Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Garsoniere me qera - Dhoma Të gjitha në Shqipëria

Tiranë , 36
Vlorë , 11
Durrës , 6
Sarandë , 5
Pogradec , 4
Korçë , 2
Elbasan , 1
Shkodër , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Garsoniere me qera,kategori Dhoma,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Garsoniere me qera Të gjitha | Dhoma | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:15 Dhoma , Tiranë

Jap me qera gasoniere

08 Qer 19:33 Dhoma , Tiranë

Jap garsoniere me qera

13 000 LEK / muaj

06 Qer 14:56 Dhoma , Tiranë

Garsoniere me Qera Qyteti Studenti

16 000 LEK / muaj

28 Maj 13:00 Dhoma , Vlorë

apartamente me qera,dhoma plazhi.

30 EUR / ditë

09 Pri 20:03 Dhoma , Tiranë

Okazion garsoniere me qera

15 000 LEK / muaj

28 Shk 15:16 Dhoma , Tiranë

Garsoniere me qera

12 000 LEK / muaj

16 Shk 10:43 Dhoma , Tiranë

Jepet me qera garsoniere ne rrugen Budi, Qytet Student

20 000 LEK / muaj

02 Jan 08:18 Dhoma , Tiranë

Jepet garsoniere me qera

15 000 LEK / muaj

20 Gush 08:57 Dhoma , Tiranë

garsoniere me qera 2 persona 15000 leke

15 000 LEK / muaj

26 Korr 13:53 Dhoma , Tiranë

Jap gasoniere me qera rruga budi

20 000 LEK / muaj

13 Korr 12:29 Dhoma , Durrës

jepet me qera

15 LEK /

02 Korr 17:46 Dhoma , Pogradec

shtepi pushimi

25 LEK / ditë

30 Maj 15:41 Dhoma , Pogradec

Garsoniere me qera

25 LEK / ditë

25 Maj 21:14 Dhoma , Pogradec

Garsoniere me qera

2 000 LEK / ditë

03 Maj 20:59 Dhoma , Durrës

Banese me qera Shkembi Kavajes Golem

20 EUR / ditë

19 Jan 09:56 Dhoma , Tiranë

Shtepi 1+1 ose garsoniere me qera

22 Nën 15:06 Dhoma , Tiranë

Jap me qera Garsoniere

25 000 LEK / muaj

19 Nën 12:44 Dhoma , Tiranë

Jepet me qera garsoniere Qytet Studenti

20 000 LEK / muaj

13 Nën 20:13 Dhoma , Tiranë

garsoniere

150 LEK / muaj

02 Gush 00:51 Dhoma , Vlorë

Garsoniere per pushime ne Himare

5 500 LEK / ditë

30 Korr 12:36 Dhoma , Durrës

Jepet me qera

15 LEK / muaj

28 Qer 21:15 Dhoma , Pogradec

Garsoniere me qera

2 000 LEK / ditë

20 Pri 11:23 Dhoma , Shkodër

kerkoj garsoniere me qera

10 Pri 14:12 Dhoma , Tiranë

Jepet me qera garsoniere vetem per vajza

6 500 LEK / muaj

23 Jan 09:09 Dhoma , Tiranë

Garsoniere ne Tirane

150 LEK / muaj

01 Dhj 09:37 Dhoma , Tiranë

jepete me qera garsoniere

220 LEK / muaj

26 Korr 14:58 Dhoma , Sarandë

Jepen me qera

25 EUR / muaj

26 Korr 08:59 Dhoma , Durrës

Dhoma Plazhi

10 EUR / ditë

13 Dhj 16:45 Dhoma , Tiranë

Jepet garsoniere me qera

16 000 LEK / muaj

09 Korr 20:56 Dhoma , Vlorë

Ambjente pushimi ne Vlore

2 000 LEK / ditë

17 Qer 14:12 Dhoma , Durrës

Dhoma plazhi me qera

12 EUR / muaj

15 Shk 02:01 Dhoma , Tiranë

Kerkoj Garsoniere

19 Sht 20:53 Dhoma , Tiranë

Garsoniere me qera - prane tregut elektrik

13 000 LEK / muaj

25 Gush 13:13 Dhoma , Tiranë

Garsoniere me qera ne Tirane

130 LEK / muaj

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Dhoma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Garsoniere me qera | Të gjitha | Dhoma | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione