Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dhoma me qera ditore - Dhoma Të gjitha në Shqipëria

Vlorë , 23
Tiranë , 13
Sarandë , 11
Durrës , 9
Korçë , 8
Pogradec , 5
Kavajë , 2
Fier , 1
Kukës , 1
Shkodër , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Dhoma me qera ditore,kategori Dhoma,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Dhoma me qera ditore Të gjitha | Dhoma | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:58 Dhoma , Vlorë

Dhoma me qera ditore

2 000 LEK / ditë

08 Qer 22:45 Dhoma , Tiranë

Jepen dhoma dopjo me qera ditore

2 000 LEK / ditë

08 Qer 22:45 Dhoma , Tiranë

Jepet dhome teke me qera ditore

1 500 LEK / ditë

08 Qer 22:45 Dhoma , Tiranë

Dhoma qera ditore me dy krevate tek

2 000 LEK / ditë

08 Qer 21:53 Dhoma , Korçë

Dhoma ditore dhe mujore

25 EUR / muaj

08 Qer 13:26 Dhoma , Sarandë

Dhoma me qera ditore

2 000 LEK / muaj

06 Qer 21:55 Dhoma , Durrës

Dhoma plazhi

35 EUR / ditë

04 Qer 14:36 Dhoma , Kavajë

Dhoma me qera Golem 1+1 2500 leke nata

25 EUR / ditë

19 Maj 01:24 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi ne Sarandë me qera ditore

20 EUR / ditë

17 Maj 23:39 Dhoma , Sarandë

Dhoma Plazhi Sarande 2500 leke nata

2 500 LEK / ditë

14 Maj 20:14 Dhoma , Tiranë

Garsonjere me qera ditore

25 EUR / ditë

08 Mar 13:37 Dhoma , Vlorë

Dhoma me qera

40 EUR / ditë

23 Shk 17:38 Dhoma , Durrës

dhoma me qera

23 Jan 13:15 Dhoma , Korçë

Dhoma me qera

20 EUR / ditë

11 Tet 11:38 Dhoma , Korçë

Dhoma me qera ditore

3 000 LEK / ditë

27 Sht 20:58 Dhoma , Korçë

Leshohet Apartament me qera ditore

31 EUR / ditë

07 Sht 10:38 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi

60 EUR / ditë

16 Gush 17:24 Dhoma , Pogradec

Dhoma pushimi me qera ditore

2 500 LEK / muaj

12 Gush 08:16 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi

2 000 EUR / ditë

10 Gush 09:24 Dhoma , Kukës

Dhoma me qera

06 Korr 15:26 Dhoma , Tiranë

Dhoma me qera ditore

2 000 LEK / ditë

02 Korr 20:11 Dhoma , Vlorë

Apartament me qera ditore Vlore

75 EUR / muaj

27 Qer 18:54 Dhoma , Tiranë

Jepen dhoma ditore me qera

2 000 LEK / ditë

26 Qer 16:44 Dhoma , Vlorë

Dhoma/ Garzoniere me qera ditore VLORE

30 EUR / muaj

21 Qer 11:03 Dhoma , Pogradec

Hyrje dhe dhoma me qera ditore

20 Qer 13:54 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi

30 EUR / ditë

19 Qer 17:34 Dhoma , Vlorë

Rruga Niko Hoxha

30 EUR / ditë

18 Qer 16:07 Dhoma , Korçë

Dhoma me qera ditore-Korçë

3 000 LEK / ditë

15 Qer 06:51 Dhoma , Vlorë

Dhoma me Qera

30 EUR / ditë

15 Qer 00:35 Dhoma , Vlorë

Qera

29 Pri 09:05 Dhoma , Tiranë

Dhoma me qera ditore 21-dhjetori

2 500 LEK / ditë

26 Pri 14:48 Dhoma , Tiranë

Dhoma me qera ditore

2 000 LEK / ditë

02 Pri 20:25 Dhoma , Tiranë

Dhoma me qera ditore

2 000 LEK / ditë

24 Jan 13:55 Dhoma , Tiranë

Dhoma Me qera

30 Gush 16:34 Dhoma , Vlorë

Apartamente me qera ditore

25 EUR / muaj

22 Korr 13:06 Dhoma , Fier

ME QERA

140 EUR / ditë

12 Korr 00:28 Dhoma , Sarandë

Sarande, dhoma plazhi me qera ditore

3 000 LEK / ditë

31 Maj 23:35 Dhoma , Sarandë

dhoma me qera ditore

20 EUR / ditë

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Dhoma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Dhoma me qera ditore | Të gjitha | Dhoma | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione