Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dhoma me Qera | Njoftimet në Gjithë Shqipërinë

Tiranë , 425
Vlorë , 412
Sarandë , 304
Durrës , 196
Pogradec , 151
Korçë , 37
Shkodër , 37
Kavajë , 24
Lezhë , 18
Shfaqni të gjitha

Mijëra njoftime per Dhoma me Qera në Gjithë Shqipërinë. Filtroni njoftimet per Dhoma me Qera në bazë të çmimit, apo sipërfaqes dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë. Shikoni njoftimet dhe gjeni dhomen ideal. Gjeni Dhoma me Qera në Gjithë Shqipërinë, ne qytetet si Elbasan, Korçë, Kamëz, Sarandë, Durrës, Vlorë dhe të tjera.Dje 19:30 Dhoma , Korçë

Dhoma ditore dhe mujore

25 EUR / muaj

Dje 16:23 Dhoma , Tiranë

Dhoma qera ditore me dy krevate tek

2 000 LEK / ditë

Dje 16:23 Dhoma , Tiranë

Jepet dhome teke me qera ditore

1 500 LEK / ditë

Dje 16:23 Dhoma , Tiranë

Jepen dhoma dopjo me qera ditore

2 000 LEK / ditë

Dje 11:22 Dhoma , Tiranë

DHOMA ME QERA.TIRANE 20.000 LEK.RR:ALI VISHA.

20 000 LEK / muaj

23 Sht 20:48 Dhoma , Sarandë

Dhoma plazhi ne Borsh

2 500 LEK / ditë

23 Sht 20:47 Dhoma , Vlorë

Shtepi pushimi ne Radhime

25 EUR / javor

23 Sht 15:31 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi vlore

2 000 LEK / ditë

23 Sht 10:23 Dhoma , Vlorë

Gazoniere me qera mujore ne lungomare

20 000 LEK / muaj

22 Sht 01:16 Dhoma , Tiranë

Kerkoj ndarje qeraje deri ne 300 €

300 EUR / muaj

22 Sht 01:16 Dhoma , Tiranë

Kerkoj ndarje qeraje .0696779938

200 EUR / muaj

21 Sht 09:14 Dhoma , Vlorë

Daily rent room

2 000 LEK / ditë

21 Sht 08:34 Dhoma , Elbasan

Elbasan, OKAZION - jepen me qera 10.000 lekë dhoma

12 000 LEK / muaj

20 Sht 21:08 Dhoma , Durrës

Kerkohet studente per ndarje qeraje

6 000 LEK / muaj

20 Sht 16:52 Dhoma , Vlorë

Uji i ftohte

40 EUR / ditë

20 Sht 09:18 Dhoma , Sarandë

DHOMA PLAZHI NE SARANDE

19 Sht 13:17 Dhoma , Vlorë

Dhoma plazhi per sezonit e plazit

50 EUR / muaj

19 Sht 13:03 Dhoma , Fier

Guess House Albora

25 EUR / ditë

18 Sht 20:20 Dhoma , Vlorë

Shtepi pushimi

45 EUR / ditë

17 Sht 19:53 Dhoma , Pogradec

Dhome plazhi

2 000 LEK / ditë

15 Sht 15:36 Dhoma , Pogradec

Dhoma me qera per familjare, 2min larg liqenit

3 500 LEK / ditë

14 Sht 16:53 Dhoma , Pogradec

Dhoma me qera per familjare, 2min larg liqenit

3 500 LEK / ditë

14 Sht 16:52 Dhoma , Pogradec

Dhoma me qera per familjare, 2min larg liqenit

30 LEK / ditë

14 Sht 07:24 Dhoma , Gramsh

Vizito Korcen, e qendroni me cmimin me te mir

20 EUR / ditë

14 Sht 07:23 Dhoma , Dibër

Vizito Korcen, e qendroni me super cmim

14 Sht 07:20 Dhoma , Tropojë

Vizito Korcen, qendrimi me super cmim

14 Sht 07:19 Dhoma , Fier

Vizito Korcen, e qendroni me cmimin me te mir

22 EUR / ditë

14 Sht 07:17 Dhoma , Tiranë

Vizito Korcen, e qendroni me super cmim

22 EUR / ditë

14 Sht 07:16 Dhoma , Delvinë

Vizito Korcen, e qendroni me super cmim

14 Sht 07:15 Dhoma , Has

Vizito Korcen, e qendroni me cmimin me te mir

14 Sht 07:12 Dhoma , Vlorë

Vizito Korcen, e qendroni me cmimin me te mir

14 Sht 07:11 Dhoma , Durrës

Vizito Korcen, e qendroni me super cmim

22 EUR / ditë

13 Sht 00:09 Dhoma , Kavajë

Shtepi plazhi me qera

12 Sht 10:33 Dhoma , Tiranë

Jepet me qera ambjent per zyra tek Ministria e Jashtme

42 000 EUR / muaj

12 Sht 07:14 Dhoma , Durrës

Apartament me qera / AC

4 500 LEK / ditë

10 Sht 14:08 Dhoma , Vlorë

Cmimi 15 € | Dhome me qera 2+1 | Rent room 2+1

1 500 LEK / ditë

10 Sht 13:52 Dhoma , Vlorë

Hyrje per cift

15 LEK / muaj

09 Sht 20:23 Dhoma , Vlorë

Lungomare

09 Sht 16:15 Dhoma , Vlorë

Apartamente me qira ditote lungo mare vlore

30 EUR / ditë

08 Sht 09:57 Dhoma , Sarandë

Dhoma Plazhi Sarande 3000 leke nata

3 000 LEK / ditë

08 Sht 07:39 Dhoma , Vlorë

apartament me qera

30 EUR / muaj

07 Sht 19:40 Dhoma , Vlorë

BETA HOLIDAYS

35 EUR / muaj


Dëshironi të zhvendoseni në Dhoma me Qera ? Shiko njoftimet në MerrJep.al dhe gjeni Dhoma me Qera në të gjitha qytetet e Shqipërisë. Gjej shtëpinë ideale në tregun më të madhë online - MerrJep.al.


Mijëra njoftime për Dhoma me Qera


Nëse je duke kërkuar për Dhoma me Qera në Gjithë Shqipërinë MerrJep.al është platforma e duhur për ju. Me mijëra njoftime për Dhoma me Qera të mobiluar komplet, të renovuar, në lagje të re apo të veçuar, 1 katë, 2 katë apo tjetër, 1+1, 2+1 dhe të tjera në shitje dhe me qera. Filtroni njoftimet per Dhoma me Qera apo kërkoni në kutinë e kërkimit për karakteristikat e shtëpis dhe gjeni njoftimet që ju interesojnë juve më shumë.


Krijo njoftime per Dhoma me Qera në MerrJep.al


Posedoni Dhoma me Qera? Krijo njoftime per Dhoma me Qera shpejtë dhe lehtë në MerrJep.al duke plotësuar formularin metë dhënat e produktit dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në tregun më të madhë.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione