Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Elbasan

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori,ose lokacione Elbasan,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Elbasan ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 22:09
Linku:
Apartamente , Elbasan

SHITET 3+1

103 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Online

Sot 22:22 Shtëpi , Elbasan

OKAZION: CERRIK: Shitet shtepi 2+1. Cmimi 35000 Euro

35 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sot 22:14 Apartamente , Elbasan

Jepet me qera 2+1

200 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80
Sot 22:11 Apartamente , Elbasan

�� SHITET KATI 2

830 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 22:11 Apartamente , Elbasan

�� SHITET KATI 1 ��

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 22:10 Apartamente , Elbasan

❌ SHITET 2+1 ME VERANDË

78 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 22:10 Apartamente , Elbasan

�� SHITEN ��

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 22:10 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT Nr - 10

830 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 22:10 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 3+1

103 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 22:10 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 141 M2

830 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 22:10 Apartamente , Elbasan

�� KATI 2 �� SHITET

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 22:10 Apartamente , Elbasan

�� SHITET ��

830 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 22:09 Apartamente , Elbasan

�� SHITET HYRJE

830 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 22:09 Apartamente , Elbasan

❌ OKAZION - SHITET 140 M2

830 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 140
Online
Sot 22:09 Apartamente , Elbasan

SHITET 3+1

103 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 200
Online
Sot 22:09 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 2+1

78 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 22:09 Apartamente , Elbasan

�� SHITEN APARTAMENTE ��

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 22:09 Apartamente , Elbasan

�� SHITEN ��

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 150
Online
Sot 22:08 Apartamente , Elbasan

❌ SHITET 2+1 ❌

78 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 22:08 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

830 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 22:08 Apartamente , Elbasan

�� SHITEN APARTAMENTE ��

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 22:08 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 2+1

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 22:08 Apartamente , Elbasan

SHITET HYRJE

830 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 22:08 Apartamente , Elbasan

�� KATI 2 , SHITET

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 22:08 Apartamente , Elbasan

�� SHITET KATI 1

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 22:08 Apartamente , Elbasan

�� SHITET ��

830 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 22:08 Apartamente , Elbasan

�� SHITET KATI 2

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 22:07 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 107 m2

830 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 21:28 Shtëpi , Elbasan

Shitet okazion

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Sot 21:28 Shtëpi , Elbasan

Shitet mundesi investimi

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Sot 21:28 Shtëpi , Elbasan

Shitet

30 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Sot 21:07 Apartamente , Elbasan

Apartament te Bashkia

830 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 20:51 Tokë/Fusha dhe farma , Elbasan

SHITET TOKE

999 LEK

Sot 20:21 Apartamente , Elbasan

�� SHITET 2+1

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 20:21 Apartamente , Elbasan

❌ SHITET 3+1

103 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Online
Sot 20:21 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT Nr - 09

830 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 20:20 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

830 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 20:20 Apartamente , Elbasan

KULLA E BEUT

830 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Online
Sot 19:04 Shtëpi , Elbasan

Shitet shtepi private Elbasan Okazion

33 000 EUR Çmimi me zbritje

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 60
Sot 17:58 Apartamente , Elbasan

Apartament ne qender me qera

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 110
Sot 17:33 Apartamente , Elbasan

�� SHITET ��

77 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Online
Sot 14:08 Apartamente , Elbasan

Duplex 3+1+2

140 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 180
Sot 13:19 Apartamente , Elbasan

Qera elbasan

60 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 70
Sot 13:16 Shtëpi , Elbasan

Qera elbasan

60 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 60
Sot 13:14 Apartamente , Elbasan

Qera elbasan

60 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 13:12 Shtëpi , Elbasan

Shtëpi

18 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Sot 13:10 Apartamente , Elbasan

Shtëpi

18 000 EUR

Numri i dhomave: 2,5
Sipërfaqe: 60
Sot 12:55 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 ,ELBASAN

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2,5
Sot 12:55 Garazha, kioska dhe baraka , Elbasan

JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI, ELBASAN

16 000 LEK / muaj

Sot 12:55 Apartamente , Elbasan

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 ,ELBASAN.

20 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 3,5
Sipërfaqe: 80
Sot 12:54 Apartamente , Elbasan

SHITET APARTAMENT 2+1 NË LAGJEN ‘SULE PAPRI’ ELBASAN.

60 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Elbasan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione