Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

apartament - Imobiliare dhe vendbanime Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe apartament,kategori,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj apartament Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:22
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 3+1+2, Prane Kazazit, Durres 90000 Euro

90 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 14:01
Linku:
Apartamente , Durrës

SHITET 1+1 NE VOLLGA I SAPO MOBILUAR

90 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 80
Sot 20:11
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 me borr - Gjiri i Lalzit -

187 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Dje 10:14
Linku:
Apartamente , Durrës

APARTAMENT 1+1 TEK STADIUMI NE DURRES,PER SHITJE!

47 000 EUR

Numri i dhomave: 1,5

Sot 20:43 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 VIJE E DYTE NGA VILAT NE GJIRIN E LALZ

170 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 20:16 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME POST PARKIMI NE VOLLGA

800 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 140
Sot 20:16 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Plazh-Hekurudha, Durres

88 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 20:13 Apartamente , Durrës

Qera, Apartment i mobiluar 1+1 Plazh

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 20:13 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 BALLKONE NE VIJE TE PARE FULL

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 20:11
Linku:
Apartamente , Durrës

Shitet Apartament 2+1 me borr - Gjiri i Lalzit -

187 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 70
Sot 19:54 Apartamente , Durrës

Super Apartament 1+1 Me Qera

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:54 Apartamente , Durrës

Apartament me qera 2+1 Plazh

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:53 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:53 Apartamente , Durrës

Apartament 1+1 Me Qera

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:53 Apartamente , Durrës

apartament me qera

320 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:50 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 19:49 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1, "Rrota e Kuqe", Plazh

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:48 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Vollga, Durres

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:48 Apartamente , Durrës

Apartment For Rent, Plazh Durres

1 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:44 Apartamente , Durrës

Qera, Apartament 2+1+2, Shkolla"Eftali Koci", Durres

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 19:40 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK RRUGA E RE E PORTIT!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 19:37 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QENDER!

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100
Sot 19:29 Apartamente , Durrës

Jepet Me Qera Apartament 1+1

Numri i dhomave: 1
Sot 19:30 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 TEK HEKURUDHA

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sot 18:55 Apartamente , Durrës

Ofroj apartament me qira plazh Durres me pamje nga deti

25 000 LEK / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 18:55 Apartamente , Durrës

Ofroj apartament me qera plazh Durres/Pista Kosova

40 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 18:52 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA DETI TE RROTA KUQE!

88 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Sot 18:54 Apartamente , Durrës

Qera 1+1 qender Durres

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1,5
Sot 18:49 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Shijak,Durrës

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sot 18:30 Apartamente , Durrës

Jepet me qera apartament 3+1 Durres Rr. Gregori i Durresit

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 18:02 Apartamente , Durrës

Shitet, Apartament 2+1, Spitali ,Durrës

85 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 17:50 Apartamente , Durrës

JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1 NE PLAZH !

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:50 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 DHE GARAZH NE PLAZH

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:50 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 DHE GARAZH NE PLAZH

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:50 Apartamente , Durrës

SHITET SUPER APARTAMENT 1+1 NE PLAZH, PRANE HOTEL ADRIATIK !

85 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 60
Sot 17:50 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TEK ISH RAJONI!

450 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120
Sot 17:50 Apartamente , Durrës

SHESIM APARTAMENT 1+1 NE VIJE TE PARE TE PALANCINAVE NE SAN

190 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 90
Sot 17:49 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA VIJE E PARE BREGDETARE !!

250 EUR / muaj

Numri i dhomave: 1
Sot 17:49 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 ME VERANDE TEK SHKEMBI I KAVAJES !!

100 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:49 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 2+1+2 , PAMJE DETI! VILA E ZOGUT, +GARAZHD

220 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 110
Sot 17:49 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK SPITALI !!

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sot 17:49 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2T, TEK POLIKLINIKA DURRES!

400 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:49 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 ME VERANDE NE DURRES!

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sot 17:49 Apartamente , Durrës

JEPET APARTAMENT 3+1 ME QIRA NE DURRES!

700 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Sot 17:49 Apartamente , Durrës

JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE BULEVARDIN KRYESOR, DURRES !

500 EUR / muaj

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 100
Sot 17:49 Apartamente , Durrës

SHITET APARTAMENT PAMJE DETI 2+1 VOLLGA, DURRES!

125 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 120

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj apartament | Në shitje (Shitet, Shes), Kërkohet (Kërkoj te blej), Me qera, Kërkohet me qera | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione