Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Dhoma Me qera në Shkodër

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Dhoma,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Me qera | Dhoma | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Korr 17:50 Dhoma , Shkodër

Shtepi pushimi

30 EUR / ditë

17 Qer 13:41 Dhoma , Shkodër

dhoma plazhi

30 LEK /

01 Qer 14:51 Dhoma , Shkodër

Jepet me qera ne velipoj

19 Maj 16:08 Dhoma , Shkodër

Hyrje me qera Velipojë

18 Maj 01:19 Dhoma , Shkodër

Hyrje me qera Velipojë

18 Maj 00:36 Dhoma , Shkodër

Velipoje-Hyrje me qera

02 Pri 15:28 Dhoma , Shkodër

Shiten mobilje per dhom gjumi

31 Maj 01:18 Dhoma , Shkodër

Kabin ne velipoj

18 Gush 09:31 Dhoma , Shkodër

�� Dhoma me qira ditore

30 EUR / muaj

22 Qer 10:03 Dhoma , Shkodër

kabin ne velipoj

500 LEK /

31 Maj 09:01 Dhoma , Shkodër

Hotel ne Velipoje

3 EUR / muaj

07 Pri 15:10 Dhoma , Shkodër

Jepen ne qera dhoma ne Velipoje

17 Mar 06:01 Dhoma , Shkodër

Vizito Korcen, qendrimi me super cmim

20 EUR / muaj

05 Tet 09:00 Dhoma , Shkodër

Kerkoj hotel ne velipoj

28 Korr 14:34 Dhoma , Shkodër

Dhoma pushimi ne plazhin e rrjollit-velipoje

20 EUR / ditë

19 Maj 07:42 Dhoma , Shkodër

Dhoma pushimi ne plazhin e rrjollit-velipoje

20 EUR / ditë

25 Qer 13:21 Dhoma , Shkodër

dhoma me qera ne plazhin rrjoll-velipoje

20 EUR / ditë

20 Qer 20:18 Dhoma , Shkodër

Jepet me qera per stinen e veres!

30 EUR / muaj

22 Dhj 18:24 Dhoma , Shkodër

Dhoma me qera 35 euro dita

35 EUR / ditë

10 Nën 22:46 Dhoma , Shkodër

Jepet me qera dyqan ne pedonale 110 M 1200 EURO

1 200 EUR / muaj

07 Korr 22:32 Dhoma , Shkodër

Dhoma me qera ne plazhin e rrjollit te velipojes

1 EUR / javor

18 Qer 08:57 Dhoma , Shkodër

Hotel "Peja" Velipojë

15 EUR /

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Dhoma në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Me qera | Dhoma | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione