Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

me qera - Dhoma Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 303
Vlorë , 178
Durrës , 135
Sarandë , 113
Pogradec , 65
Shkodër , 24
Korçë , 22
Elbasan , 11
Lezhë , 11
Shfaqni të gjitha

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe me qera,kategori Dhoma,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj me qera Të gjitha | Dhoma | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:15 Dhoma , Tiranë

Jap me qera gasoniere

Sot 10:58 Dhoma , Vlorë

Dhoma me qera ditore

2 000 LEK / ditë

Dje 18:47 Dhoma , Kavajë

GOLEM QERA

30 EUR / ditë

08 Qer 22:45 Dhoma , Tiranë

Jepen dhoma dopjo me qera ditore

2 000 LEK / ditë

08 Qer 22:45 Dhoma , Tiranë

Jepet dhome teke me qera ditore

1 500 LEK / ditë

08 Qer 22:45 Dhoma , Tiranë

Dhoma qera ditore me dy krevate tek

2 000 LEK / ditë

08 Qer 21:53 Dhoma , Korçë

Dhoma ditore dhe mujore

25 EUR / muaj

08 Qer 19:33 Dhoma , Tiranë

Jap garsoniere me qera

13 000 LEK / muaj

08 Qer 17:31 Dhoma , Pogradec

Dhoma me Qera

40 EUR / ditë

08 Qer 13:26 Dhoma , Sarandë

Dhoma me qera ditore

2 000 LEK / muaj

08 Qer 10:06 Dhoma , Tiranë

Jepet me qera gasoniere

20 000 LEK / muaj

07 Qer 16:31 Dhoma , Vlorë

JEPEN DHOMA PLAZHI ME QERA

35 EUR / ditë

07 Qer 10:52 Dhoma , Durrës

Jepet shtepi plazhi me qera ditore.

60 EUR / ditë

07 Qer 10:19 Dhoma , Durrës

Dhoma pushimesh me qera

15 EUR / ditë

07 Qer 09:36 Dhoma , Durrës

Shtepi pushimi / dhoma plazhi

15 EUR / ditë

06 Qer 21:55 Dhoma , Durrës

Dhoma plazhi

35 EUR / ditë

06 Qer 14:56 Dhoma , Tiranë

Garsoniere me Qera Qyteti Studenti

16 000 LEK / muaj

04 Qer 14:36 Dhoma , Kavajë

Dhoma me qera Golem 1+1 2500 leke nata

25 EUR / ditë

03 Qer 09:43 Dhoma , Vlorë

Shtepi pushimi ne himare

03 Qer 09:24 Dhoma , Vlorë

Apartament me qera ne orikum

02 Qer 18:13 Dhoma , Tiranë

Apartamente me qera ditore

50 EUR / ditë

02 Qer 16:10 Dhoma , Pogradec

Shtepi pushimi

30 LEK / ditë

01 Qer 21:47 Dhoma , Pogradec

Dhoma me Qëra: Pogradec

2 500 LEK / ditë

31 Maj 10:59 Dhoma , Vlorë

dhoma plazhi Vlore

25 EUR / ditë

31 Maj 10:57 Dhoma , Sarandë

Dhoma me qera

30 Maj 14:16 Dhoma , Sarandë

Apartamente ne ksamil

1 EUR / muaj

28 Maj 13:00 Dhoma , Vlorë

apartamente me qera,dhoma plazhi.

30 EUR / ditë

26 Maj 20:00 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi

30 EUR / ditë

24 Maj 21:02 Dhoma , Durrës

Apartamente pushimesh me qera.

15 EUR / ditë

24 Maj 21:02 Dhoma , Durrës

Apartamente pushimesh me qera.

15 EUR / ditë

24 Maj 21:01 Dhoma , Durrës

Apartamente pushimesh me qera.

15 EUR / ditë

24 Maj 21:01 Dhoma , Durrës

Apartamente pushimesh me qera.

15 EUR / ditë

23 Maj 20:57 Dhoma , Vlorë

orikum shpi me qera

50 LEK / ditë

23 Maj 20:50 Dhoma , Vlorë

shpi me qera orikum

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Dhoma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj me qera | Të gjitha | Dhoma | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione