

Shitet Apartament Okazion!!!

2 600 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 14:28 Shtëpi , Korçë

Shitet Shtepi Private Prane Kulles lagjia 12

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 140
Sot 14:28 Shtëpi , Korçë

Super Hyrje Me Qera Ne Qender te Korces Qera Ditore

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:39 Apartamente , Korçë

Jepet hyrje me qera 1+1

150 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Dje 22:55 Apartamente , Korçë

Apartament me qera 3+1 i pamobiluar Tek Trekendeshi

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Dje 22:54 Apartamente , Korçë

Apartament 2+1 , Katedralja����

610 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Dje 22:51 Apartamente , Korçë

Me qera Apartament, Dhome Gjumi+ Kuzhine

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 22:51 Apartamente , Korçë

Apartament me Qira, 2+1 Qender- Korce

15 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Dje 22:33 Apartamente , Korçë

Shitet dyqan me çmim okazion ne Korçë !!!!

23 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Dje 22:28 Apartamente , Korçë

Jepet apartament me qera

200 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Dje 19:09 Apartamente , Korçë

Apartament me qera ditore

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 70
Dje 18:54 Shtëpi , Korçë

Shitet

125 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Dje 12:44 Apartamente , Korçë

Shitet Apartament Okazion!!!

2 600 000 LEK

Numri i dhomave: 1
02 Qer 22:29 Shtëpi , Korçë

Shitet shtepi private

160 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 160
02 Qer 22:19 Dhoma , Korçë

Dhoma ditore dhe mujore

25 EUR / muaj

02 Qer 22:19 Shtëpi , Korçë

Shitet shtepi dy-kateshe okazjon 350 metro

80 000 EUR

Numri i dhomave: 5
02 Qer 17:40 Shtëpi , Korçë

Lëshohet shtepi me qera mujore dhe ditore

Numri i dhomave: 1
02 Qer 13:23 Apartamente , Korçë

Shitet apartament, Korcë

35 000 EUR

Numri i dhomave: 3
02 Qer 13:11 Apartamente , Korçë

Shitet apartament, Korcë, Lagjia 9

55 000 EUR

Numri i dhomave: 2
02 Qer 13:05 Apartamente , Korçë

Shitet apartament, Korcë, Lagjia 18

80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 120
02 Qer 11:53 Apartamente , Korçë

**Okazion** Shitet Hyrje Pallati

30 LEK

Numri i dhomave: 3
02 Qer 11:05 Apartamente , Korçë

Shitet apartament, Korcë, Kryqezimi i Kolonjes

4 600 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
02 Qer 09:39 Apartamente , Korçë

Shitet Apartament Okazion!!!

65 000 LEK

Numri i dhomave: 2
01 Qer 14:40 Apartamente , Korçë

Shitet apartament, Korcë

31 000 EUR

31 Maj 15:12 Apartamente , Korçë

Shitet apartament, Korcë, tek Ish Bashkia

7 000 000 LEK

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 110
31 Maj 15:02 Apartamente , Korçë

Shitet apartament, Korcë, Lagjia 10

3 500 000 LEK

Numri i dhomave: 2
31 Maj 09:45 Apartamente , Korçë

Shitet vilë, Korcë

230 000 EUR

Numri i dhomave: 6
30 Maj 18:55 Shtëpi , Korçë

Shitet hyrje pallati

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 90
30 Maj 10:58 Garazha, kioska dhe baraka , Korçë

Shitet magazine

40 000 EUR

30 Maj 09:53 Apartamente , Korçë

Apartament me qera, Korce, Lagjia 1

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
30 Maj 09:02 Apartamente , Korçë

Apartamente Lagje 18. Rr petraq shomo

Numri i dhomave: 3
30 Maj 00:31 Vila , Korçë

VIle dy kateshe

90 000 EUR

29 Maj 16:09 Apartamente , Korçë

Shitet Apartament

70 000 EUR

Numri i dhomave: 5
29 Maj 14:36 Apartamente , Korçë

Apartament me qera, Korcë

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
29 Maj 14:32 Apartamente , Korçë

Apartament me qera, Korcë,Qendra Sanitare

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3
29 Maj 14:32 Apartamente , Korçë

Shitet apartament, Korcë,Lagjia 18

4 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet, Blihet, Jepet me qera, Kërkohet me qera | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione